snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

خانه مسافر گنجعلی خان کرمان

location_on
کرمان، خیابان ۱۷ شهریور، کوچه شماره ۴۰، پلاک ۴

خانه مسافر گنجعلی خان کرمان در خیابان هفده شهریور و در سال ۱۳۸۰ تاسیس شده است. خانه مسافر گنجعلی خان کرمان با ۶ اتاق در ۴ طبقه برای رفاه حال مسافران در سال ۱۳۸۷ بازسازی شد. برای اقامت در خانه مسافر گنجعلی خان کرمان می‌توانید اتاق‌ها و سوئیت‌های دو تخته و چهار تخته را رزرو کنید. برای صرف غذا و نوشیدنی هم می‌توانید به رستوران‌ها و کافه‌های اطراف خانه مسافر سر بزنید.از خانه مسافر گنجعلی خان کرمان تا حمام وکیل، مدرسه و کاروان‌سرای گنجعلی‌خان، میدان گنجعلی‌خان، چهار سوق گنجعلی‌‌خان، و بازار مسگرها حدود ۱۰ دقیقه با خودرو فاصله است. برای بازدید از دیگر جاذبه‌های دیدنی و تاریخی شهر کرمان از خانه مسافر گنجعلی خان کرمان تا بازار وکیل، موزه‌ی مردم‌شناسی زرتشتیان، و گنبد تاریخی جبلیه ۶ دقیقه، جنگل پردیسان قائم ۱۰ دقیقه، و تا باغ شاهزاده ‌ماهان حدود ۳۵ دقیقه راه خواهید داشت. از خانه مسافر تا مراکز خرید کرمان و بازار بزرگ کرمان تنها ۵ دقیقه رانندگی فاصله دارید. برای رفت‌ و آمد در شهر کرمان هم می‌توانید از ایستگاه اتوبوس نزدیک خانه مسافر گنجعلی خان کرمان استفاده کنید.

امکانات خانه مسافر

check_box
خدمات تور
check_box
تاکسی سرویس

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین خانه مسافر

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه