snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

مهمانسرا حجاب مشهد

location_on
مشهد، خیابان امام رضا ۵، چهنو ۱۰

مهمانسرا حجاب مشهد در خیابان امام رضا ۵ قرار گرفته است و در زمان سفر به مشهد گزینه‌ای مناسب در بین هتل‌های شهر مشهدبه‌شمار می‌رود. این مهمانسرا در نزدیک حرم و در سال ۱۳۹۱ با تعداد ۱۷ اتاق در چهار طبقه تاسیس و در سال ۱۳۹۶ بازسازی شد. چیدمان لابی و اتاق‌ها ساده و صمیمی صورت گرفته است و برای صرف غذا و نوشیدنی به رستوران ایرانی مهمانسرا حجاب مشهد می‌توانید بروید.موقعیت جغرافیایی مهمانسرا حجاب به گونه‌ایست که ایستگاه اتوبوس در چند قدمی آن قرار دارد و با ۲۰ دقیقه پیاده‌روی به ایستگاه مترو بسیج دسترسی دارید. همچنین با خودرو تا ترمینال اتوبوس امام رضا، ایستگاه راه‌آهن مشهد، و فرودگاه مشهد ۱۵ تا ۲۰ دقیقه فاصله است. برای صرف غذا در شهر مشهد می‌توانید به رستوران ادیب که حدود ۱۵ دقیقه از محل اقامتتان فاصله دارد سر بزنید.بدون هیچ وسیله‌ی نقلیه هم می‌توانید به گنبد سبز، کلیسای مسروپ مقدس، آرامگاه شیخ بهایی، و مسجد گوهرشاد با ۱۰ تا ۲۰ دقیقه پیاده‌روی بروید. علاوه بر آن با خودرو از مهمانسرا حجاب مشهد می‌توانید از اماکن تاریخی و تفریحی مشهد مانند حمام مهدی قلی‌بیک یا موزه مردم‌شناسی (۱۲ دقیقه)، آرامگاه نادرشاه (۱۵ دقیقه)، کوهسنگی (۲۰ دقیقه)، سرزمین موج‌های آبی (۳۵ دقیقه)، آرامگاه فردوسی (۱ ساعت) بازدید کنید.

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین مهمانسرا

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه