snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل آپارتمان سهند ۲ مشهد

starstar
۲ ستاره
starstar
۲ ستاره
location_on
مشهد، خیابان امام رضا ۸، چهار راه سوم

هتل آپارتمان سهند ۲ مشهد در نزدیک حرم در سال ۱۳۹۱ آغاز به کار کرد. این هتل آپارتمان ۲ ستاره دارای ۶۰ اتاق در ۷ طبقه می‌باشد که در سال ۱۳۹۷ بازسازی شده‌اند. هتل آپارتمان سهند ۲ مشهد دارای اتاق‌هایی با ظرفیت دو تا چهار نفر است. برای صرف غذا و نوشیدنی هم می‌توانید از رستوران ایرانی و کافی‌شاپ هتل آپارتمان غذا و نوشیدنی سفارش دهید.در زمان اقامتتان در هتل آپارتمان سهند ۲ مشهد بدون وسیله‌ی نقلیه می‌توانید از برخی دیدنی‌ها و جاذبه‌های شهر مشهد مانند آرامگاه نادرشاه افشار، گنبد سبز، آرامگاه شیخ بهایی، حمام مهدی قلی‌بیک، کلیسای مسروپ مقدس، و مسجد گوهرشاد دیدن کنید. با کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده‌روی هم برای زیارت به حرم امام رضا می‌توانید بروید و از درب باب‌الرضا وارد حرم شوید. همچنین با ۲۰ دقیقه تا ۱ ساعت رانندگی از هتل آپارتمان سهند ۲ مشهد می‌توانید برای تفریح در مشهد به  کوهسنگی، سرزمین موج‌های آبی، و آرامگاه فردوسی بروید. ایستگاه اتوبوس و مترو در نزدیکی هتل آپارتمان قرار گرفته است. فاصله هتل آپارتمان سهند ۲ مشهد تا پایانه‌ی مسافربری امام رضا و ایستگاه راه‌آهن مشهد حدود ۲۰ دقیقه رانندگی می‌باشد. اگر هم خواستید می‌توانید برای صرف غذا به رستوران لیالی لبنان سر بزنید.

امکانات هتل آپارتمان

check_box
آسانسور
check_box
نمازخانه
check_box
کافی‌شاپ
check_box
جعبه کمک های اولیه
check_box
کپسول آتش‌نشانی در راهرو

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل آپارتمان

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.