snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی قدیم خونه کیاشهر

location_on
کیاشهر، روستای لسکو کلایه، کوچه کریم نژاد، کوچه نرگس ۲

اقامتگاه بومگردی قدیم خونه‌ی کیاشهر، در آبان ۱۳۹۵ در یک زمین پر از صنوبر و درخت‌های میوه با همت و هنر یک تیم با سلیقه و خوش ذوق با کیفیت عالی و چوب‌های نراد روسی ساخته شد. دیوارهای کاهگلی، غذاخوری‌ای که با زحمت و عشق فراوان ساخته شده، پنجره‌هایی که برایشان وقت و توجه ویژه صرف شده، گالی‌های روی سقف که از کنار تالاب ها به دست آمده برای جلوگیری از نفوذ آب به سقف این خانه و هزاران جزئیات دیگر که با هیجان و علاقه در نظر گرفته شدند، سال ۱۳۹۷ قدیم خونه را آماده‌ی بهره‌برداری کرد.این اقامتگاه با ۱۱ اتاق به صورت کف خواب، و ۲ ساختمان چوبی سنتی و یک غذاخوری و یک محوطه باز با فاصله‌ی زیاد از جاده و شهر و سر و صدا که فقط صدای نسیم پیچیده در شالیزار و صدای ناب گشت و گذار حیوانات در طبیعت را در آن می‌شنوید در انتهای روستای لسکو کلایه‌ی بزرگ پاتوق دنجی برای رفتن به رویاست.با رزرو اقامتگاه بومگردی قدیم خونه‌ی کیاشهر صبحانه در اقامتگاه به صورت بوفه با غذاهای گرم و تازه مثل شیرینی کاکاکدو سرو می‌شود. ظهر و شب عطر غذاهای محلی گیلکی در فضای اقامتگاه می‌پیچد و طعم اناربیج و ترش تره و کته کباب و تابیران دستپخت سرآشپز قدیم خونه شما را از رفتن به خارج روستا بی‌نیاز می‌کند. چاشنی‌های گیلکی هم به صورت بوفه در سالن غذاخوری سرو می‌شود.همچنین ایوان‌ها فضای مشترکی هستند که همه مهمان‌ها می‌توانند استفاده کنند و شب نشینی‌های خاطره انگیزی را کنار هم رقم بزنند.

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
سرویس بهداشتی فرنگی عمومی
check_box
حمام عمومی
check_box
کپسول آتش‌نشانی
check_box
پارکینگ روباز
check_box
سرویس بهداشتی ایرانی عمومی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه