• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

هتل آپارتمان سولار قشم

آدرس هتل آپارتمان سولار قشم

"قشم، میدان نریمان، انتهای شبنم ۲."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره هتل آپارتمان سولار قشم

بیشتر بخوانید
هتل سولار سال 1400 در قشم افتتاح شده است. این هتل در 4 طبقه ساخته شده است که دارای 40 باب اتاق می‌باشد. در هتل سولار قشم سوئیت‌های یک خوابه و دو خوابه با ظرفیت دو تخته، سه تخته، چهار تخته و پنج تخته با امکانات رفاهی برای مسافرین آماده سازی شده است. در نزدیکی این هتل مکان‌های دیدنی و تفریحی و همچنین مجتمع‌های تجاری و بازار برای خرید قرار گرفته شده است. غار نمکدان، قلعه پرتغالی‌ها، غارهای خربس و دره ستارگان در نزدیکی هتل سولار قشم قرار دارد. لازم به ذکر است بدانید اقامت در این هتل فاقد صبحانه می‌باشد. شما می‌توانید هتل سولار قشم را با بهترین قیمت از سایت اسنپ تریپ بصورت آنلاین رزرو کنید. 

امکانات کلی هتل آپارتمان سولار قشم

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در هتل آپارتمان سولار قشم

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه

مکان های دیدنی و تفریحی در نزدیکی هتل آپارتمان سولار قشم:

در نزدیکی هتل آپارتمان سولار قشم مکان های دیدنی و تفریحی مانند قلعه پرتغالی‌ها که در ضلع شمالی جزیره‌ی قشم توسط دریانوردی پرتغالی در سال 1507 بنا شده است قرار گرفته شده. همچنین غار نمکدان، غارهای خبرس، دره ستارگان، جزایر ناز، جزیره هنگام و جنگل دریایی حرا در نزدیکی این هتل قرار دارد.

بیشتر

مجتمع های تجاری در اطراف هتل آپارتمان سولار قشم کدام است؟

اگر اهل خرید هستید با رزرو هتل آپارتمان سولار قشم می‌توانید به مجتمع تجاری خلیج فارس، مجتمع تجاری سیتی سنتر، بازار بزرگ بین المللی ستاره و بازار سنتی قدیم قشم برای خرید سر بزنید که تا این هتل آپارتمان حدود 5 دقیقه با خودرو فاصله است.

بیشتر

فاصله هتل آپارتمان سولار قشم تا فرودگاه:

از هتل آپارتمان سولار قشم تا فرودگاه حدود 51 دقیقه با خودرو فاصله دارید. فرودگاه بین المللی قشم در محله نگارستان سوزا، جاده فرودگاه قرار گرفته شده است.

بیشتر

هزینه اقامت در هتل آپارتمان سولار قشم:

قیمت اتاق در هتل آپارتمان سولار بستگی به فصلی که به قشم سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

بیشتر

تایپ اتاق‌های هتل آپارتمان سولار قشم:

در هتل آپارتمان سولار قشم برای مسافرین سوئیت‌های یک خوابه و دو خوابه با ظرفیت دو تخته، سه تخته، چهار تخته و پنج تخته آماده سازی شده است که شما می‌توانید درهنگام ثبت رزرو با توجه به تعداد نفرات اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید.

بیشتر