snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل آپارتمان پاپیروس مشهد

star
۱ ستاره
star
۱ ستاره
location_on
مشهد ، خیابان امام رضا ، امام رضا ۱۹

هتل آپارتمان پاپیروس یکی از هتل آپارتمان های خیابان امام رضای مشهد است. کسانی که برای زیارت به مشهد سفر می‌کنند معمولا اقامتگاه‌ های این خیابان را انتخاب می کنند تا فاصله کمتری با حرم داشته باشند. اگر بخواهید از هتل آپارتمان پاپیروس پیاده تا حرم مطهر امام رضا (ع) بروید کافی است که حدود ۱۷ دقیقه پیاده روی کنید، با ماشین هم ۶ دقیقه‌ای به حرم خواهید رسید. البته هتل برای نماز صبح سرویس رایگان حرم برای مسافرانش تدارک دیده است. با اقامت در هتل آپارتمان پاپیروس می‌ توانید برای صرف ناهار و شام از منوی انتخابی هتل استفاده کنید. یکی از ویژگی‌های مثبت درباره دسترسی مناسب این هتل آپارتمان علاوه بر نزدیکی به حرم، نزدیک بودن به بیمارستان موسی‌ بن جعفر است که پیاده ۳ دقیقه‌ای به بیمارستان می‌رسید. هتل آپارتمان پاپیروس با اتاق‌های دنج و تمیز و دسترسی مناسبش برای مسافران مشهد انتخاب خوبی است.  

امکانات هتل آپارتمان

check_box
لابی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.