snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

خانه مسافر ساختمان عبداللهی نوشهر

location_on
نوشهر، خیابان شهید کریمی، خیابان معلم، منطقه نمونه گردشگری سیترا، کوچه موج، پلاک ۳۸/۱ و ۳۸/۲

خانه مسافر ساختمان عبداللهی از خانه مسافرهای شهر نوشهر است. قدمتی ۱۰ ساله دارد و در سال ۱۳۹۸ بازسازی شده است. این خانه‌ی ویلایی در ۱ طبقه با ۲ سوئیت احداث شده و با توجه به فاصله‌ی بسیار کمی که تا ساحل دریا دارد، برای اقامت‌های تفریحی کوتاه مدت و علاقه‌مندان به تفریحات آبی مناسب است. اگر وسیله‌ی نقلیه دارید تا جاذبه‌های گردشگری مثل دیو چشمه ۸ دقیقه، تالاب ارواح و سد آویدر ۴۳ دقیقه، پارک جنگلی سی‌سنگان ۳۷ دقیقه و تا دریاچه‌ی خضرنبی حدود ۸۰ دقیقه فاصله دارید. خدمات تور و تهیه بلیط، پارکینگ روباز اختصاصی و اینترنت غیر رایگان از دیگر امکانات خانه مسافر ساختمان عبداللهی است.

امکانات خانه مسافر

check_box
خدمات تهیه بلیط
check_box
گشت غیررایگان
check_box
خدمات تور
check_box
اینترنت غیررایگان
check_box
پارکینگ روباز

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین خانه مسافر

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

مزیت رزرو خانه مسافر ساختمان عبداللهی نوشهر از اسنپ تریپ:

در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اتاق‌های خانه مسافر ساختمان عبداللهی نوشهر را با دیگر هتل‌های این شهر مقایسه کنید و اتاق مورد نظر خود را با بهترین و مناسب ترین کیفیت رزرو کنید.خدمات پشتیبانی هم به صورت ۲۴ ساعته ارائه می‌شود و پاسخگوی سوالات شما درباره رزرو هتل در شهر نوشهر هستند.

شرایط کنسلی رزرو در خانه مسافر ساختمان عبداللهی نوشهر:

در قسمت قوانین انصراف از رزرو، شرایط کنسلی رزرو این خانه مسافر ذکر شده است. برای ثبت درخواست لغو رزرو با پشتیبانی می‌توانید تماس بگیرید. اسنپ تریپ برای کنسلی رزرو خانه مسافر ساختمان عبداللهی نوشهر هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و میزان جریمه با در نظر گرفتن تاریخ کنسلی و قوانین خانه مسافر تعیین می‌شود.

هزینه یک شب اقامت در خانه مسافر ساختمان عبداللهی نوشهر:

قیمت اتاق در خانه مسافر ساختمان عبداللهی بستگی به فصلی که به شهر نوشهر سفر می‌کنید و نوع اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اتاق‌های خانه مسافر ساختمان عبداللهی نوشهر را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.