هتل های کرج

search

در حال جستجوی اقامتگاه های شهر کرج ...

help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

کرج در کجا قرار دارد؟

کرج مرکز استان البرز است که در قسمت غربی شهر تهران قرار دارد. به دلیل موقعیت قرار گیری کرج و نزدیکی آن به تهران، تردد و رفت و آمد از کرج به تهران و بالعکس، همه روزه توسط بسیاری صورت می‌گیرد. اگر برای کار یا تفریح به کرج سفر می‌کنید، می‌توانید در یکی از هتل‌های کرج اقامت داشته باشید و از سایت اسنپ‌تریپ هتل متناسب با سلیقه خود را رزرو کنید.

چگونه هتل‌های کرج را با بهترین قیمت رزرو کنیم؟

برای رزرو هتل‌های کرج، با انتخاب گزینه کمترین قیمت و یا بالاترین تخفیف، لیست و قیمت هتل‌های کرج را از کمترین به بیشترین مشاهده می‌کنید. کمپین‌ها و تخفیف‌های اسنپ‌تریپ بر روی بهترین هتل‌های کرج در بسیاری از روزهای سال قرار می‌گیرد تا سفری مقرون به صرفه‌تر را به کرج تجربه کنید.

فاصله کرج تا شهر تهران چقدر است؟

از کرج تا مرکز شهر تهران حدود ۵۰ کیلومتر فاصله است که در ساعات بدون ترافیک تقریبا ۱ ساعت در راه خواهید بود. اگر در هتل کرج اقامت دارید، برای رفت و آمد هم می‌توانید از بزرگراه لشکری و یا آزادراه تهران-کرج استفاده کنید.

در زمان اقامت در یکی از هتل‌های کرج به کدام یک از جاذبه‌های گردشگری نزدیک هستم؟

سد کرج، باغ سیب مهرشهر، کاروانسرای شاه عباسی، و کاخ مروارید یا شمس برخی از اماکن تفریحی و تاریخی هستند که در زمان اقامت در هتل کرج می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید. علاوه بر آن، امکان استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و مترو برای تردد در کرج را هم دارید.

چطور به کرج برویم؟

کرج در بین دو شهر تهران و قزوین قرار گرفته است و از هر دو شهر می‌توانید به کرج بروید. اگر می‌خواهید از تهران به کرج سفر کنید، مترو تهران کرج گزینه‌ای مناسب و در دسترس شماست. همچنین تاکسی‌های اینترنتی هم برای سفری کوتاه بین تهران و کرج یا کرج به تهران، انتخابی ایده‌آل هستند.

مزیت رزرو هتل‌های کرج از اسنپ‌تریپ چیست؟

اسنپ‌تریپ همواره بهترین قیمت را برای رزرو آنلاین هتل در کرج ارائه می‌کند و با چند کلیک ساده و به آسانی می‌توانید رزرو خود را انجام دهید. از طریق تماس با تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ می‌توانید سوالات خودتان را هم درباره رزرو آنلاین اتاق در هتل‌های کرج بپرسید. با استفاده از امتیاز همراهی هم می‌توانید هتل در کرج را با تخفیف بیشتر رزرو کنید.

ساعت ورود و خروج هتل‌های کرج به چه صورت می‌باشد؟

هتل‌های کرج هم از قوانین ورود و خروج یکسان با دیگر هتل‌ها برخوردار هستند. ساعت ۱۴ مسافران می‌توانند اتاق و سوئیتی را که رزرو کرده‌اند تحویل بگیرند. تا پیش از ساعت ۱۲ هم مهمانان موظف به خروج از هتل می‌باشند.

کنسلی رزرو هتل در کرج چه شرایطی دارد؟

اسنپ‌تریپ بابت کنسلی رزرو شما در هتل کرج هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و جریمه کنسلی از طرف هتل تعیین می‌شود. تا یک روز قبل از ورود به هتل‌های کرج می‌توانید درخواست کنسلی خود را ثبت کنید و با پشتیبانی اسنپ‌تریپ تماس بگیرید. تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ با هتل تماس می‌گیرد و تلاش می‌کند تا جریمه کنسلی رزرو شما در هتل کرج را به طور کامل حذف کند یا آن را به حداقل برساند.