• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

هتل آپارتمان علمدار مشهد

آدرس هتل آپارتمان علمدار مشهد

"مشهد، خیابان امام رضا 5، چهنو 6."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره هتل آپارتمان علمدار مشهد

بیشتر بخوانید
هتل آپارتمان علمدار مشهد در اطراف خیابان امام رضا و نزدیک به حرم قرار گرفته است. هتل آپارتمان علمدار مشهد با تعداد 34 اتاق در ساختمانی 6 طبقه از سال 1398 به پذیرش زائران و گردشگران شهر مشهد می‌پردازد تا اقامتی راحت را تجربه کنند. در این هتل آپارتمان می‌توانید سوئیت‌هایی دو تخته، سه تخته، و چهار تخته را رزرو کنید. در رستوران هتل آپارتمان علمدار می‌توانید غذاهای ایرانی را سفارش بدهید و برای کمی استراحت، کافی‌شاپ هتل آپارتمان گزینه‌ای مناسب برای شما خواهد بود.
با 10 دقیقه پیاده‌روی از هتل آپارتمان، برای زیارت به حرم امام رضا دسترسی خواهید داشت. برای خرید در شهر مشهد هم می‌توانید به بازار رضا (800 متر)، بازار هفده شهریور (1.7 کیلومتر)، و مرکز خرید فردوسی (5 کیلومتر) سر بزنید. در صورتی که تمایل به صرف غذا در خارج از هتل آپارتمان علمدار مشهد را داشتید، رستوران علی، رستوران امید، و رستوران لیالی لبنان در نزدیکی محل اقامت شما قرار دارند و گزینه‌های خوبی برای صرف غذا در مشهد به‌شمار می‌روند. در چند قدمی هتل آپارتمان علمدار مشهد هم می‌توانید از اتوبوس، تاکسی، و مترو برای رفت و آمد در شهر مشهد استفاده کنید.

امکانات کلی هتل آپارتمان علمدار مشهد

مشاهده بیشتر
 • آسانسور
 • نمازخانه
 • رمپ
 • کافی‌شاپ
 • جعبه کمک های اولیه
 • کپسول آتش‌نشانی در راهرو
 • اینترنت رایگان و نامحدود در لابی
 • روم سرویس

رزرو اتاق در هتل آپارتمان علمدار مشهد

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه

فاصله هتل آپارتمان علمدار مشهد تا حرم امام رضا چقدر است؟

مسافت بین هتل آپارتمان علمدار مشهد تا حرم امام رضا حدود 800 متر است. با 10 دقیقه پیاده‌روی یا 5 دقیقه رانندگی می‌توانید از باب‌الرضا برای زیارت وارد حرم شوید.

بیشتر

امکانات هتل آپارتمان علمدار مشهد چیست؟

خدمات خانه‌داری، گشت، و لباسشویی برخی از خدماتی هستند که هتل آپارتمان علمدار مشهد برای مسافران دارد. رستوران و کافی‌شاپ هم برای صرف غذا و نوشیدنی در دسترس شما هستند.

بیشتر

قیمت اتاق در هتل آپارتمان علمدار مشهد چقدر است؟

هزینه اقامت در هتل آپارتمان علمدار مشهد به زمان سفر و نوع اتاقی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. در روزهای شلوغ سفر به مشهد، قیمت اتاق در این هتل آپارتمان هم به نسبت دیگر روزهای سال بیشتر است. در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید انواع اتاق‌های هتل آپارتمان علمدار مشهد را به راحتی مقایسه و اتاق مورد نظرتان را برای اقامت در مشهد رزرو کنید.

بیشتر

آدرس هتل آپارتمان علمدار در مشهد چیست؟

موقعیت دقیق هتل آپارتمان علمدار مشهد را روی نقشه سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده کنید. این هتل آپارتمان در خیابان امام رضا 5 و در چهنو 6 قرار گرفته است.

بیشتر

آیا هتل آپارتمان علمدار مشهد به ایستگاه مترو و اتوبوس دسترسی دارد؟

با چند دقیقه پیاده‌روی به سمت خیابان امام رضا به تاکسی و ایستگاه اتوبوس برای رفت و آمد در شهر مشهد دسترسی دارید. ایستگاه مترو بسیج هم در 1.5 کیلومتری هتل آپارتمان علمدار مشهد قرار گرفته است.

بیشتر

مزایای رزرو هتل آپارتمان علمدار مشهد از سایت اسنپ‌تریپ چیست؟

در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های مشهد را از نظر موقعیت و امکانات بررسی کرده تا بهترین گزینه اقامتی را در سفر به مشهد رزرو کنید. تیم پشتیبانی هم به صورت 24 ساعته در تمامی روزهای هفته برای پاسخگویی به سوالات شما در دسترس است. علاوه بر آن، تخفیف‌های اسنپ تریپ رزرو هتل آپارتمان علمدار مشهد را با بهترین قیمت برای شما فراهم می‌کند.

بیشتر

کدام بیمارستان‌ها نزدیک هتل آپارتمان علمدار مشهد قرار دارند؟

بیمارستان سینا، بیمارستان بنت الهدی، بیمارستان آریا، بیمارستان امام رضا، بیمارستان شهید کامیاب، و بیمارستان مهر برخی از بیمارستان‌های نزدیک به هتل آپارتمان علمدار مشهد هستند.

بیشتر

فاصله هتل آپارتمان علمدار تا ایستگاه راه آهن و فرودگاه مشهد چقدر است؟

از هتل آپارتمان علمدار مشهد تا ایستگاه راه آهن 20 دقیقه و تا فرودگاه مشهد حدود 30 دقیقه با خودرو طول می‌کشد.

بیشتر

کدام مراکز خرید نزدیک به هتل آپارتمان علمدار مشهد هستند؟

بازار رضا، مرکز خرید آسمان، بازار هفده شهریور، پاساژ کیمیا، و مرکز خرید آرمان از مراکز خرید نزدیک به هتل آپارتمان علمدار مشهد می‌باشند.

بیشتر