snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل سلما مشهد

star
۱ ستاره
star
۱ ستاره
location_on
مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا ۳

هتل سلما مشهد در نزدیکی خیابان امام رضا قرار گرفته است. هتل ۱ ستاره سلما مشهد در سال ۱۳۹۷ با تعداد ۴۱ اتاق در ساختمانی ۶ طبقه تاسیس شد. می‌توانید بسته به تعداد همسفران خود، اتاق‌های دو تخته، سه تخته، چهار تخته، و شش تخته هتل سلما را رزرو کنید. برای صرف غذا و نوشیدنی هم می‌توانید به رستوران ایرانی هتل بروید و یا در کافی‌شاپ هتل یک نوشیدنی سرد یا گرم سفارش دهید.موقعیت خوب هتل سلما مشهد دسترسی مهمانان به حرم و دیگر نقاط شهر مشهد را نیز فراهم کرده است. با کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده‌روی می‌توانید از درب باب‌الرضا وارد حرم شوید و در هر ساعتی از شبانه روز برای زیارت به حرم امام رضا بروید. برای صرف غذا در خارج از هتل سلما مشهد می‌توانید سری به سراغ رستوران علی، رستوران رضایی، رستوران احسان، و یا رستوران کریم پسران بزنید. برای خرید سوغات در مشهد، می‌توانید به بازار رضا (۷۵۰ متر)، بازار هفده شهریور (۱.۵ کیلومتر)، و مرکز خرید آرمان (۱.۸ کیلومتر) بروید. برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی در شهر مشهد، با ۵ دقیقه پیاده‌روی به ایستگاه اتوبوس در خیابان امام رضا دسترسی دارید. ایستگاه مترو بسیج هم در ۲ کیلومتری هتل سلما مشهد قرار دارد.

امکانات هتل

check_box
نمازخانه
check_box
آسانسور
check_box
تلویزیون در لابی
check_box
لباسشویی
check_box
رمپ

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در هتل سلما مشهد داشتید، پس از تماس شما با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان‌های ما از هتل، آن را به اطلاع شما خواهند رساند.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

از هتل سلما مشهد تا حرم امام رضا چقدر راه است؟

فاصله هتل سلما مشهد تا حرم امام رضا حدود ۶۰۰ متر است. با ۱۰ دقیقه پیاده‌روی یا ۲ دقیقه رانندگی از هتل می‌توانید برای زیارت از درب باب‌ الرضا وارد حرم شوید.

رزرو هتل سلما مشهد از اسنپ‌تریپ چه مزیتی دارد؟

هتل‌های مشهد را به راحتی و با چند کلیک ساده می‌توانید در سایت اسنپ‌تریپ رزرو کنید. خدمات پشتیبانی هم به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در دسترس شماست. همچنین در ایام شلوغی سفر به مشهد از تخفیف‌هایی که اسنپ تریپ در بیشتر مواقع بر روی اتاق‌های هتل سلما می‌گذارد می‌توانید استفاده کنید تا اقامتی مقرون به صرفه‌تر را داشته باشید.

آدرس هتل سلما در مشهد چیست؟

هتل سلما مشهد در خیابان امام رضا ۳ قرار دارد که موقعیت دقیق آن را بر روی نقشه سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده کنید.

آیا هتل سلما مشهد به ایستگاه مترو و اتوبوس نزدیک است؟

با چند قدم پیاده‌روی به سمت خیابان امام رضا می‌توانید از اتوبوس برای رفت و آمد در شهر مشهد استفاده کنید. ایستگاه مترو بسیج در ۱.۵ کیلومتری و ایستگاه مترو هفده شهریور و ایستگاه مترو امام خمینی در ۱.۸ کیلومتری هتل سلما مشهد قرار دارند.

قوانین کنسلی رزرو در هتل سلما مشهد به چه صورت است؟

میزان جریمه کنسلی که توسط هتل مانند دیگر هتل‌های مشهد دریافت می‌شود، بستگی به تاریخ کنسلی دارد. اسنپ‌تریپ هزینه‌ای برای لغو رزرو نمی‌گیرد و تنها این مبلغ را از هتل جویا شده و آن را به اطلاع مسافر می‌رساند. قسمت قوانین انصراف از رزرو را هم می‌توانید قبل از رزرو هتل سلما مشهد مطالعه کنید.

مراکز خرید نزدیک به هتل سلما مشهد کدامند؟

بازار رضا، پاساژ مهتاب، مرکز خرید آسمان، پاساژ کیمیا، مرکز خرید آرمان، و بازار الماس برخی از مراکز خرید نزدیک به هتل سلما مشهد هستند.

فاصله هتل سلما مشهد تا ایستگاه راه آهن، فرودگاه، و ترمینال اتوبوس چقدر است؟

از هتل سلما تا فرودگاه مشهد ۲۰ دقیقه، پایانه مسافربری امام رضا ۱۵ دقیقه، و تا ایستگاه راه آهن مشهد ۱۰ دقیقه با خودرو فاصله دارد.

کدام بیمارستان‌های مشهد نزدیک به هتل سلما مشهد قرار دارند؟

بیمارستان سینا، بیمارستان موسی بن جعفر، بیمارستان آریا، بیمارستان شهید کامیاب، و بیمارستان امام رضا برخی از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی می‌باشند که با ۵ تا ۱۰ دقیقه رانندگی از هتل سلما مشهد در دسترس شما هستند.

فاصله هتل سلما مشهد تا آرامگاه نادرشاه و کوهسنگی چقدر است؟

آرامگاه نادرشاه افشار و موزه نادری در ۱.۵ کیلومتری هتل سلما مشهد قرار گرفته‌ است. برای رفتن به کوهسنگی هم به ۱۵ دقیقه رانندگی از محل اقامتتان نیاز دارید.