snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل آپارتمان آدرین سرعین

location_on
سرعین، خیابان معلم شرقی

هتل آپارتمان آدرین سرعین در خیابان معلم شرقی قرار گرفته است. این هتل آپارتمان در سال ۱۳۹۵ تاسیس شد و با تعداد ۱۵ اتاق و سوئیت در ساختمانی ۲ طبقه از مسافران پذیرایی می‌کند. در سفر به سرعین می‌توانید سوئیت و آپارتمان‌هایی یک خوابه، دو خوابه، و سه خوابه با ظرفیت ۲ تا ۶ نفر را در هتل آپارتمان آدرین سرعین رزرو کنید. اتاق‌های هتل آپارتمان روشن و دلباز هستند و در بیشتر آن‌ها امکانات لازم برای اقامتی چند روزه برای شما مهیا شده است.اگر برای رفتن به آبگرم به سرعین سفر می‌کنید، هتل آپارتمان آدرین سرعین فاصله زیادی با آن‌ها ندارد. آبگرم گاومیش گلی، یکی از آبگرم‌های نزدیک به شماست که در حدود ۱ کیلومتری محل اقامت شما قرار دارد و با ۱۵ دقیقه پیاده‌روی به آنجا می‌رسید. برای خرید هم می‌توانید به مجتمع تجاری لاله سرعین در ۲ کیلومتری هتل آپارتمان آدرین سرعین با کمتر از ۵ دقیقه رانندگی بروید.

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل آپارتمان

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه