snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

متل گلفام بابلسر

location_on
مازندران، بابلسر، بین خیابان پارکینگ ۴ و ۵

متل گلفام بابلسر در مازندران قرار گرفته. این متل با ۴ طبقه در سال ۱۳۸۰ تاسیس و در اسفند سال ۱۴۰۱ برای رفاه مسافران بازسازی شده است.در زمان رزرو می‌توانید از بین ۴۵ اتاقی که این متل دارد که شامل اتاق و سوئیت های رو به دریا هستن انتخاب و رزرو کنید. از متل گلفام بابلسر تا مراکز خرید و ایستگاه اتوبوس یک کیلومتر و تا فرودگاه نوشهر حدود ۲۹ کیلومتر فاصله دارید. موقعیت متل گلفام بابلسر به صورتی هست که با دو دقیقه پیاده روی می‌توانید به ساحل زیبای دریای خزر بروید و از کافه کنار متل استفاده کنید. برای صرف غذا می‌توانید به رستوران پیام که با فاصله ۲۰ متر از متل گلفام بابلسر هست بروید و شبی زیبا برای خود رقم بزنید. یکی دیگر از نکات مثبتی که متل گلفام بابلسر دارد فضای بازی است که برای کودکان آماده کردن ومی‌توانید بصورت رایگان استفاده کنید. شما میتوانید رزرو آنلاین متل گلفام بابلسر را با بهترین قیمت و تخفیف در بسیاری از روزهای سال از اسنپ‌تریپ انجام دهید.

امکانات متل

check_box
آسانسور
check_box
کپسول آتش‌نشانی
check_box
پارکینگ روباز
check_box
جعبه کمک های اولیه
check_box
تلویزیون

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین متل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
متل گلفام مازندران شرایط کنسلی در فصول پر مسافر و ایام تعطیلات در صورت اعلام کنسلی کمتر از ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۷۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر میشود.
check
در صورت اعلام کنسلی بین ۴۸ تا ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۵۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر میشود.
check
در صورت اعلام کنسلی بیشتر از ۴۸ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۳۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر میشود.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله گلفام بابلسر تا ساحل چقدر است؟

از متل گلفام بابلسر تا ساحل ۱۵ متر است که شما با دو دقیقه پیاده روی به ساحل زیبای دریای خزر میرسید و می‌توانید عصر خود را با آرامش سپری کنید.

از متل گلفام بابلسر تا مکان های تفریحی چقدر فاصله است؟

هنگام سفر به شهر بابلسر بد نیست کمی تغییر در تفریحات و گردشگری خود بدهیم.جالب است بدانید در شهر بابلسر باغ وحش زیبایی قرار گرفته که تا متل گلفام بابلسر ۳ دقیقه با خودرو فاصله دارد. اگر اهل پارک و اسکله قایقرانی هستید با ۴ دقیقه رانندگی میتوانید به آنجا بروید و یک روز شاد رو تجربه کنید.

فاصله فرودگاه تا متل گلفام بابلسر:

از متل گلفام بابلسر تا فرودگاه ۲۹ دقیقه با خودرو فاصله دارید.

فاصله متل گلفام بابلسر تا رستوران:

اگر اهل غذاهای محلی هستید، رستوران محلی سوسه کباب در نزدیکی متل گلفام بابلسر رو بهتون پیشنهاد میکنیم.رستوران های دیگر این منطقه متین و ادویه هستند که با چند دقیقه رانندگی برای صرف غذا می‌توانید به آنجا بروید و شبی به یادماندنی برای خود رقم بزنید.

رزرو متل گلفام بابلسر از اسنپ تریپ چه مزیتی دارد؟

در سایت اسنپ تریپ علاوه بر اینکه می‌توانید تمام عکس ها و امکانات متل گلفام بابلسر را ببینید، این امکان را هم دارید که متل گلفام بابلسر را با بقیه متل یا هتل های شهر بابلسر مقایسه کنید.