هتل های تهران

search
tune
فیلترها
sort
مرتب‌سازی

فیلترها

نوع اقامتگاه

ستاره هتل

starstarstarstarstar
starstarstarstar
starstarstar
starstar
star

سایر ویژگی‌ها

فقط نمایش اقامتگاه‌های دارای ظرفیت
۶۸ اقامتگاه در شهر تهران
sort
مرتب‌سازی

هتل هویزه تهران

starstarstarstar
۴ ستاره
stars
۴.۱ خیلی خوب
(۶۸۹)
location_onتهران، خیابان طالقانی، تقاطع نجات اللهی، پلاک ۱۱۵.
۱ شب
۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان

هتل پارسیان آزادی تهران

starstarstarstarstar
۵ ستاره
stars
۴ خیلی خوب
(۶۴۵)
location_onتهران، بزرگراه شهید چمران، تقاطع یادگار امام.
۱ شب
۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان

هتل پرشیا ۱ تهران

starstarstar
۳ ستاره
stars
۳.۹ خوب
(۴۳)
location_onتهران، خیابان حافظ، نرسیده به چهار راه کالج.
۱ شب
۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

هتل آتانا تهران

starstarstarstar
۴ ستاره
stars
۴.۴ خیلی خوب
(۳۱۸)
location_onتهران، خیابان ولیعصر، طالقانی غربی، پلاک ۴۰۱.
۱ شب
۲,۴۹۵,۰۰۰ تومان

هتل پارسیان استقلال تهران

starstarstarstarstar
۵ ستاره
stars
۳.۵ خوب
(۳۴۶)
location_onتهران، تقاطع بزرگراه شهید چمران و ولی‌عصر.
۱ شب
۴,۲۷۵,۰۰۰ تومان

هتل ویستریا تهران

starstarstarstarstar
۵ ستاره
stars
۴.۱ خیلی خوب
(۱۲۹)
location_onتهران، چهارراه قدس، خیابان دربند، نبش خیابان احمدی زمانی، پلاک ۱.
۱ شب
۵,۰۶۴,۰۰۰ تومان

هتل اسپیناس پالاس کلکسیون لوکس گروه هتل های اسپیناس تهران

starstarstarstarstar
۵ ستاره
stars
۴.۱ خیلی خوب
(۲۶۸)
location_onتهران، سعادت آباد، میدان بهرود، خیابان عابدی، کوچه ۳۳.
۱ شب
۶,۱۷۵,۰۰۰ تومان

هتل پارسیان انقلاب تهران

starstarstarstar
۴ ستاره
stars
۳.۶ خوب
(۵۰۳)
location_onتهران، خیابان طالقانی، بین ولی‌عصر و حافظ، شماره ۳۴۱.
۱ شب
۲,۳۱۷,۰۰۰ تومان

هتل مشهد تهران

starstarstar
۳ ستاره
stars
۳.۴
(۳۶۱)
location_onتهران، خیابان مفتح، چهارراه طالقانی، نبش کوچه معیر.
۱ شب
۱,۲۸۷,۰۰۰ تومان

هتل ستاره ویلا تهران

starstar
۲ ستاره
stars
۳.۹ خوب
(۲۹۱)
location_onتهران، خیابان استاد نجات الهی، خیابان اراک، پلاک ۳۳.
۱ شب
۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

هتل اسپیناس بلوار تهران

starstarstarstarstar
۵ ستاره
stars
۴ خیلی خوب
(۱۸۲)
location_onتهران، بلوار کشاورز، بین خیابان فلسطین و خیابان نادری، پلاک ۱۲۶.
۱ شب
۴,۱۶۰,۰۰۰ تومان

هتل تاج محل تهران

starstarstarstarstar
۵ ستاره
stars
۴.۱ خیلی خوب
(۲۴)
location_onتهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی جنوبی، پلاک ۲۹.
۱ شب
۳,۲۳۰,۰۰۰ تومان

هتل پرشین پلازا تهران

starstarstarstarstar
۵ ستاره
stars
۴ خیلی خوب
(۴۷۲)
location_onتهران، سهروردی شمالی، پایین‌تر از بهشتی، خیابان میرزای زینالی شرقی، پلاک ۴۲.
۱ شب
۲,۶۹۵,۰۰۰ تومان

هتل هما تهران

starstarstarstarstar
۵ ستاره
stars
۳.۵ خوب
(۳۶۲)
location_onتهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره ۵۱.
۱ شب
۳,۶۵۵,۰۰۰ تومان

