هتل‌های کاشان با قیمت مناسب کدامند؟

تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1397 - تاریخ بروز رسانی : ۳۰ فروردین ۱۴۰۱
هتل های کاشان با قیمت مناسب

کاشان پر از خانه‌های تاریخی‌ست که این روزها کاربری هتل را پیدا کرده‌اند و حتما ماندن در چنین خانه‌هایی که رنگ و بوی گذشته را دارند پر از حس خوب است. اردیبهشت و خرداد که زمان گلاب گیری است، سفر به کاشان هم اوج می‌گیرد و دلمان می‌خواهد بدانیم هتل‌های کاشان با قیمت مناسب در این شهر کدام‌هاست؟

هتل سنتی نگین

هتل سنتی نگین کاشان

نمی‌شود گفت شما با هتلی عالی و همه چیز تمام مواجه‌اید، چون کیفیت هتل‌ها خیلی زیاد بستگی به هزینه‌ای که برایشان می‌کنید، دارند. هتل سنتی نگین هتل خیلی قشنگی‌ست و معماری‌اش مثل بیشتر خانه‌های کاشان است. حیاط باصفایی دارد، اتاق‌هایش طاقبری و گچبری و پنجره‌هایی رو به حیاط حوض دارش دارند. و از همه مهمتر اینکه ۲۵۰ سالش است.  هتل سنتی نگین دارای ۴ حیاط مجزاست. غذاهای سنتی در هتل می‌پزند و خود هتل، امکان گشت در شهر را هم فراهم می‌کند، اگرچه مسجد آقابزرگ و خانه بروجردی‌ها در ۱۰ دقیقه‌ای آن واقع شده‌اند.

قیمت‌ها در این هتل از شبی ۱۵۶ هزار تومان شروع می‌شود.

اقامتگاه سنتی خونه نقلی

اقامتگاه سنتی خونه نقلی

یکی دیگر از هتل‌های کاشان با قیمت مناسب، اقامتگاه سنتی خونه نقلیست، اقامتگاهی کوچک که تعداد محدودی مهمان پذیرش می‌کند و همین هم یکی از مزیت‌هایش است. شما می‌توانید با اقامت در اینجا تجربه زندگی در خانه‌ای قدیمی را داشته باشید. ضمن اینکه بیشتر آنهایی که در این هتل اقامت کرده‌اند از تمیزی‌ و غذاهای سنتی‌اش تعریف می‌کنند. وجود دو حیاط اندرونی و بیرونی و بادگیر، حوض کوچک، سرداب، ایوان، و مطبخ، این خانه را تماشایی‌تر نیز کرده. فقط اینکه دسترسی این اقامتگاه به جاهای دیدنی شهر کمی سخت است.

قیمت‌ها در این هتل از شبی ۱۱۷ هزار تومان شروع می‌شود.

بیشتر بخوانید: همه‌چیز درباره سفر کاشان

هتل سیاح کاشان

هتل سیاح کاشان

درست است که هتل سیاح کاشان، هتل ۱ ستاره‌ای‌ست، ولی یکی از هتل‌های تمیز و ارزان کاشان محسوب می‌شود. از آنجایی هم که هتل ۵ دقیقه بیشتر با بازار تاریخی کاشان فاصله ندارد، کار را برای آنهایی که دلشان می‌خواهد بیشتر وقتشان را در بازار و گشت و گذار در فرش فروشی های بازار بگذرانند، آسان کرده. هتل سیاح پارکینگ هم دارد پس برای آنهایی هم که با ماشین شخصی‌شان به کاشان سفر می‌کنند، مناسب است.

قیمت‌ها در این هتل از شبی ۱۱۸ هزار تومان شروع می‌شود.

هتل نگارستان

هتل نگارستان کاشان

اگر بخواهید در سفر به کاشان در هتلی امروزی ولی با قیمت مناسب بمانید، هتل  نگارستان کاشان شاید بتواند در لیستتان قرار بگیرد. هتل نگارستان در سال ۹۰ کارش را شروع کرده و چند قدم بیشتر با کاشان فاصله ندارد. از دیگر مزیت‌های هتل داشتن اتاق‌هایی بزرگ و دلباز و بالکن و حمام با وان در برخی از آنهاست.

قیمت‌ها در این هتل از شبی ۱۶۹ هزار تومان شروع می‌شود.

هتل خانه دوست

هتل خانه دوست کاشان

هروقت دلتان خواست می‌توانید به کافه روی بام بروید، دوری در حوضخانه، چاه خانه و سردابش بزنید و هر وقت خسته شدید بروید در شهر بگردید یا سری به مسجد آقابزرگ که همان پشت است بزنید. اینها ویژگی هتل خانه دوست کاشان است، یکی از باصفاترین خانه‌های کاشان. این خانه ۱۵ اتاق دارد و صبحانه شامل اتاق‌هایش است. از نداشتن سرویس بهداشتی در برخی از اتاق‎ها که بگذریم، هتل خوبی است.

قیمت‌ها در این هتل از شبی ۱۱۷ هزار تومان شروع می‌شود.

دیگر هتل های کاشان با قیمت مناسب

اقامتگاه سنتی صادقی، شروع قیمت از شبی ۱۰۶ هزار تومان

هتل امیرکبیر کاشان، شروع قیمت از شبی ۱۶۲ هزار تومان

دسته:هتل

مطالب مرتبط :

همه چیز درباره گلاب گیری کاشان

همه چیز درباره گلاب گیری کاشان

30 فروردین 1401
راهنمای سفر به کاشان؛ شهر گلاب و خانه‌های تاریخی

راهنمای سفر به کاشان؛ شهر گلاب و خانه‌های تاریخی

11 اسفند 1400

نظری ثبت نشده

ارسال پاسخ

نسخه وب اپلیکیشن اسنپ‌تریپ

برای مشاهده نسخه وب اپلیکیشن اسنپ‌تریپ کیوآر کد زیر را با موبایل خود اسکن کنید.

ثبت نام

با ثبت نام در اسنپ تریپ! علاوه بر استفاده از خدمات گوناگون، از پیشنهادات ویژه اعضا مطلع خواهید شد.

بازگشت

ثبت نام شما با موفقیت کامل شد