هتل های بابلسر

رزرو هتل در بابلسر با بهترین قیمت و پشتیبانی ۲۴ ساعته

تا
7 هتل پیدا شد.

بهترین زمان سفر به بابلسر چه فصلی است؟

بابلسر به‌عنوان یکی از خوش آب و هواترین شهرهای ساحلی در استان مازندران بین علاقه‌مندان سفر به شمال کشور شناخته می‌شود. البته به علت گرم و شرجی بودن هوا در تابستان و سرما در زمستان، بسیاری از مسافران بهار و پاییز را برای سفر به بابلسر انتخاب می‌کنند. در این 2 فصل، بابلسر هم آب و هوای معتدل‌تری دارد و هم خلوت‌تر است، مخصوصا اگر می‌خواهید در ساحل به دور از شلوغی و هیاهو کمی استراحت کنید. البته اسنپ‌تریپ کمپین‌های متنوع با تخفیف‌های خوبی دارد که باعث می‌شود هتل‌های بابلسر را با قیمت مناسب در هر فصلی رزرو کنید.

بیشتر

چگونه رزرو بهترین هتل‌های بابلسر را از اسنپ تریپ انجام دهیم؟

پس از بررسی هتل از بین لیست هتل‌های بابلسر و انتخاب اتاق مورد نظر، با کلیک بر روی گزینه رزرو آنلاین، صفحه دیگری در اسنپ‌تریپ برایتان باز می‌شود. در مرحله اول باید اطلاعاتتان را وارد و از درستی آن و تاریخ ورود و خروج، اطمینان حاصل کنید. بعد از آن به ترتیب مرحله بررسی ظرفیت، تایید و پرداخت، و تکمیل خرید است که به راحتی و به سرعت انجام می‌شوند.

بیشتر

کدام هتل‌های بابلسر نزدیک به ساحل قرار دارند؟

در بلوار علیزاده و کنار خط ساحلی، تعداد بسیاری از هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های بابلسر قرار گرفته‌اند. در لیست هتل‌های بابلسر در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید آدرس دقیق هر یک از هتل‌ها را ببینید. همچنین در صفحه هر یک از هتل‌ها، مشاهده موقعیت دقیق هتل روی نقشه هم امکان‌پذیر است.

بیشتر

از چه مسیری و چطور به بابلسر برویم؟

دو جاده و مسیر اصلی برای رفتن به بابلسر وجود دارد. اگر تصمیم دارید از سمت شرق مازندران به بابلسر بروید، می‌توانید از جاده هزار به آمل و بعد به بابلسر بروید. مسیر دیگر از جاده فیروزکوه است که پس از ورسک و قائم شهر به بابلسر می‌رسید. این دو جاده از نظر زمانی تفاوت چندانی با هم ندارند و با توجه به اینکه از کجا حرکت می‌کنید و هتل محل اقامتتان در بابلسر کجاست، می‌توانید یکی را در پیش بگیرید.

بیشتر

ساعت ورود و خروج هتل‌های بابلسر چگونه است؟

بسیاری از هتل‌های بابلسر در ساعت 2 بعد از ظهر آماده تحویل اتاق به مسافران هستند. ساعت 12 ظهر هم ساعت خروج مسافر و تحویل اتاق به هتل است.

بیشتر

شرایط کنسلی رزرو هتل در بابلسر چگونه است؟

در صورت تصمیم بر کنسلی رزرو در هتل‌های بابلسر، می‌توانید با پشتیبانی اسنپ‌تریپ که به صورت 24 ساعته است، تماس بگیرید. هنگام رزرو آنلاین هتل، در قسمت تکمیل اطلاعات می‌توانید قوانین انصراف از رزرو را بخوانید. تاریخ لغو رزرو در هتل بابلسر و علت کنسلی، بر روی میزان جریمه کنسلی رزرو هتل اثر می‌گذارد که پشتیبان‌های اسنپ‌تریپ پس از بررسی با هتل، آن را به اطلاعتان می‌رسانند.

بیشتر

قیمت هتل‌ در بابلسر چقدر است؟

در بابلسر می‌توانید هتل‌های 4 و 5 ستاره، خانه مسافر، و هتل ساحلی رزرو کنید که هزینه‌های متفاوتی دارند. لیست و قیمت هتل‌های بابلسر در سایت اسنپ تریپ قرار گرفته تا تصمیم‌گیری برایتان راحتتر باشد. در ایام شلوغ و تعطیلات، قیمت هتل‌های بابلسر هم نسبت به روزهای عادی کمی افزایش دارند و بهتر است 1 تا 2 ماه قبل از سفر رزرو هتل را انجام دهید.

بیشتر