snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

متل کوهستان کلاردشت

location_on
مازندران، کلاردشت، رودبارک، روبروی پارک شهرداری

متل کوهستان کلاردشت در سال ۱۳۹۳ افتتاح شده و در سال ۱۳۹۸ برای رفاه حال مسافرین مورد بازسازی قرار گرفته شده است. این هتل در ۱۰ طبقه بصورت پلکانی بنا شده که در هر طبقه یک سوئیت قرار دارد. سوئیت های این متل دید به جنگل، قلعه یخی تخت سلیمان و دورنمای مرکز کلاردشت دارد. امکانات متل کوهستان کلاردشت اینترنت رایگان و نامحدود، کافی شاپ و فست فود می‌باشد. از مزیت های این متل می‌توان به دسترسی آسان آن به پارک جنگلی رودبارک اشاره کرد. نوع اتاق های متل کوهستان کلاردشت به دو دسته تقسیم شده است. اتاق دوتخته تویین و اتاق چهارتخته که بسته به تعداد نفرات می‌توانید یکی از این اتاق ها را برای اقامت رزرو کنید. شما می‌توانید بصورت آنلاین متل کوهستان کلاردشت را از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید.  

امکانات متل

check_box
آسانسور
check_box
سرویس بهداشتی ایرانی
check_box
کافی‌شاپ معمولی‌
check_box
فست‌فود
check_box
سرویس بهداشتی فرنگی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین متل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
شرایط کنسلی در فصول پر مسافر و ایام تعطیلات در صورت اعلام کنسلی کمتر از ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۳۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر میشود.
check
در صورت اعلام کنسلی بین ۴۸ تا ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۱۵ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر میشود.
check
در صورت اعلام کنسلی بیشتر از ۴۸ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۱۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر میشود.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله متل کوهستان کلاردشت تا مکان‌های مهم:

در نزدیکی متل کوهستان کلاردشت کاخ اجابیت با فاصله ۱۴ دقیقه، بیمارستان قائم با فاصله ۱۶ دقیقه، منطقه حفاظت شده سیاه‌بیشه با فاصله ۱ ساعت و ۵۷ دقیقه و علم کوه با فاصله ۳ ساعت و ۱۷ دقیقه با خودرو قرار گرفته شده است.

امکانات و تایپ اتاق های متل کوهستان کلاردشت:

در متل کوهستان کلاردشت اتاق های دو تخته تویین و چهارتخته قابل رزرو است. در هر اتاق متل کوهستان امکاناتی مانند آشپزخانه، چای ساز، بالکن، کمد لباس، اینترنت رایگان و نامحدود و میز و صندلی برای مسافرین آماده سازی شده است.

هزینه اقامت در متل کوهستان کلاردشت چقدر است؟

قیمت اتاق در متل کوهستان کلاردشت بستگی به فصلی که سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق‌ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

قوانین کنسلی متل کوهستان کلاردشت:

متل کوهستان کلاردشت هم مانند دیگر هتل‌های این شهر، جریمه ای را تحت عنوان جریمه کنسلی رزرو دارند. اسنپ تریپ بابت لغو رزرو هزینه دریافت نمی‌کند. چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در متل کوهستان کلاردشت داشتید، پس از تماس شما با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان های ما از هتل، آن را به اطلاع شما خواهند رساند.