هتل های بندر عباس

search
فیلترها
نوع اقامتگاه
ستاره هتل
starstarstarstarstar
starstarstarstar
starstarstar
starstar
star
سایر ویژگی‌ها
فقط نمایش اقامتگاه های دارای ظرفیت

اقامتگاه در شهر بندر عباس

هتل هما بندر عباس نمای بیرونی 1

هتل هما بندر عباس

starstarstarstarstar
۵ ستاره
stars
۳.۶ خوب
(۱۳۳)
location_onبندرعباس، بلوار پاسداران، خیابان معراج.
bedدو تخته دابل معمولی
infoفقط ۲ اتاق باقی مانده
۱ شب
۳,۳۴۰,۰۰۰ تومان
هتل هرمز بندرعباس محوطه هتل

هتل هرمز بندر عباس

starstarstarstarstar
۵ ستاره
stars
۲.۸
(۱۳۵)
location_onبندرعباس، میدان انقلاب.
bedیک تخته
۱ شب
۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان
هتل آتیلار بندرعباس لابی 1

هتل آتیلار بندر عباس

starstarstarstar
۴ ستاره
stars
۳.۶ خوب
(۴۹)
location_onبندرعباس، خیابان ۱۷ شهریور، خیابان اداره پست.
bedدو تخته برای یک نفر
infoفقط ۱ اتاق باقی مانده
۱ شب
۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
هتل ناز 2 بندر عباس لابی 1

هتل ناز ۲ بندر عباس

starstar
۲ ستاره
stars
۳.۴
(۲۴۶)
location_onبندرعباس، بلوار امام خمینی، پایین تراز میدان شهربانی، کوچه جنب هتل قدس.
bedیک تخته
۱ شب
۱,۱۵۸,۰۰۰ تومان
هتل فروغ بندر عباس لابی 1

هتل فروغ بندر عباس

starstar
۲ ستاره
stars
۳
(۴۸)
location_onبندر عباس، بلوار امام خمینی، خیابان دانشگاه.
bedدو تخته تویین
infoفقط ۲ اتاق باقی مانده
۱ شب
۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان
هتل ایران بندر عباس لابی 1

هتل ایران بندر عباس

starstarstar
۳ ستاره
stars
۳.۳
(۸۰)
location_onبندرعباس، بلوار امام خمینی، میدان ۱۷ شهریور، جنب بانک ملی.
bedیک تخته
۱ شب
۱,۵۸۰,۰۰۰ تومان
هتل ناز ۱ بندرعباس  فضای داخلی اتاق‌ها 1

هتل ناز ۱ بندر عباس

starstar
۲ ستاره
stars
۴.۲ خیلی خوب
(۱۳)
location_onبندر عباس، بلوار امام خمینی، پشت پاساژ هرمز.
bedیک تخته
infoفقط ۲ اتاق باقی مانده
۱ شب
۹۵۰,۰۰۰ تومان
هتل قدس بندر عباس لابی

هتل قدس بندر عباس

starstarstar
۳ ستاره
stars
۳
(۹۵)
location_onبندرعباس، بلوار امام خمینی، جنب داروخانه هلال احمر.
bedیک تخته
۱ شب
۹۹۸,۰۰۰ تومان
هتل اطلس بندر عباس نمای بیرونی

هتل اطلس بندر عباس

star
۱ ستاره
stars
۲.۶
(۵۹)
location_onبندر عباس، خیابان شهید بهشتی، چهارراه قدس.
bedدو تخته تویین
infoفقط ۱ اتاق باقی مانده
۱ شب
۷۱۵,۰۰۰ تومان
ظرفیت تکمیل
هتل استاتیس بندر عباس اتاق دو تخته تویین
ظرفیت تکمیل

هتل استاتیس بندر عباس

starstarstarstar
۴ ستاره
stars
۴.۱ خیلی خوب
(۱۵)
location_onبندر عباس، مرکز شهر، پشت مجتمع تجاری سیتی سنتر، کوچه طاهر نژاد.
۱ شب
۲,۰۲۵,۰۰۰ تومان
ظرفیت تکمیل
هتل آپادانا بندرعباس نمای بیرونی
ظرفیت تکمیل

