snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله

location_on
کلاله، روستای گچی سو پایین، ورودی خالد نبی

اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله در روستای گچی سو پایین واقع شده و در سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت کرده است. این اقامتگاه دارای اتاق های کاهگلی، ساختمان آجری و ساختمان جدید می‌باشد. برخی از اتاق های اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی است و بصورت مشترک در بیرون اتاق قرار گرفته شده. در بخش ورودی به ساختمان سه پله وجود دارد. با هماهنگی قبلی مهمانان می‌توانند غذای محلی و گیاهی مورد نظر خود را سفارش دهند. فاصله این اقامتگاه تا مرکز شهر حدود ۵۵ کیلومتر می‌باشد. اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله را می‌توانید بصورت آنلاین از اسنپ تریپ رزرو کنید. 

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

آدرس اقامتگاه بومگردی هزار دره کلاله:

آدرس اقامتگاه بومگردی هزار دره کلاله، در روستای گچی سو پایین، ورودی خالد نبی قرار دارد و یکی از اقامتگاه های بوم گردی با امکانات و کادر مجرب می‌باشد. موقعیت اقامتگاه بومگردی هزار دره کلاله را بر روی نقشه و آدرس هتل در سایت اسنپ تریپ قابل مشاهده است.

هزینه اقامت در اقامتگاه بومگردی هزار دره کلاله چقدر است؟

قیمت اتاق در اقامتگاه بومگردی هزار دره کلاله بستگی به فصلی که سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

چرا اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله را از اسنپ تریپ رزرو کنم؟

در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله را با دیگر اقامتگاه های استان گلستان مقایسه کنید و بهترین گزینه را برای اقامت در این شهر رزرو کنید. با چند کلیک ساده هم رزرو آنلاین اتاق در اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله را در سایت اسنپ تریپ می‌توانید انجام دهید. همچنین تخفیف های اسنپ تریپ بر روی اقامتگاه بوم گردی هزار دره در بسیاری از روزهای سال اعمال می‌شود تا اقامتی مقرون به صرفه را داشته باشید.

امکانات و خدمات اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله:

برای رفاه حال مسافرین و گردشگران این اقامتگاه خدمات رفاهی مانند پارکینگ اختصاصی، راهنمای تور های گردشگری، آشپزخانه عمومی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام بصورت مشترک در اقامتگاه بوم گردی هزار دره فراهم شده است. همچنین مهمانان می‌توانند با هماهنگی قبلی با مجموعه انواع غذاهای محلی و گیاهی این منطقه را سفارش دهند.

در زمان اقامت در اقامتگاه بوم گردی هزار دره کلاله و سفر به گلستان به کدام مکان های دیدنی و تفریحی برویم؟

آبشار و جنگل آقسو در بخش شمال شرقی کلاله و ما بین دو روستای زیبای چهار مازو و روستای اجن سنگرلی قرار گرفته شده است. این آبشار یکی از جذاب ترین مناطق گردشگری در این منطقه به شمار می آیند. از دیگر مکان های دیدنی و تفریحی نزدیک به این اقامتگاه می‌توان به گورستان خالد بن ستان مشهور به گورستان خالدنبی و سد گلستان اشاره کرد.