snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

مهمانسرا سلمان مشهد

location_on
مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا ۳، انتهای کوچه سمت راست

مهمانسرا سلمان مشهد در نزدیکی خیابان امام رضا و حرم قرار گرفته است. مهمانسرا سلمان مشهد با ۱۴ واحد اقامتی در ساختمانی ۴ طبقه در سال ۱۳۹۶ تاسیس شد. در این مهمانسرا می‌توانید اتاق دو تخته، چهار تخته، و پنج تخته رزرو کنید و اقامتی راحت را در شهر مشهد داشته باشید.با حدود ۱۰ دقیقه پیاده‌روی از مهمانسرا سلمان مشهد می‌توانید برای زیارت به حرم امام رضا بروید. آرامگاه شیخ بهایی، مسجد گوهرشاد، آرامگاه نادرشاه افشار، حمام مهدی قلی‌بیک، کلیسای مسروپ مقدس، آرامگاه فردوسی، گنبد سبز، و مسجد ۷۲ تن برخی از دیدنی‌ها و اماکن تاریخی شهر مشهد هستند که در زمان سفر می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید. سرزمین موج‌های آبی و کوهسنگی هم بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه رانندگی از مهمانسرا سلمان مشهد فاصله دارند. اگر به‌جایی برای صرف غذا فکر می‌کنید، می‌توانید به رستوران قدس بروید که از محل اقامتتان به حدود ۱۰ دقیقه پیاده‌روی نیاز دارد. برای رفت ‌و آمد در شهر مشهد می‌توانید از اتوبوس در نزدیکی هتل و یا ایستگاه مترو بسیج استفاده کنید. با خودرو از مهمانسرا سلمان مشهد تا ایستگاه راه‌آهن مشهد، فرودگاه مشهد، و پایانه‌ی مسافربری امام رضا حدود ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. برای خرید هم می‌توانید به بازار رضا و بازار هفده شهریور سر بزنید.

امکانات مهمانسرا

check_box
آسانسور
check_box
رمپ
check_box
خدمات تهیه بلیط
check_box
اعلام حریق
check_box
خدمات تور

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین مهمانسرا

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.