• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

هتل سلما مشهد

آدرس هتل سلما مشهد

"مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا 3."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره هتل سلما مشهد

بیشتر بخوانید
هتل سلما مشهد در نزدیکی خیابان امام رضا قرار گرفته است. هتل 1 ستاره سلما مشهد در سال 1397 با تعداد 41 اتاق در ساختمانی 6 طبقه تاسیس شد. می‌توانید بسته به تعداد همسفران خود، اتاق‌های دو تخته، سه تخته، چهار تخته، و شش تخته هتل سلما را رزرو کنید. برای صرف غذا و نوشیدنی هم می‌توانید به رستوران ایرانی هتل بروید و یا در کافی‌شاپ هتل یک نوشیدنی سرد یا گرم سفارش دهید.
موقعیت خوب هتل سلما مشهد دسترسی مهمانان به حرم و دیگر نقاط شهر مشهد را نیز فراهم کرده است. با کمتر از 10 دقیقه پیاده‌روی می‌توانید از درب باب‌الرضا وارد حرم شوید و در هر ساعتی از شبانه روز برای زیارت به حرم امام رضا بروید. برای صرف غذا در خارج از هتل سلما مشهد می‌توانید سری به سراغ رستوران علی، رستوران رضایی، رستوران احسان، و یا رستوران کریم پسران بزنید. برای خرید سوغات در مشهد، می‌توانید به بازار رضا (750 متر)، بازار هفده شهریور (1.5 کیلومتر)، و مرکز خرید آرمان (1.8 کیلومتر) بروید. برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی در شهر مشهد، با 5 دقیقه پیاده‌روی به ایستگاه اتوبوس در خیابان امام رضا دسترسی دارید. ایستگاه مترو بسیج هم در 2 کیلومتری هتل سلما مشهد قرار دارد.

امکانات کلی هتل سلما مشهد

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در هتل سلما مشهد

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه

از هتل سلما مشهد تا حرم امام رضا چقدر راه است؟

فاصله هتل سلما مشهد تا حرم امام رضا حدود 600 متر است. با 10 دقیقه پیاده‌روی یا 2 دقیقه رانندگی از هتل می‌توانید برای زیارت از درب باب‌ الرضا وارد حرم شوید.

بیشتر

رزرو هتل سلما مشهد از اسنپ‌تریپ چه مزیتی دارد؟

هتل‌های مشهد را به راحتی و با چند کلیک ساده می‌توانید در سایت اسنپ‌تریپ رزرو کنید. خدمات پشتیبانی هم به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته در دسترس شماست. همچنین در ایام شلوغی سفر به مشهد از تخفیف‌هایی که اسنپ تریپ در بیشتر مواقع بر روی اتاق‌های هتل سلما می‌گذارد می‌توانید استفاده کنید تا اقامتی مقرون به صرفه‌تر را داشته باشید.

بیشتر

آدرس هتل سلما در مشهد چیست؟

هتل سلما مشهد در خیابان امام رضا 3 قرار دارد که موقعیت دقیق آن را بر روی نقشه سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده کنید.

بیشتر

آیا هتل سلما مشهد به ایستگاه مترو و اتوبوس نزدیک است؟

با چند قدم پیاده‌روی به سمت خیابان امام رضا می‌توانید از اتوبوس برای رفت و آمد در شهر مشهد استفاده کنید. ایستگاه مترو بسیج در 1.5 کیلومتری و ایستگاه مترو هفده شهریور و ایستگاه مترو امام خمینی در 1.8 کیلومتری هتل سلما مشهد قرار دارند.

بیشتر

قوانین کنسلی رزرو در هتل سلما مشهد به چه صورت است؟

میزان جریمه کنسلی که توسط هتل مانند دیگر هتل‌های مشهد دریافت می‌شود، بستگی به تاریخ کنسلی دارد. اسنپ‌تریپ هزینه‌ای برای لغو رزرو نمی‌گیرد و تنها این مبلغ را از هتل جویا شده و آن را به اطلاع مسافر می‌رساند. قسمت قوانین انصراف از رزرو را هم می‌توانید قبل از رزرو هتل سلما مشهد مطالعه کنید.

بیشتر

مراکز خرید نزدیک به هتل سلما مشهد کدامند؟

بازار رضا، پاساژ مهتاب، مرکز خرید آسمان، پاساژ کیمیا، مرکز خرید آرمان، و بازار الماس برخی از مراکز خرید نزدیک به هتل سلما مشهد هستند.

بیشتر

فاصله هتل سلما مشهد تا ایستگاه راه آهن، فرودگاه، و ترمینال اتوبوس چقدر است؟

از هتل سلما تا فرودگاه مشهد 20 دقیقه، پایانه مسافربری امام رضا 15 دقیقه، و تا ایستگاه راه آهن مشهد 10 دقیقه با خودرو فاصله دارد.

بیشتر

کدام بیمارستان‌های مشهد نزدیک به هتل سلما مشهد قرار دارند؟

بیمارستان سینا، بیمارستان موسی بن جعفر، بیمارستان آریا، بیمارستان شهید کامیاب، و بیمارستان امام رضا برخی از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی می‌باشند که با 5 تا 10 دقیقه رانندگی از هتل سلما مشهد در دسترس شما هستند.

بیشتر

فاصله هتل سلما مشهد تا آرامگاه نادرشاه و کوهسنگی چقدر است؟

آرامگاه نادرشاه افشار و موزه نادری در 1.5 کیلومتری هتل سلما مشهد قرار گرفته‌ است. برای رفتن به کوهسنگی هم به 15 دقیقه رانندگی از محل اقامتتان نیاز دارید.

بیشتر