snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

مهمانسرا لاوان مشهد

location_on
مشهد، خیابان امام رضا ۳

مهمانسرا لاوان مشهد در خیابان امام رضا ۳ قرار دارد و برای اقامت در نزدیک حرم بین هتل‌های شهر مشهد مناسب است. این مهمانسرا با تعداد ۴۳ اتاق در ۵ طبقه آخرین بار در سال ۱۳۹۷ بازسازی شد. جهت صرف غذا و نوشیدنی هم می‌توانید از کافی‌شاپ و رستوران ایرانی مهمانسرا لاوان مشهد استفاده کنید.از مهمانسرا تا حرم امام رضا حدود ۵ دقیقه پیاده راه است و از درب باب‌الرضا برای زیارت می‌توانید وارد حرم شوید. رستوران لیالی لبنان هم با ۱۰ دقیقه رانندگی از مهمانسرا لاوان مشهد فاصله دارد. در زمان سفر به مشهد می‌توانید از مسجد گوهرشاد، گنبد سبز، حمام مهدی قلی‌بیک، کلیسای مسروپ مقدس، آرامگاه نادرشاه افشار، آرامگاه شیخ بهایی، مسجد ۷۲ تن، و مقبره فردوسی بازدید کنید. مجموعه کوهسنگی و سرزمین موج‌های آبی هم برای تفریح در مشهد گزینه‌های مناسبی هستند. مهمانسرا لاوان مشهد در چند قدمی ایستگاه اتوبوس قرار دارد و تا ایستگاه مترو بسیج حدود ۱۰ دقیقه با خودرو راه است. از محل اقامتتان تا ایستگاه راه‌آهن مشهد، فرودگاه مشهد، و پایانه‌ی مسافربری امام رضا بین ۱۵ تا ۲۵ دقیقه فاصله دارید.

امکانات مهمانسرا

check_box
آسانسور
check_box
تلویزیون در لابی
check_box
رمپ
check_box
خدمات تهیه بلیط
check_box
کافی‌شاپ

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین مهمانسرا

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.