هتل های درگهان

رزرو هتل در درگهان با بهترین قیمت و پشتیبانی ۲۴ ساعته

تا
3 هتل پیدا شد.

درگهان کجاست؟

درگهان یکی از شهرهای جزیره قشم است که در سمت غربی جزیره قرار گرفته است. بسیاری از گردشگران و مسافران درگهان را به مراکز خرید و پاساژهایی که دارد می‌شناسند. اما در درگهان و یکی از هتل‌های آن نیز می‌توانید اقامت کنید؛ هم به دریا و ساحل نزدیک هستید، و هم به مراکز خرید و رستوران‌های متنوع. اگر تصمیم گرفتید شب را در درگهان به صبح برسانید، با چند جست‌وجوی ساده تعدادی از هتل‌های شهر درگهان را در اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده، مقایسه، و رزرو کنید.

بیشتر

چه فصلی بهترین زمان سفر به درگهان قشم است؟

درگهان هم مانند قشم و دیگر شهرهای جزیره قشم، آب و هوایی گرم و شرجی دارد. در اواخر پاییز و زمستان، بهترین فصل و زمان سفر به درگهان هستند، چرا که هوای جزیره مطبوع و خنک‌تر از تابستان می‌شود. از طرفی هم در تابستان تعداد کمتری از مسافران به قشم و درگهان سفر می‌کنند، و در نتیجه قیمت هتل‌های شهر درگهان کمی ارزان‌تر هستند. اسنپ‌تریپ در هر فصلی تخفیف‌های خوبی را بر روی هتل‌های شهر درگهان قرار می‌دهد.

بیشتر

چگونه هتل‌های درگهان قشم را با بهترین قیمت رزرو کنیم؟

در صفحه هتل‌های درگهان اسنپ‌تریپ، با انتخاب گزینه کمترین قیمت و یا بالاترین تخفیف، لیست هتل‌های درگهان از کمترین به بیشترین قیمت برایتان مرتب خواهد شد. همچنین با عضویت در خبرنامه اسنپ‌تریپ، از کمپین‌ها و تخفیف‌های ویژه برای رزرو آنلاین هتل‌ مطلع می‌شوید.

بیشتر

شرایط کنسلی رزرو هتل در درگهان قشم چگونه است؟

در صورتی که تصمیم داشتید رزرو خود در یکی از هتل‌های شهر درگهان را لغو کنید، کافی‌ست با پشتیبانی اسنپ‌تریپ تماس بگیرید. پس از پیگیری میزان جریمه کنسلی شما در هتل درگهان، از پشتیبانی اسنپ‌تریپ آن را به اطلاع شما خواهند رساند. در ازای کنسلی رزرو هتل درگهان، اسنپ‌تریپ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و تلاش می‌کنیم تا میزان جریمه کنسلی را به حداقل برسانیم.

بیشتر

چطور به درگهان برسیم؟

اگر هواپیما و سفر هوایی را برای رفتن به جزیره قشم انتخاب می‌کنید، از فرودگاه بین‌المللی قشم تا درگهان حدود 35 دقیقه با خودرو راه دارید. در صورتی که از بندرعباس با قایق و لنج به قشم می‌روید، با خودرو 20 دقیقه تا درگهان فاصله است.

بیشتر

فاصله درگهان تا قشم چقدر است؟

فاصله درگهان تا قشم حدود 20 کیلومتر است. اگر هم بدون خودروی شخصی به درگهان سفر می‌کنید، به راحتی و با استفاده از تاکسی و وسایل نقیله عمومی می‌توانید از درگهان به قشم بروید.

بیشتر

در سفر به درگهان به کدام مراکز خرید درگهان برویم؟

بازار نخل، بازار دودلفین درگهان، بازار قدیم درگهان، بازار نگین، بازار اطلس، و بازار زمرد برخی از مراکز خرید درگهان هستند که اکثرشان فاصله کمی با هم دارند. اگر در هتل درگهان اقامت داشتید و به دنبال مکانی برای خرید در درگهان بودید، می‌توانید به سراغ این مراکز خرید بروید.

بیشتر

چرا هتل‌های شهر درگهان را از اسنپ‌تریپ رزرو کنیم؟

با رزرو آنلاین هتل‌های درگهان از اسنپ‌تریپ، خیالتان بابت هزینه‌ای که می‌پردازید و خدماتی که دریافت می‌کنید، راحت است. همچنین رزرو اتاق در هتل‌های درگهان امتیاز همراهی برای شما ثبت می‌کند که در رزرو هتل‌های بعدی می‌توانید از آن استفاده کنید.

بیشتر

از درگهان تا جاذبه‌های دیدنی جزیره قشم چقدر فاصله است؟

برای بازدید بسیاری از جاذبه‌های دیدنی و تفریحی قشم، به خودرو نیاز دارید. دره ستارگان، غار خربس، دره چاهکوه، غار نمکدان، شهر لافت، و جنگل‌های حرا، 30 دقیقه تا 1 ساعت و نیم رانندگی از درگهان راه دارند.

بیشتر