هتل های گرگان

search

در حال جستجوی اقامتگاه های شهر گرگان ...

help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

سفر به گرگان؛ چرا و کجا را ببینیم؟

گرگان طبیعت خیره‌کننده و پارک‌های جنگلی زیبایی دارد و همین باعث می‌‌شود تا مسافران زیادی را هرساله جذب کند. شهر گرگان که در شمال شرقی ایران و مرکز استان گلستان است، جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بسیاری را در خود جای داده. در زمان اقامت در یکی از هتل‌های گرگان می‌توانید به جنگل ناهارخوران، جنگل النگدره، و جنگل توسکستان بروید. با رفتن به تپه هزارپیچ هم به چشم‌اندازی زیبا از شهر گرگان می‌رسید. کاروانسرا و موزه‌های مختلفی هم در گرگان قرار دارند و در زمان اقامت در این شهر می‌توانید از آنها بازدید کنید.

بهترین فصل سفر به گرگان چه فصلی است؟

گرگان در بهار آب و هوای معتدل و خنکی دارد و بسیاری در این روزها به این شهر می‌روند. در تابستان هم با وجود هوای شرجی و گرم، می‌توانید در مناطق ییلاقی اقامت کنید. در فصل پاییز جنگل‌های شهر گرگان، طبیعت رنگارنگی را پدید می‌آورند و هوا در زمستان هم سرد و برفی است. با توجه به اینکه چه فصلی از سال را دوست دارید، می‌توانید به گرگان بروید و در یکی از هتل‌های گرگان اقامت کنید. البته در فصول پاییز و زمستان تعداد مسافران کمتر است و هتل‌های گرگان هم نسبت به روزهای دیگر سال ارزانتر هستند.

راه‌های سفر به گرگان چیست؟

مسیر‌های منتهی به گرگان باعث می‌شوند تا سفر جاده‌ای به این شهر خسته‌کننده نباشد. بسته به مبدا خود می‌توانید از جاده فیروزکوه و ساری، یا گرمسار و سمنان به گرگان سفر کنید. اگر مسیر هوایی را برای سفر به گرگان انتخاب می‌کنید، فرودگاه گرگان در ۲۰ کیلومتری مرکز شهر مقصد شماست. ترمینال مسافربری و ایستگاه راه آهن هم فاصله زیادی تا مرکز شهر و هتل‌های گرگان ندارند.

چگونه بهترین هتل گرگان را پیدا کنیم؟

یکی از راه‌های انتخاب بهترین هتل‌های گرگان، خواندن نظرات کاربران و دیدن امتیاز هتل‌ها در هر بخش است. در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید نظرات مسافرانی که در هتل‌های گرگان اقامت داشته‌اند را بخوانید و امتیاز هتل‌ها در کیفیت خدمات و غذا، تمیزی و نظافت، و خوش‌رویی کارکنان را مشاهده کنید. پس از پایان تجربه سفر و اقامت در یکی از هتل‌های گرگان هم می‌توانید به ثبت نظر اقدام کنید.

مزیت رزرو هتل‌های گرگان از اسنپ تریپ چیست؟

هتل‌های گرگان را به راحتی می‌توانید در سایت اسنپ‌تریپ با یکدیگر مقایسه و نزدیکترین هتل به سلیقه‌تان را رزرو کنید. فیلتر قیمتی هم در دسترس شماست تا بتوانید بودجه مورد نظرتان برای اقامتگاه و هتل در گرگان را مشخص و لیست و قیمت هتل‌های گرگان را ببینید. اسنپ تریپ همواره تخفیف‌های خوبی را برای رزرو هتل در گرگان دارد و ۲۴ ساعته می‌توانید از خدمات پشتبیانی بهره‌مند شوید.

هتل‌های گرگان در کجا قرار گرفته‌اند؟

در اطراف خیابان جمهوری، میدان وحدت، خیابان شهید بهشتی، و بلوار ناهارخوران می‌توانید رزرو هتل‌ در گرگان را انجام دهید. در لیست هتل‌های گرگان که در سایت اسنپ تریپ قرار دارد، می‌توانید آدرس هتلها را ببینید و باتوجه به اینکه به کجا می‌خواهید نزدیک باشید، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.

ورود و خروج در هتل‌های گرگان چه ساعتی است؟

در هتل‌های گرگان، در ساعت ۱۴ اتاق به مسافر تحویل داده می‌شود و تا پیش از ساعت ۱۲ ظهر اتاق را باید به هتل تحویل دهید.