دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی نقش رستم مرودشت

location_on
مرودشت، روستای حسین آباد ، حسین آباد نقش رستم ، جنب حمام قدیم

اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم در روستای حسین آباد شهرستان مرودشت استان فارس قرار گرفته شده است. قدمت این اقامتگاه به ۷۰ سال پیش برمی‌گردد که در سال ۱۳۹۴ پس از بازسازی به بهره برداری رسیده است. اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم مرودشت دارای ۴ باب اتاق با امکانات رفاهی مناسب می‌باشد. لازم به ذکر است بدانید اتاق‌های این اقامتگاه فاقد یخچال می‌باشند. یخچال بصورت عمومی در آشپزخانه اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم مرودشت وجود دارد که با هماهنگی قبلی با پرسنل مجموعه، امکان استفاده برای شما عزیزان فراهم شده است. از مزیت‌های اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم مرودشت می‌توان به دسترسی آن اشاره کرد. در نزدیکی این اقامتگاه ایستگاه راه آهن و پایانه مسافربری قرار گرفته شده است. همچنین مکان‌های دیدنی و تاریخی مانند نقش رستم، نقش رجب، تخت جمشید و کاخ هدیش در فاصله کمی با اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم قرار گرفته شده است. لازم به ذکر است بدانید برخی از اتاق‌های این اقامتگاه فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی در اتاق می‌باشند و در محوطه هتل برای مسافرین تعبیه شده است. شما می‌توانید اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم مرودشت را با بهترین قیمت بصورت آنلاین از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید. 

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
سرویس بهداشتی ایرانی
check_box
سرویس بهداشتی فرنگی
check_box
اینترنت غیر رایگان
check_box
خود پرداز
check_box
خدمات تهیه بلیط

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
اقامتگاه بوم گردی نقش رستم مرودشت شرایط کنسلی در فصول پر مسافر و ایام تعطیلات در صورت اعلام کنسلی کمتر از ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۱۰۰ درصد هزینه پرداختی بابت رزرو به عنوان جریمه کسر میشود.
check
در صورت اعلام کنسلی بین ۴۸ تا ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۵۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر میشود.
check
در صورت اعلام کنسلی بیشتر از ۴۸ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۲۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر میشود.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم تا مکان‌های مهم مرودشت:

از این اقامتگاه تا مرکز شهر ۲۰ دقیقه، تا فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز ۱ ساعت و ۷ دقیقه، تا ایستگاه راه آهن مرودشت ۲۰ دقیقه و تا پایانه مسافربری ۱۹ دقیقه با خودرو فاصله است.

مکان‌های دیدنی و تاریخی در نزدیکی اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم مرودشت:

در نزدیکی این اقامتگاه نقش رستم، نقش رجب، تخت جمشید، کاخ هدیش، کاخ آپادانا و پل خان قرار گرفته شده است که شما می‌توانید با حداقل ۲۰ دقیقه رانندگی به یکی از این مکان‌های زیبای این شهر سر بزنید.

امکانات و تایپ اتاق‌های اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم مرودشت:

در اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم مرودشت اتاق‌های دو تخته آتوسا، دو نفره آناهیتا، سه تخته آرتمیس و چهار نفره ماندانا برای مسافرین با امکانات رخت آویز، بخاری، پنکه آماده سازی شده است.

چطور رزرو اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم مرودشت را کنسل کنم؟

در صورت تصمیم به کنسلی رزرو در اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم مرودشت، می‌توانید از طریق پنل کاربری در سایت اسنپ تریپ درخواست خود را ثبت کنید. تیم پشتیبانی هم به صورت ۲۴ ساعته قادر به پاسخگویی سوالات شما هستند و می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

چرا اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم مرودشت را از اسنپ تریپ رزرو کنم؟

در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم مرودشت را با دیگر اقامتگاه‌های شهر مرودشت مقایسه کنید و بهترین گزینه را برای اقامت رزرو کنید. با چند کلیک ساده هم رزرو آنلاین اتاق در اقامتگاه بوم‌گردی نقش رستم مرودشت را در سایت اسنپ تریپ می‌توانید انجام دهید.