• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

مهمانسرا حجاب مشهد

آدرس مهمانسرا حجاب مشهد

"مشهد، خیابان امام رضا 5، چهنو 10."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره مهمانسرا حجاب مشهد

بیشتر بخوانید
مهمانسرا حجاب مشهد در خیابان امام رضا 5 قرار گرفته است و در زمان سفر به مشهد گزینه‌ای مناسب در بین هتل‌های شهر مشهدبه‌شمار می‌رود. این مهمانسرا در نزدیک حرم و در سال 1391 با تعداد 17 اتاق در چهار طبقه تاسیس و در سال 1396 بازسازی شد. چیدمان لابی و اتاق‌ها ساده و صمیمی صورت گرفته است و برای صرف غذا و نوشیدنی به رستوران ایرانی مهمانسرا حجاب مشهد می‌توانید بروید.
موقعیت جغرافیایی مهمانسرا حجاب به گونه‌ایست که ایستگاه اتوبوس در چند قدمی آن قرار دارد و با 20 دقیقه پیاده‌روی به ایستگاه مترو بسیج دسترسی دارید. همچنین با خودرو تا ترمینال اتوبوس امام رضا، ایستگاه راه‌آهن مشهد، و فرودگاه مشهد 15 تا 20 دقیقه فاصله است. برای صرف غذا در شهر مشهد می‌توانید به رستوران ادیب که حدود 15 دقیقه از محل اقامتتان فاصله دارد سر بزنید.
بدون هیچ وسیله‌ی نقلیه هم می‌توانید به گنبد سبز، کلیسای مسروپ مقدس، آرامگاه شیخ بهایی، و مسجد گوهرشاد با 10 تا 20 دقیقه پیاده‌روی بروید. علاوه بر آن با خودرو از مهمانسرا حجاب مشهد می‌توانید از اماکن تاریخی و تفریحی مشهد مانند حمام مهدی قلی‌بیک یا موزه مردم‌شناسی (12 دقیقه)، آرامگاه نادرشاه (15 دقیقه)، کوهسنگی (20 دقیقه)، سرزمین موج‌های آبی (35 دقیقه)، آرامگاه فردوسی (1 ساعت) بازدید کنید.

امکانات کلی مهمانسرا حجاب مشهد

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در مهمانسرا حجاب مشهد

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه