snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل آپارتمان خانه سبز قشم

star
۱ ستاره
star
۱ ستاره
location_on
قشم، شهرک الهیه، کوی آموزش و پرورش، بعد از فضای سبز

هتل آپارتمان خانه سبز قشم در شهرک الهیه، نزدیک مرکز شهر و ساحل قرار گرفته است و در میان هتل‌های جزیره قشمقیمت مناسبی دارد. این هتل آپارتمان ۱ ستاره در سال ۱۳۹۰ با تعداد ۱۳ اتاق در پنج طبقه تاسیس و در سال ۱۳۹۶ بازسازی شد. اکثر اتاق‌ها و سوئیت‌ها دارای آشپزخانه هستند و در فضایی ساده و صمیمی امکان پخت غذا را به شما می‌دهد. علاوه بر امکانات، موقعیت جغرافیایی هتل آپارتمان خانه سبز قشم هم از دیگر مزایای آن به‌شمار می‌رود. برای رفتن به کنار ساحل خلیج فارس، بازدید از قلعه پرتغالی‌ها، و بازار قدیم قشم، لازم است مسافتی بین ۱.۵ تا ۲ کیلومتر را، پیاده یا با خودرو، طی کنید. برای خرید در جزیره قشم، با حدود نیم ساعت پیاده‌روی به مرکز خرید ستاره قشم، بازار فردوسی، و بازار پردیس می‌رسید. در صورت تمایل به صرف غذا در رستوران‌های جزیره قشم، با ۲۰ دقیقه پیاده‌روی از هتل آپارتمان خانه سبز قشم می‌توانید به رستوران عمو لقمان کردستانی و رستوران کردستان سر بزنید. خیابان دانشمند نیز گزینه‌های متنوعی را پیش روی شما می‌گذارد. در اسنپ‌تریپ می‌توانید هتل آپارتمان خانه سبز قشم را به صورت آنلاین و با کمترین هزینه رزرو کنید و از سفر خود به جزیره قشم لذت ببرید. 

امکانات هتل آپارتمان

check_box
آسانسور
check_box
خدمات خانه‌داری
check_box
جعبه کمک های اولیه
check_box
پارکینگ روباز
check_box
گشت غیررایگان

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل آپارتمان

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.