snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل آبشار مشهد

star
۱ ستاره
star
۱ ستاره
location_on
مشهد، خیابان امام رضا ۵، چهنو ۱۰

هتل آبشار از هتل‌های شهر مشهد است. سال ۱۳۹۶ احداث شده و دارای ۴۰ واحد اقامتی در ۴ طبقه است. از نظر رفت‌وآمد با ماشین تا مترو بسیج ۷ دقیقه و تا راه‌آهن، پایانه‌ی مسافربری امام رضا (ع) و فرودگاه مشهد حدود ۲۰ دقیقه فاصله دارید. اگر وسیله‌ی نقلیه دارید، تا جاذبه‌هایی مثل کلیسای مسروپ قدس و گنبد سبز حدود ۱۰ دقیقه، حمام مهدی قلی‌بیک حدود ۱۵ دقیقه، و مجموعه‌ی کوه سنگی و آرامگاه نادرشاه افشار حدود ۲۰ دقیقه، سرزمین موج‌های آبی ۳۱ دقیقه و تا آرامگاه فردوسی ۵۲ دقیقه فاصله دارید. اگر هم وسیله‌ی نقلیه ندارید، تا حرم امام رضا (ع)، مسجد گوهرشاد و آرامگاه شیخ بهایی کمتر از ۱۵ دقیقه پیاده‌روی دارید. هتل آبشار جهت صرف غذا و نوشیدنی دارای کافی‌شاپ و رستوران ایرانی است. ولی اگر به‌جای دیگری نیاز داشتید، می‌توانید از رستوران علی استفاده کنید که با ماشین تا محل اقامتتان ۱۰ دقیقه فاصله دارد. 

امکانات هتل

check_box
آسانسور
check_box
نمازخانه
check_box
کافی‌شاپ
check_box
کپسول آتش‌نشانی در راهرو
check_box
روم سرویس

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله هتل آبشار مشهد تا حرم مطهر:

از هتل آبشار مشهد فاصله تا حرم ورودی باب الرضا، ورودی باب الجواد، ورودی حرعاملی، ورودی نواب صفوی و ورودی صحن جمهوری حدود ۵ دقیقه با خودرو راه است.

فاصله هتل آبشار مشهد تا مکان‌های مهم:

از این هتل تا پایانه مسافربری امام رضا(ع) ۶ دقیقه، فاصله تا ایستگاه راه آهن ۷ دقیقه و فاصله تا فرودگاه بین المللی مشهد ۱۴ دقیقه با خودرو است.

مراکز خرید در نزدیکی هتل آبشار مشهد:

در نزدیکی هتل آبشار مشهد مراکز خرید متعددی وجود دارد. بازار رضا، بازار مرکزی، برج تجاری آکسون، مرکز خرید اطلسیه، بازار جنت، مجتمع تجاری آرمان، برج تجاری آلتون و مرکز خرید ورسیج مشهد در فاصله ۵ دقیقه‌ای از این هتل قرار گرفته شده است.

امکانات و خدمات هتل آبشار مشهد:

در هتل آبشار مشهد امکانات و خدماتی همچون آسانسور، نمازخانه، کافی‌شاپ، رستوران ایرانی، روم سرویس، لباسشویی، دستگاه واکس کفش، خدمات خانه داری و اتاق چمدان برای مسافرین آماده سازی شده است.

شرایط کنسلی رزرو در هتل آبشار مشهد:

در قسمت قوانین انصراف از رزرو، شرایط کنسلی رزرو این هتل ذکر شده است. برای ثبت درخواست لغو رزرو با پشتیبانی می‌توانید تماس بگیرید. اسنپ تریپ برای کنسلی رزرو هتل آبشار مشهد هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و میزان جریمه با در نظر گرفتن تاریخ کنسلی و قوانین هتل تعیین می‌شود.