هتل آپادانا بندر عباس

starstar
۲ ستاره
stars
۴ خیلی خوب
(۶۰)
location_onبندر عباس، خیابان امام خمینی، میدان ۱۷ شهریور، پشت مجتمع سیتی سنتر.
۱ شب
۹۰۰,۰۰۰ تومان
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

چرا به بندر عباس سفر کنیم؟

بندر عباس، مرکز استان هرمزگان، به قطب صنعتی و بازرگانی جنوب کشور شناخته می‌شود. گفته می‌شود که در زمان داریوش از بندر عباس به اکتشاف اقیانوس هند و دریای سرخ پرداختند و در زمان شاه عباس صفوی، پس از آزاد کردن بندر گمبرون از پرتغالی‌ها، نام آن را به بندر عباس تغییر دادند. همین چند نکته گویای فراز و نشیب‌های بسیار این شهر در طول تاریخ است و مردم خونگرم و مهمان‌نواز بندر عباس، اماکن تاریخی، پارک‌های ساحلی، بازارهای محلی، و ساحل خلیج فارس ما را وسوسه می‌کند تا یک بار هم که شده به بندر عباس سفر کنیم.

مزیت رزرو هتل‌های بندر عباس از اسنپ‌تریپ چیست؟

در اسنپ‌تریپ بهترین هتل‌های بندر عباس را با مناسب‌ترین قیمت می‌توانید رزرو کنید. پشتیبان‌های اسنپ‌تریپ به سوالات شما پاسخ می‌دهند و در قسمت نظرات کاربران، دیدگاه مسافران قبلی هتل‌های بندر عباس را برای تصمیم‌گیری بهتر و راحت‌تر می‌توانید مطالعه کنید. همچنین لیست و قیمت هتل‌های بندر عباس به‌همراه موقعیت دقیق بر روی نقشه در سایت اسنپ‌تریپ قرار گرفته است.

بهترین زمان سفر به بندر عباس چه فصلی است؟

به علت هوای گرم و حاره‌ای جنوب کشور در تابستان، بهترین فصل برای سفر به بندر عباس از پاییز تا اواسط بهار است. اما یادتان باشد که در ایام نوروز بندر عباس به یکی از مقاصد محبوب و شلوغ تبدیل می‌شود و هتل و محل اقامت خود را پیشاپیش رزرو کنید. فصل تابستان با اینکه بندر عباس خلوت‌تر است اما گرما و رطوبت شدید هوا به خصوص در فصل خرماپزان (ماه تیر تا مرداد) ممکن است باعث گرمازدگی شما شود.

شرایط کنسلی رزرو هتل در بندر عباس چگونه است؟

برای کنسلی رزرو هتل در بندر عباس کافی‌ست با تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ تماس بگیرید. پشتیبان‌های اسنپ‌تریپ پس از دریافتن هزینه پرداختی جریمه کنسلی رزرو از هتل، آن را به شما اطلاع می‌دهد. اسنپ‌تریپ هزینه‌ای بابت کنسلی رزرو هتل بندر عباس از مسافران دریافت نمی‌کند و تیم پشتیبانی تلاش می‌کند تا جریمه کنسلی رزرو را به حداقل برساند.

در سفر بندر عباس چه بخوریم و سوغاتی چه بخریم؟

میوه گوآوا، میوه‌ای گرمسیری که فقط در هرمزگان و سیستان بلوچستان کاشت می‌شود، خرما، و ماهی‌های تازه را می‌توانید در بازارهای محلی پیدا و خریداری کنید. غذاهای محلی بندر عباس مانند؛ خورش قلیه میگو و قلیه‌ماهی، هواری، ماهی شیر کبابی، و نان توموشی را حتما در لیست غذاهایی که باید امتحان کنید قرار دهید. در بندر عباس پارچه‌های سنتی و سوزن‌دوزی شده، حصیر بافی، و زیورآلات، که با صدف درست شده‌اند و هنر دست هستند، را می‌توانید برای یادگاری سفر بندر عباس و سوغات تهیه کنید.

چگونه هتل‌های بندر عباس را با بهترین قیمت رزرو کنیم؟

در سفر همواره هزینه اقامت و هتل یکی از دغدغه‌های اصلی مسافران بوده و هست. اسنپ‌تریپ با هتل‌ها به صورت مستقیم ارتباط دارد و تلاش می‌کند تا بهترین هتل‌های بندر عباس را با تخفیف و قیمت‌های ویژه در اختیار شما قرار دهد. در سایت اسنپ‌تریپ در قسمت فیلترها و دسته‌بندی‌ها کافی‌ست گزینه "کمترین قیمت" یا "بیشترین تخفیف" را انتخاب کنید تا لیست و قیمت هتل‌های بندر عباس را مشاهده کنید.

کدام یک از هتل های بندر عباس در نزدیکی جاذبه‌های گردشگری است؟

با توجه به هدف و قصدی که از سفر به بندر عباس دارید، می‌توانید تصمیم بگیرید در کدام قسمت شهر هتل رزرو کنید. اگر می‌خواهید در مرکز شهر و نزدیک به نمایشگاه بین‌المللی هرمزگان باشید، هتل‌های اطراف بلوار پاسداران و بلوار امام خمینی مناسب هستند. اگر هم علاقه دارید به ساحل و جاذبه‌های دیدنی و گردشگری بندر عباس دسترسی راحتی داشته باشید، هتل‌های مرکز شهر و بلوار طالقانی گزینه‌های پیش روی شما می‌باشند. در اسنپ‌تریپ لیست و قیمت هتل‌های بندر عباس را به‌همراه آدرس و موقعیت روی نقشه می‌توانید مشاهده کنید تا بهترین هتل را رزرو کنید.

در سفر بندر عباس کجا را ببینیم؟

در بندر عباس آثار و دیدنی‌هایی را از دوران صفوی تا قاجار می‌توانید پیدا کنید؛ عمارت کلاه فرنگی (ساخته شده توسط هلندی‌ها با ۳۰۰ سال قدمت)، معبد هندوها، حمام گله‌داری، مجموعه آب انبار یا برکه‌ها باران، و بادگیر منبر گپ برخی از جاذبه‌های تاریخی و دیدنی بندر عباس هستند. موزه‌ها و پارک‌های ساحلی هم به جذابیت‌های شهر بندر عباس افزوده‌اند و برای از قلم نیانداختن جایی، حتما لیستی را پیش از سفر تهیه کنید. علاوه بر آن، برای سفری یک روزه می‌توانید به جزیره هرمز و جزیره قشم با لنج یا قایق‌های تندرو بروید و آخر روز به محل اقامتتان در بندر عباس برگردید.

ارزان‌ترین هتل های بندر عباس کدام‌اند؟

اگر به دنبال اقامتی ارزان در بین هتل‌های بندر عباس هستید، بین مهمانسراها و هتل‌های ۱ تا ۳ ستاره می‌توانید اقامتی مقرون به صرفه و با قیمت مناسب بیابید. برای دسترسی راحت‌تر هم می‌توانید از فیلترهای سایت اسنپ‌تریپ کمک بگیرید و با انتخاب نوع اقامتگاه و یا تعیین قیمت، هتل مورد نظر خود را در بندر عباس با بهترین قیمت رزرو کنید.

چطور به بندر عباس برویم؟

برای سفر بندر عباس از خودروی شخصی، قطار، اتوبوس، و یا هواپیما می‌توانید استفاده کنید. بسته به شهر مبدا، مسافت متفاوتی را تا بندر عباس دارید اما اگر تصمیم گرفتید با خودرو به دل جاده بزنید، مطمئن باشید از شهرهای دیدنی و توقف‌های میان راه پشیمان نمی‌شوید. اگر با قطار به بندر عباس سفر می‌کنید، ایستگاه راه‌آهن بندر عباس در بلوار شهدا مقصد شما خواهد بود. در صورت سفر با اتوبوس، در پایانه مسافربری بندر عباس در میدان ترمینال باید پیاده شوید و با تاکسی خود را به هتل برسانید. فرودگاه بین‌المللی بندر عباس در حدود ۱۰ کیلومتری مرکز شهر و غرب بندر عباس قرار گرفته است که در صورت سفر با هواپیما مقصد شما خواهد بود.