snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل گلرخ اصفهان

location_on
اصفهان، خیابان مسجد سید، نبش کوچه ۳۸

مهمانسرا گلرخ اصفهان در خیابان مسجد سید و در مرکز شهر اصفهان قرار گرفته است. مهمانسرا گلرخ اصفهان دارای ۲۵ اتاق در ۳ طبقه می‌باشد. در زمان اقامت در این مهمانسرا می‌توانید اتاق‌هایی یک تخته، دو تخته، سه تخته، چهار تخته، پنج تخته، و شش تخته را رزرو کنید. امکانات رفاهی و اتاق‌های ساده مهمانسرا گلرخ اصفهان باعث شده است تا این مکان به گزینه‌ای مناسب در زمان سفر خانوادگی به شهر اصفهان تبدیل شود.از لحاظ موقعیت هم مهمانسرا گلرخ اصفهان به دلیل قرارگیری در مرکز شهر اصفهان، امکان دسترسی آسان به اماکن تاریخی و مناطق گردشگری اصفهان را فراهم کرده است. در زمان اقامتتان می‌توانید از میدان نقش جهان، کاخ چهلستون، سی‌وسه پل، باغ هشت بهشت، کاخ عالی‌قاپو، و مسجد شیخ لطف‌الله بازدید کنید. برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد در شهر اصفهان می‌توانید به ایستگاه اتوبوس و مترو در ۷۰۰ متری تا ۱ کیلومتری مهمانسرا گلرخ اصفهان بروید.

امکانات هتل

check_box
نمازخانه
check_box
آسانسور
check_box
سرویس بهداشتی ایرانی در لابی
check_box
کپسول آتش‌نشانی
check_box
پارکینگ روباز با ظرفیت محدود

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در مهمانسرا گلرخ اصفهان داشتید، پس از تماس شما با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان‌های ما از هتل، آن را به اطلاع شما خواهند رساند.

امتیاز هتل از دید کاربران اسنپ‌تریپ

۳.۰
۱۱ نظر
وضعیت نظافت
۲.۵
خوشرویی و رفتار کارکنان
۳.۹
موقعیت مکانی و دسترسی
۴.۲
کیفیت غذا و پذیرایی
۲.۷
امکانات اقامتگاه
۲.۵
کیفیت اقامتگاه نسبت به قیمت
۳.۳
رعایت پروتکل های بهداشتی
۲.۵

نظرات مسافران

در صورت اقامت در این اقامتگاه نظر و امتیاز خود را ثبت کنید تا دیگران با اطمینان بیشتری اقامتگاه مناسب برای سفرشان را انتخاب کنند‌.
poker-emoji
poker-emoji
stars۳.۴
دو تخته تویین
خوب بود سکوت خوبی داشت.تمیز بود رفتار کارکنانش محترمانه بود دسترسی هتل خوب بود
thumb_upنقاط قوت
سکوت و ارامش داشت
poker-emoji
poker-emoji
stars۳.۲
دو تخته دابل بدون پنجره
کلا خوب بوداگه امکانات ونظافت که مهمه رسیدگی بشه
thumb_upنقاط قوت
استقبال پرسنل وبرخوردخوب
thumb_downنقاط ضعف
امکانات ونظافت
sad-emoji
sad-emoji
stars۱.۲
چهار تخته
thumb_downنقاط ضعف
بسیار کثیف بود اصلا نظافت نشده بود روی تخت و ملحفه ها مو و لک آب دهن و عرق بود، دستشویی کثیف و خراب بود، واقعا حالم بد شد و اصلا به هیچکس پیشنهاد نمیکنم
love-eyes-emoji
love-eyes-emoji
stars۴
پنج تخته
سرویس بهداشتی خیلی کثیف بود. حال ادم بد میشد و. نضافت پتو و لحاف ها افتضاح بود
thumb_upنقاط قوت
برخرود پرسنل
thumb_downنقاط ضعف
رعایت نکردن بهداشت
poker-emoji
poker-emoji
stars۲
سه تخته
فقط ۴ ساعت اونجاخابیدیم ولی کسیک بخادمدت زیادی بمونه اصلا پیشنهادنمیکنم
thumb_upنقاط قوت
قیمت مناسب
thumb_downنقاط ضعف
نظافت و عمومی بودن سرویس و حمام تختای بد و ملحفه های کثیف
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

آدرس مهمانسرا گلرخ اصفهان:

مهمانسرا گلرخ اصفهان در خیابان مسجد سید قرار گرفته شده است. موقعیت مهمانسرا گلرخ اصفهان بر روی نقشه و آدرس هتل در سایت اسنپ‌تریپ قابل مشاهده است.

هزینه اقامت در مهمانسرا گلرخ اصفهان چقدر است؟

قیمت اتاق در مهمانسرا گلرخ اصفهان بستگی به فصلی که سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

امکانات و تایپ اتاق های مهمانسرا گلرخ اصفهان:

اتاق دوتخته دابل و تویین، اتاق چهارتخته و پنج تخته در مهمانسرا گلرخ اصفهان برای مسافرین آماده سازی شده است. اتاق یک تخته این مهمانسرا فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشد. داخل هر اتاق یخچال، اسپیلت، رخت آویز و کمد لباس قرار گرفته شده است. لازم به ذکر است بدانید اتاق های این مهمانسرا فاقد صبحانه می‌باشد.

مزیت رزرو مهمانسرا گلرخ اصفهان از اسنپ تریپ چیست؟

علاوه بر تخفیف هایی که در اکثر روزهای سال برای اتاق های مهمانسرا گلرخ اصفهان در سایت اسنپ تریپ وجود دارد، امکان مقایسه سریع و آسان این هتل با دیگر مهمانسرا شهر اصفهان برای شما فراهم شده است. همچنین تخفیف‌های اسنپ‌تریپ بر روی مهمانسرا گلرخ در بسیاری از روزهای سال اعمال می‌شود تا اقامتی مقرون به صرفه‌تر را در اصفهان داشته باشید. خدمات ۲۴ ساعته اسنپ‌تریپ هم به سوالات شما درباره رزرو آنلاین مهمانسرا گلرخ اصفهان پاسخ می‌دهند.

قوانین کنسلی مهمانسرا گلرخ اصفهان:

مهمانسرا گلرخ اصفهان هم مانند دیگر اقامتگاه های این شهر، جریمه ای را تخت عنوان جریمه کنسلی رزرو دارند. اسنپ تریپ بابت لغو رزرو هزینه دریافت نمی‌کند. چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در مهمانسرا گلرخ اصفهان داشتید، پس از تماس شما با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان های ما از هتل، آن را به اطلاع شما خواهند رساند.