snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل سقا مشهد

starstar
۲ ستاره
starstar
۲ ستاره
location_on
مشهد، خیابان امام رضا دوم، کوچه کربلا

هتل سقا از هتل‌های شهر مشهد است. سال ۱۳۹۱ با ۸۱ واحد اقامتی در ۹ طبقه احداث شده و سال ۱۳۹۶ بازسازی شده است. از نظر موقعیت مکانی در نزدیکی حرم امام رضا (ع) است و تا بازار رضا چند قدم فاصله دارید. خانه‌ی داروغه، خانه‌ی توکلی، باغ ملی و آرامگاه نادرشاه افشار کمتر از ۱۵ دقیقه با ماشین تا محل اقامتتان فاصله دارند و کمی دورتر می‌توانید پارک وکیل آباد و موزه‌ی شه‌لافتی را در فاصله‌ی حدوداً ۴۰ دقیقه‌‍‌ای پیدا کنید. اگر هم وسیله‌ی نقلیه ندارید تا ایستگاه اتوبوس و مترو با ماشین حدود ۱۰ دقیقه فاصله هست. هتل سقا دارای کافی‌شاپ و رستوران ایرانی است. اما اگر برای صرف غذا به رستوران دیگری نیاز داشتید می‌توانید در فاصله‌ی ۵ دقیقه‌ای از محل اقامتتان به رستوران‌ها و مراکز خرید مختلف دسترسی پیدا کنید. 

امکانات هتل

check_box
آسانسور
check_box
نمازخانه
check_box
گشت شهری رایگان
check_box
صندوق امانات
check_box
گشت نیم‌روزی رایگان

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

مراکز خرید در نزدیکی هتل سقا مشهد:

در نزدیکی هتل سقا مشهد مرکز خرید آسمان، برج تجاری آکسون، مرکز خرید اطلسیه، بازار جنت، بازار رضا و بازار فردوسی با فاصله ۹ دقیقه از هتل سقا مشهد قرار گرفته شده است.

فاصله هتل سقا مشهد تا دسترسی‌ها:

از هتل سقا مشهد فاصله تا فرودگاه بین المللی ۱۷ دقیقه، فاصله تا ایستگاه راه آهن ۷ دقیقه و فاصله تا پایانه مسافربری معراج ۱ ساعت با خودرو است.

فاصله هتل سقا مشهد تا حرم:

حرم ورودی حرعاملی ۳ دقیقه، ورودی خیابان شیرازی ۵ دقیقه، ورودی شیخ طبرسی ۶ دقیقه، ورودی خیابان نواب صفوی ۵ دقیقه و ورودی صحن جمهوری ۴ دقیقه با خودرو از هتل سقا مشهد فاصله دارد.

قیمت اتاق‌های هتل سقا مشهد چقدر است؟

اتاق‌های این هتل با توجه به فصل سفر قیمت متفاوت دارد. اسنپ تریپ در زمان‌های اوج سفر هم برای اتاق‌های این هتل تخفیف دارد تا شما بتوانید سفری لذت بخش برای خود رقم بزنید. همچنین می‌توانید در سایت اسنپ تریپ قیمت هتل سقا مشهد را با دیگر هتل‌های این شهر مقایسه کنید.