هتل فلامینگو تهران

stars
۳.۱
(۱۲)
location_onتهران، خیابان انقلاب، ضلع شرقی میدان فردوسی، خیابان موسوی، بن بست خواف، پلاک ۱.
۱ شب
۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

هتل المپیک تهران

starstarstarstar
۴ ستاره
stars
۴.۴ خیلی خوب
(۳۴)
location_onتهران، ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی، بلوار دهکده.
۱ شب
۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان

هتل امیر تهران

starstarstar
۳ ستاره
stars
۳.۸ خوب
(۱۳۹)
location_onتهران، خیابان طالقانی، بین خیابان ایرانشهر و موسوی.
۱ شب
۱,۷۷۹,۰۰۰ تومان

هتل پارسیان اوین تهران

starstarstarstar
۴ ستاره
stars
۳.۹ خوب
(۲۳۱)
location_onتهران، بزرگراه شهید دکتر چمران، تقاطع اوین.
۱ شب
۴,۰۳۷,۰۰۰ تومان

هتل ورنوس تهران

starstarstar
۳ ستاره
stars
۳.۹ خوب
(۱۴۸)
location_onتهران، بلوار کشاورز، تقاطع خیابان ورنوس.
۱ شب
۱,۵۷۰,۰۰۰ تومان

هتل آماتیس تهران

starstarstar
۳ ستاره
stars
۳.۹ خوب
(۱۷۹)
location_onتهران، خیابان طالقانی، بین مفتح و موسوی، مقابل اتاق بازرگانی، پلاک ۲۶۲.
۱ شب
۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

تهران و هتل‌هایش

تهران که با روی کار آمدن قاجار عنوان پایتخت را از دیگر شهرهای ایران ربود، حالا به کلان‌شهری تبدیل شده که بسیاری را برای سیاحت و تفریح، کارهای اداری، و یا درمان به سمت خودش می‌کشاند. محاصره شده توسط رشته کوه‌های البرز از طرف شمال، که اگر هوا یاری کند و تمیز باشد، دماوند از مرکز شهر هم دیدنیست. آغاز مدرن شدن شهر تهران از دوران پهلوی و با ساخت بناهایی مانند دانشگاه تهران و موزه ملی در گوشه‌های شهر بود. بعد از آن، هتل‌هایی مثل هتل هیلتون (هتل استقلال) و هتل هایت (هتل آزادی) در شمال شهر، و هتل میامی (هتل سیمرغ) در خیابان ولیعصر، جنب و جوشی به تهران اضافه کردند.

رزرو هتل در تهران

این روزها با یک جستجوی ساده، به لیست بهترین هتل‌های تهران می‌توان رسید و با مناسب‌ترین هزینه و قیمت، هتل و اقامتگاه مورد نظر را انتخاب کرد. اسنپ‌تریپ تنوع بالایی از اقامتگاه و هتل تهران را در خودش جای داده؛ از هتل‌های لوکس و 5 ستاره، تا هاستل‌های مقرون به صرفه، و خانه مسافر و مهمانسراهای اقتصادی در قلب شهر.

قیمت هتل‌های تهران

همانطور که می‌دانیم، هزینه اقامت در هتل و هتل آپارتمان تهران با تعداد ستاره‌هایش ارتباط مستقیم دارد. علاوه بر آن، زمان و فصل سفر تهران هم عامل مهمی در قیمت هتل محسوب می‌شود؛ در فصل تابستان، ایام نوروز، یا زمان‌های برگزاری نمایشگاهی در تهران، روزهای شلوغی برای پایتخت هستند. و به طور کلی قیمت هتل‌ها در تهران از 100 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغیر است.اگر به دنبال اقامت و هتلی اقتصادی در محدوده خیابان ولیعصر، بهارستان، و مرکز شهر می‌گردید؛ می‌توان هاستل، بوتیک هتل، خانه مسافر، و مهمانسراهای مناسبی پیدا کرد. در صورتی که برای سفرهای کاری یا خانوادگی، به دنبال هتلی همه‌چیز تمام و با کامل‌ترین امکانات و بهترین خدمات هستید، در لیست هتل‌های تهران، به سراغ هتل‌های 4 و 5 ستاره بروید. در اسنپ‌تریپ، متناسب با هر بودجه و سلیقه‌ای، در کمترین زمان می‌توان رزرو هتل در تهران با قیمت مناسب و تخفیف را انجام داد. برای اینکه بتوانید بهترین هتل‌ تهران را انتخاب کنید، در لیست هتل‌های تهران، حواس و چشمتان به نمره و امتیازی که کاربران اسنپ‌تریپ به آن داده‌اند، باشد. هتل پرشین پلازا، هتل اسپیناس پالاس، و هتل پارسیان آزادی، در لیست هتل‌های خوب تهران قرار دارند.

