snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه سنتی خانه‌ی منوچهری کاشان

location_on
کاشان، خیابان محتشم کاشانی، کوچه شهید ثابت، کوچه عمارت هفتم

اقامتگاه سنتی خانه‌ی منوچهری کاشان با ۴۰۰ سال قدمت در خیابان محتشم کاشانی و محله‌ی پشت عمارت کاشان، نزدیک بازار قدیمی و حد واسط محله‌ی سرپله قرار گرفته. این خانه خود یکی از مکان‌های دیدنی کاشان محسوب می‌شود و برای اقامتی متفاوت در بین هتل‌های شهر کاشان گزینه‌ای ایده‌آل است. خانه تاریخی منوچهری ۸ اتاق دارد و از معدود خانه‌های باقی مانده در کاشان است که هنوز آب‌انبار دارند. این خانه بعد از سه سال مرمت و بازسازی، در نهایت در سال ۱۳۹۰ به بهره‌برداری رسید. و با کامل کردن تجهیزات و امکاناتش، خود را به سطح استاندارد هتل‌های دنیا رساند.از امکانات ویژه‌ی این هتل می‌توان به آب‌انبارش اشاره کرد که تبدیل به فیلم‌خانه شده. اتاق‌های هتل با نمایی رو به حیاط هتل و حوض آب و باغچه‌ها، نوید اقامتی به‌یادماندنی را به مسافران می‌دهند. از دیگر امکانات اقامتگاه سنتی خانه‌ی منوچهری کاشان می‌توان به رستوران ایرانی، خدمات خانه‌داری، اینترنت، کافی‌شاپ، فضای سبز و خدمات تور می‌توان اشاره کرد.موقعیت مکانی اقامتگاه هم به مزایای آن افزوده و به راحتی می‌توانید در زمان اقامت در هتل سنتی منوچهری کاشان از باغ و حمام فین، قمصر، مسجد آقابزرگ و خانه‌های تاریخی کاشان دیدن کنید. رزرو اقامتگاه سنتی خانه‌ی منوچهری کاشان را با بهترین قیمت و تخفیف از اسنپ‌تریپ به راحتی می‌توانید در بسیاری از روزهای سال انجام دهید.

امکانات اقامتگاه سنتی

check_box
اتاق میهمانی و جلسات کاری
check_box
لباسشویی
check_box
اینترنت رایگان و نامحدود
check_box
کافی‌شاپ
check_box
خدمات تهیه بلیط

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین اقامتگاه سنتی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.