• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله

آدرس اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله

"کلاله، روستای گچی سو پایین، ورودی خالد نبی."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله

بیشتر بخوانید
اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله در روستای گچی سو پایین واقع شده و در سال 1397 شروع به فعالیت کرده است. این اقامتگاه دارای اتاق های کاهگلی، ساختمان آجری و ساختمان جدید می‌باشد. برخی از اتاق های اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی است و بصورت مشترک در بیرون اتاق قرار گرفته شده. در بخش ورودی به ساختمان سه پله وجود دارد. با هماهنگی قبلی مهمانان می‌توانند غذای محلی و گیاهی مورد نظر خود را سفارش دهند. فاصله این اقامتگاه تا مرکز شهر حدود 55 کیلومتر می‌باشد. اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله را می‌توانید بصورت آنلاین از اسنپ تریپ رزرو کنید. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه

آدرس اقامتگاه بومگردی هزار دره کلاله:

آدرس اقامتگاه بومگردی هزار دره کلاله، در روستای گچی سو پایین، ورودی خالد نبی قرار دارد و یکی از اقامتگاه های بوم گردی با امکانات و کادر مجرب می‌باشد. موقعیت اقامتگاه بومگردی هزار دره کلاله را بر روی نقشه و آدرس هتل در سایت اسنپ تریپ قابل مشاهده است.

بیشتر

هزینه اقامت در اقامتگاه بومگردی هزار دره کلاله چقدر است؟

قیمت اتاق در اقامتگاه بومگردی هزار دره کلاله بستگی به فصلی که سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

بیشتر

چرا اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله را از اسنپ تریپ رزرو کنم؟

در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله را با دیگر اقامتگاه های استان گلستان مقایسه کنید و بهترین گزینه را برای اقامت در این شهر رزرو کنید. با چند کلیک ساده هم رزرو آنلاین اتاق در اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله را در سایت اسنپ تریپ می‌توانید انجام دهید. همچنین تخفیف های اسنپ تریپ بر روی اقامتگاه بوم گردی هزار دره در بسیاری از روزهای سال اعمال می‌شود تا اقامتی مقرون به صرفه را داشته باشید.

بیشتر

امکانات و خدمات اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله:

برای رفاه حال مسافرین و گردشگران این اقامتگاه خدمات رفاهی مانند پارکینگ اختصاصی، راهنمای تور های گردشگری، آشپزخانه عمومی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام بصورت مشترک در اقامتگاه بوم گردی هزار دره فراهم شده است. همچنین مهمانان می‌توانند با هماهنگی قبلی با مجموعه انواع غذاهای محلی و گیاهی این منطقه را سفارش دهند.

بیشتر

در زمان اقامت در اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله و سفر به گلستان به کدام مکان های دیدنی و تفریحی برویم؟

آبشار و جنگل آقسو در بخش شمال شرقی کلاله و ما بین دو روستای زیبای چهار مازو و روستای اجن سنگرلی قرار گرفته شده است. این آبشار یکی از جذاب ترین مناطق گردشگری در این منطقه به شمار می آیند. از دیگر مکان های دیدنی و تفریحی نزدیک به این اقامتگاه می‌توان به گورستان خالد بن ستان مشهور به گورستان خالدنبی و سد گلستان اشاره کرد.

بیشتر