دیدنی‌های تهران

از همان زمان قاجار، به ساختمان‌ها و بناهای تهران اضافه شد. اگر در مرکز شهر باشید، سر زدن به کاخ گلستان، بازار بزرگ تهران، شمس‌العماره، و خیابان سی تیر از واجبات است. کاخ سعد آباد، درکه و دربند، کاخ نیاوران، میدان تجریش، و توچال در شمال، برج میلاد و آزادی، دریاچه چیتگر، و باملند از جاهای دیدنی و تفریحی معروف و محبوب در تهران هستند.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

رزرو هتل در تهران؛ کدام خیابان مناسب‌تر است؟

تهران بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر ایران و کانون سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور است؛ به‌همین دلیل، تمرکز امکانات در تهران بیشتر از سایر شهرها است. بنا بر همین ویژگی، افراد با اهداف مختلفی به این شهر می‌آيند؛ درواقع سفر به تهران دلایل بسیاری می‌تواند داشته باشد؛ از سفر برای تفریح گرفته تا سفر برای استفاده از امکانات درمانی یا شرکت در نمایشگاه‌ها، انجام‌دادن کارهای اداری، خریدهای عمده و غیره. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم تهران شهر بزرگی است، برای رفتن به محله‌های مختلف این شهر ممکن است ساعت‌ها در ترافیک بمانید؛ بنابراین اگر قصد سفر به تهران را دارید، بهتر است برای رزرو هتل های تهران ابتدا محله‌ای را انتخاب کنید که می‌خواهید بیشترین زمان‌تان را در آن بگذرانید. طبعاً هدف‌تان از سفر به تهران، نقش تعیین‌کننده‌ای در انتخاب محله هتل‌تان دارد؛ مثلاً اگر برای شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی به پایتخت سفر می‌کنید، احتمالاً زمان زیادی نخواهید داشت؛ پس بهتر است هتل‌های نزدیک به نمایشگاه را انتخاب کنید که وقت‌تان را در ترافیک شهر از دست ندهید. درصورتی‌که برای تفریح به شهر تهران سفر می‌کنید، ابتدا سبک سفر تفریحی مورد علاقه‌تان را مشخص کنید؛ مثلاً اگر دوست دارید در فضاهای قدیمی و موزه‌ها وقت بگذرانید، هتل‌های نزدیک خیابان سی‌تیر می‌توانند انتخاب خیلی خوبی برایتان باشند؛ موزه‌ها و خانه‌های تاریخی زیبایی در نزدیکی‌تان خواهد بود و با اقامت در هتل‌های نزدیک به این خیابان به‌راحتی می‌توانید در کوچه‌‌وپس‌کوچه‌های قدیمی شهر گشت‌وگذار کنید. اگر قصد خرید از پاساژهای شیک و مدرن پایتخت را دارید، هتل‌های شمال شهر تهران را انتخاب کنید که راحت‌تر بتوانید به این مراکز خرید دسترسی داشته باشید. اگر هم برای خرید عمده به تهران سفر می‌کنید، هتل‌های نزدیک به بازار بزرگ انتخاب خوبی خواهند بود. به‌‌‌همین ترتیب، کافی‌ است هدف‌تان را از سفر مشخص کنید و بعد بنا بر موقعیت جغرافیایی به رزرو هتل های تهران اقدام کنید.

