snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

مهمانسرا زند شیراز

location_on
شیراز، میدان شهرداری، خیابان پیروزی (نمازی)، خیابان دهنادی

مهمانسرا زند شیراز در نزدیکی میدان شهدا شهر شیراز قرار گرفته و از انتخاب‌های مقرون به صرفه در میان هتل‌های شهر شیراز در زمان سفر به‌شمار می‌رود. ساخت مهمانسرا به سال ۱۳۴۲ بر می‌گردد و در سال ۱۳۹۷ بازسازی این مکان نیز صورت گرفت. مهمانسرا زند با ۲۰ اتاق در ساختمان سه طبقه خود از مهمانان پذیرایی می‌کند.برای افرادی که نیاز به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در زمان اقامت خود دارند، ایستگاه اتوبوس شهدا و ایستگاه مترو زندیه با ۴ دقیقه پیاده‌روی از مهمانسرا زند در دسترس است. همچنین با ۱۵ دقیقه رانندگی به ترمینال اتوبوس و با کمتر از ۳۰ دقیقه رانندگی به فرودگاه شیراز می‌‌رسید. از مزایای اصلی اقامت در مهمانسرا زند، دسترسی و نزدیکی به مراکز تجاری و اماکن تاریخی و دیدنی شیراز است. تنها با ۴ دقیقه پیاده‌روی می‌توانید از ارگ کریم‌خان و مجموعه زندیه دیدن کنید. اگر علاقه‌مند بودید با ۶ دقیقه قدم زدن به موزه پارس یا باغ نظر، و در ادامه با ۵ دقیقه پیاده‌روی بیشتر به حمام، مسجد، بازار وکیل، و سرای مشیر می‌رسید. برای رفتن به حافظیه، می‌توانید با طی مسافت ۲.۵ کیلومتری از مهمانسرا به آن دسترسی داشته باشید.

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین مهمانسرا

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

نظرات مسافران

در صورت اقامت در این اقامتگاه نظر و امتیاز خود را ثبت کنید تا دیگران با اطمینان بیشتری اقامتگاه مناسب برای سفرشان را انتخاب کنند‌.
love-eyes-emoji
love-eyes-emoji
stars۴.۲
دو تخته دابل بدون سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی
دسترسی آسان
thumb_upنقاط قوت
برخورد عالی
thumb_downنقاط ضعف
امکانات کم
برچسب های این اقامتگاه