هتل های چالوس

رزرو هتل در چالوس با بهترین قیمت و پشتیبانی ۲۴ ساعته

تا
8 هتل پیدا شد.

چه فصلی را برای سفر به چالوس انتخاب کنیم؟

شهرهای شمالی ایران در هر فصلی زیبایی خاصی دارند و همین باعث می‌شود تا در اکثر روزهای سال پذیرای مسافران زیادی باشند. اما پاییز و بهار که هوا معتدل‌ و مطبوع‌تر است، بهترین فصل‌ها برای سفر به چالوس به‌شمار می‌روند. زیبایی طبیعت چالوس و مازندران در بهار با دشت‌های لاله و شالیزارها و در پاییز با جنگل‌های رنگارنگ دوچندان می‌شود. در صورتی که با گرما و شرجی بودن هوا یا سرما مشکلی ندارید، می‌توانید در تابستان و زمستان هم به سمت چالوس عازم شوید. در هر چهار فصل سال می‌توانید هتل‌های چالوس را از اسنپ تریپ رزرو و سفری خوش و آرام را در این شهر سپری کنید.

بیشتر

چرا و چطور به چالوس برویم؟

چالوس یکی از شهرهای شمالی در استان مازندران است که هم آب و هوای خوب و هم طبیعت زیبا و چشم‌نوازی دارد. نزدیکی به ساحل دریای خزر هم باعث محبوبیت چالوس در بین بسیاری از مسافران شهرهای شمالی شده. معروف‌ترین مسیر رفتن به چالوس، جاده چالوس است که از شهر کرج شروع می‌شود. با حدود 3 ساعت رانندگی در جاده 59 یا چالوس، به محل اقامتتان در یکی از هتل‌های چالوس می‌رسید. همچنین از مسیر آزاد راه تهران شمال هم برای رفتن به چالوس می‌توانید استفاده کنید.

بیشتر

بهترین هتل‌های چالوس کدامند؟

در چالوس هتل 4 و 5 ستاره و هتل آپارتمان‌های با کیفیتی برای اقامت مسافران در این شهر قرار دارد. در سایت اسنپ‌تریپ لیست و قیمت هتل‌های چالوس را می‌توانید ببینید و با توجه به قیمت یا پرفروش‎ترین، آنها را رزرو کنید. امتیاز هتل و نظرات مفید و ارزشمند کاربران اسنپ‌تریپ هم به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین هتل را در چالوس برای اقامت انتخاب کنید.

بیشتر

چگونه هتل‌های چالوس را با بهترین قیمت رزرو کنیم؟

در اسنپ‌تریپ همواره بر روی بسیاری از هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های شهر چالوس تخفیف قرار می‌گیرد تا سفری اقتصادی را به این شهر شمالی داشته باشید. علاوه بر آن با انتخاب گزینه‌های «کمترین قیمت» یا «بیشترین تخفیف»، می‌توانید ارزانترین هتل‌های چالوس را ببینید. با استفاده از فیلتر قیمتی و تعیین بودجه مورد نظرتان در سایت اسنپ تریپ، هتل‌های چالوس نزدیک به همان قیمت برایتان نمایش داده می‌شود.

بیشتر

کدام هتل‌های چالوس به جاذبه‌های گردشگری نزدیک هستند؟

نزدیک به کاخ چای‌خوران در مرکز شهر، دریاچه ولشت، سد ذوات، و نمک آبرود می‌توانید در هتل و هتل آپارتمان‌های چالوس اقامت داشته باشید. در لیست هتل‌های چالوس در سایت اسنپ‌تریپ، آدرس هتل‌ها قابل مشاهده است تا راحت‌تر و سریع‌تر بتوانید هتلی را نزدیک به مکانی که دوست دارید پیدا و رزرو کنید.

بیشتر

شرایط کنسلی رزرو هتل در چالوس چگونه است؟

هتل‌های چالوس هم مانند دیگر هتل‌ها از قوانین کنسلی پیروی می‌کنند و در صورت کنسلی دیرهنگام مبلغی را تحت عنوان جریمه کنسلی دریافت می‌کنند. در قسمت «قوانین انصراف از رزرو» که در مرحله تکمیل اطلاعات سایت اسنپ‌تریپ برای هر هتلی قرار دارد، می‌توانید از شرایط کنسلی هتل‌های شهر چالوس مطلع شوید یا با پشتیبانی 24 ساعته تماس بگیرید.

بیشتر

آیا هتل‌های چالوس نزدیک به ساحل هم قرار دارند؟

برخی از هتل‌های شهر چالوس در چند متری ساحل هستند. در نزدیکی ساحل فرج آباد یا خیابان رادیو دریا می‌توانید هتل‌های نزدیک به ساحل در چالوس را پیدا کنید.

بیشتر