snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل آپارتمان داوود مشهد

starstar
۲ ستاره
starstar
۲ ستاره
location_on
مشهد، خیابان امام رضا ، کوچه امام رضا پنجم ، چهنو چهارم

یکی از هتل های قیمت مناسب و ارزان مشهد، هتل آپارتمان داوود مشهد است. هتل آپارتمان داوود مشهد در خیابان امام راض(ع) قرار گرفته، یعنی همان خیابانی که اکثر هتل های مشهد در آن واقع است و پیاده تا حرم ۱۰ دقیقه فاصله دارد. این هتل آپارتمان که در سال ۱۲۹۴ مورد بازسازی قرار گرفت، دارای سویئت‌ و آپارتمان است که تمیزی و راحت بودن آن نظر بسیاری را جلب کرده. رستوران هتل با طبخ انواع غذاهای ایرانی آماده پذیرایی از مهمانانش است و دارا بودن پارکینگ در شهر شلوغی چون مشهد یکی از مزیت‌های بزرگ هتل محسوب میشود. هتل آپارتمان داوود گذشته از اینکه به مراکز خرید و جاهای دیدنی مشهد بسیار نزدیک است، دسترسی خوبی نیز به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد و ایستگاه راه آهن این شهر دارد. از هتل تا فرودگاه با ماشین ۲۰ دقیقه و تا راه آهن ۱۵ دقیقه در راه هستید. 

امکانات هتل آپارتمان

check_box
اینترنت در لابی
check_box
سیستم تهویه مطبوع

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

موقیت های مکانی و دسترسی های داوود

مراکز نزدیک به هتل آپارتمان را میتوانید از روی نقشه مشاهده کنید.

قوانین هتل آپارتمان

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله هتل آپارتمان داوود مشهد تا مراکز خرید:

از هتل آپارتمان داوود مشهد فاصله تا بازار رضا ۶ دقیقه و فاصله تا بازار سرشور ۳ دقیقه با خودرو است. همچنین مرکز خرید آسمان، برج تجاری آلتون و مرکز خرید اطلسیه در فاصله کمی با این هتل آپارتمان قرار گرفته شده است.

فاصله هتل آپارتمان داوود تا مکان‌های مهم شهر مشهد:

از این هتل آپارتمان تا خیابان دانش شرقی ۲ دقیقه، فاصله تا بیمارستان موسی ابن جعفر ۴ دقیقه، فاصله تا بیمارستان سینا ۵ دقیقه و فاصله تا خیابان امام رضا ۶ دقیقه با خودرو است.

فاصله هتل آپارتمان داوود مشهد تا دسترسی‌ها:

از هتل آپارتمان داوود مشهد تا فرودگاه بین المللی ۲۰ دقیقه و تا ایستگاه راه آهن مشهد ۱۵ دقیقه فاصله دارید. همچنین از این هتل آپارتمان فاصله تا حرم ۱۰ دقیقه پیاده‌روی است.

تایپ اتاق‌های هتل آپارتمان داوود مشهد:

در هتل آپارتمان داوود مشهد اتاق دو تخته دابل، اتاق سه تخته، اتاق چهار تخته و سوئیت یک خوابه پنج تخته قابل رزرو است. تمام اتاق های این هتل آپارتمان با خدمات فولبرد (صبحانه و ناهار و شام) منو انتخابی برای مسافرین آماده سازی شده است. شما می‌توانید در زمان ثبت رزرو باتوجه به تعداد نفرات اتاق مورد نظر خود را انتخاب کنید.