قیمت هتل در تهران چقدر است؟

همان‌طور که قبل‌تر گفتیم، مسافران به دلایل مختلفی به پایتخت سفر می‌کنند؛ به‌همین دلیل، رزرو هتل های تهران با قیمت‌های متنوعی امکان‌پذیر است. مسافران تهران، بسته به هدف سفرشان به پایتخت، هتل‌های ارزان‌قیمت یا گران‌قیمت را انتخاب می‌کنند؛ مثلاً کسانی ‌که برای انجام‌دادن کارهای اداری به تهران سفر می‌کنند معمولاً یکی‌دو شب در این شهر اقامت دارند و به‌دنبال هتلی با قیمت ارزان و دسترسی خوب به مرکز شهر هستند؛ یا کسانی که به‌عنوان همراه بیمار در تهران اقامت دارند صرفاً به‌دنبال جایی هستند که شب را در آنجا بمانند و طبیعتاً دلیلی ندارد که برای محل اقامت‌شان زیاد هزینه کنند؛ افرادی هم برای تفریح و گشت‌وگذار پایتخت را به‌عنوان مقصد سفرشان انتخاب می‌کنند، این دسته از افراد معمولاً دل‌شان می‌خواهد اقامتی لوکس را تجربه کنند و امکانات هتل برایشان اهمیت بیشتری دارد. برای رزرو هتل در تهران باید توجه کنیم که قیمت هتل‌ها، متناسب با امکاناتی که برای مسافران فراهم می‌کنند، متفاوت است. تقریباً تمامی هتل‌ها صبحانه سرو می‌کنند، اما امکاناتی مانند استخر، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، خدمات ماساژ،‌ اسپا و غیره خدماتی هستند که هزینه اقامت در هتل‌ها را بالاتر می‌برند. البته در تهران علاوه بر امکانات و تعداد ستاره‌ها، موقعیت جغرافیایی هتل هم بر قیمتش تأثیر می‌گذارد؛ هتل‌هایی که در محله‌های بالای تهران ساخته شده‌اند اغلب قیمت‌های بیشتری دارند، لوکس‌تر هستند و امکانات متنوع‌تری در اختیار مهمانان‌شان قرار می‌دهند، مسافرخانه‌ها و مهمان‌سراها هم، با قیمت‌های کمتر، اغلب در مرکز و جنوب شهر قرار دارند. در تهران می‌توانید با قیمت‌های متفاوتی هتل رزرو کنید؛ درواقع بسته به تعداد مسافران و بودجه‌تان، می‌توانید از شبی حدود ۱۰۰هزار تومان تا بیشتر از دومیلیون تومان برای رزرو هتل در تهران هزینه کنید.

بهترین روش رزرو هتل های تهران برای سفرهای کاری چیست؟

تهران از آن شهرهایی است که افراد بسیاری برای سفرهای کاری و شرکت در جلسات یا نمایشگاه‌ها به آن سفر می‌کنند. رزرو هتل در تهران برای روزهای نمایشگاه کار ساده‌ای نیست. بیشتر هتل‌های نزدیک به محل نمایشگاه در روزهای برگزاری نمایشگاه ظرفیت ندارند و شرکت‌ها برای ساماندهی اقامت کارمندان‌شان در تهران سردرگم می‌شوند. در این شرایط یکی از بهترین روش‌ها برای شرکت‌ها استفاده از خدمات سرویس تجاری اسنپ‌ تریپ است. سایت تجاری اسنپ تریپ معمولاً در روزهای پرمسافر نمایشگاهی از قبل هتل‌های مناسب را برای شرکت‌های طرف قراردادش گارانتی می‌کند و شرکت‌‌ها می‌توانند رزرو هتل های تهران را بدون دغدغه از این سامانه انجام دهند. قیمت‌های مناسب و تخفیف‌های ویژه شرکت‌ها استفاده از سایت تجاری اسنپ تریپ را انتخاب مقرون‌به‌صرفه‌ای برای شرکت‌ها می‌کند. سایت تجاری اسنپ تریپ، علاوه‌بر امکان رزرو هتل، خدمات خرید آنلاین بلیط هواپیما را هم در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

چرا رزرو هتل های تهران را از اسنپ تریپ انجام دهیم؟

اسنپ تریپ هتل‌های بیش از ۹۰۰ شهر ایران را پوشش داده است. فرقی نمی‌کند قصد دارید به پایتخت بروید یا می‌خواهید به شهر دیگری از ایران سفر کنید؛ کافی است سایت اسنپ‌ تریپ را باز کنید و برای رزرو هتل تهران یا یکی دیگر از شهرها اقدام کنید. اسنپ‌ تریپ با هتل‌ها رابطه مستقیم دارد و ازین طریق پایین‌ترین قیمت‌ها را برای کاربرانش گارانتی می‌کند. همچنین در اسنپ تریپ انواع اقامتگاه‌ها با قیمت‌ها و خدمات مختلف پیش روی شماست؛ می‌توانید به‌راحتی بعد از بررسی گزینه‌های مختلف، مناسب‌ترین محل را برای اقامت انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید از میان هتل‌ها هتلی را با کیفیت دلخواه پیدا کنید، قابلیت مشاهده امکانات هتل و اتاق‌ها به‌تفکیک فراهم شده است؛ علاوه‌بر این‌ها می‌توانید نظر مسافرهای قبلی را که در هتل موردنظر شما اقامت داشتند بخوانید و با اطمینان‌خاطر بیشتری رزرو هتل های تهران را انجام دهید.