snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل آپارتمان علمدار مشهد

starstar
۲ ستاره
starstar
۲ ستاره
location_on
مشهد، خیابان امام رضا ۵، چهنو ۶

هتل آپارتمان علمدار مشهد در اطراف خیابان امام رضا و نزدیک به حرم قرار گرفته است. هتل آپارتمان علمدار مشهد با تعداد ۳۴ اتاق در ساختمانی ۶ طبقه از سال ۱۳۹۸ به پذیرش زائران و گردشگران شهر مشهد می‌پردازد تا اقامتی راحت را تجربه کنند. در این هتل آپارتمان می‌توانید سوئیت‌هایی دو تخته، سه تخته، و چهار تخته را رزرو کنید. در رستوران هتل آپارتمان علمدار می‌توانید غذاهای ایرانی را سفارش بدهید و برای کمی استراحت، کافی‌شاپ هتل آپارتمان گزینه‌ای مناسب برای شما خواهد بود.با ۱۰ دقیقه پیاده‌روی از هتل آپارتمان، برای زیارت به حرم امام رضا دسترسی خواهید داشت. برای خرید در شهر مشهد هم می‌توانید به بازار رضا (۸۰۰ متر)، بازار هفده شهریور (۱.۷ کیلومتر)، و مرکز خرید فردوسی (۵ کیلومتر) سر بزنید. در صورتی که تمایل به صرف غذا در خارج از هتل آپارتمان علمدار مشهد را داشتید، رستوران علی، رستوران امید، و رستوران لیالی لبنان در نزدیکی محل اقامت شما قرار دارند و گزینه‌های خوبی برای صرف غذا در مشهد به‌شمار می‌روند. در چند قدمی هتل آپارتمان علمدار مشهد هم می‌توانید از اتوبوس، تاکسی، و مترو برای رفت و آمد در شهر مشهد استفاده کنید.

امکانات هتل آپارتمان

check_box
آسانسور
check_box
نمازخانه
check_box
رمپ
check_box
کافی‌شاپ
check_box
جعبه کمک های اولیه

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

موقیت های مکانی و دسترسی های علمدار

مراکز نزدیک به هتل آپارتمان را میتوانید از روی نقشه مشاهده کنید.

قوانین هتل آپارتمان

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله هتل آپارتمان علمدار مشهد تا حرم امام رضا چقدر است؟

مسافت بین هتل آپارتمان علمدار مشهد تا حرم امام رضا حدود ۸۰۰ متر است. با ۱۰ دقیقه پیاده‌روی یا ۵ دقیقه رانندگی می‌توانید از باب‌الرضا برای زیارت وارد حرم شوید.

امکانات هتل آپارتمان علمدار مشهد چیست؟

خدمات خانه‌داری، گشت، و لباسشویی برخی از خدماتی هستند که هتل آپارتمان علمدار مشهد برای مسافران دارد. رستوران و کافی‌شاپ هم برای صرف غذا و نوشیدنی در دسترس شما هستند.

قیمت اتاق در هتل آپارتمان علمدار مشهد چقدر است؟

هزینه اقامت در هتل آپارتمان علمدار مشهد به زمان سفر و نوع اتاقی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. در روزهای شلوغ سفر به مشهد، قیمت اتاق در این هتل آپارتمان هم به نسبت دیگر روزهای سال بیشتر است. در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید انواع اتاق‌های هتل آپارتمان علمدار مشهد را به راحتی مقایسه و اتاق مورد نظرتان را برای اقامت در مشهد رزرو کنید.

آدرس هتل آپارتمان علمدار در مشهد چیست؟

موقعیت دقیق هتل آپارتمان علمدار مشهد را روی نقشه سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده کنید. این هتل آپارتمان در خیابان امام رضا ۵ و در چهنو ۶ قرار گرفته است.

آیا هتل آپارتمان علمدار مشهد به ایستگاه مترو و اتوبوس دسترسی دارد؟

با چند دقیقه پیاده‌روی به سمت خیابان امام رضا به تاکسی و ایستگاه اتوبوس برای رفت و آمد در شهر مشهد دسترسی دارید. ایستگاه مترو بسیج هم در ۱.۵ کیلومتری هتل آپارتمان علمدار مشهد قرار گرفته است.

مزایای رزرو هتل آپارتمان علمدار مشهد از سایت اسنپ‌تریپ چیست؟

در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های مشهد را از نظر موقعیت و امکانات بررسی کرده تا بهترین گزینه اقامتی را در سفر به مشهد رزرو کنید. تیم پشتیبانی هم به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روزهای هفته برای پاسخگویی به سوالات شما در دسترس است. علاوه بر آن، تخفیف‌های اسنپ تریپ رزرو هتل آپارتمان علمدار مشهد را با بهترین قیمت برای شما فراهم می‌کند.

کدام بیمارستان‌ها نزدیک هتل آپارتمان علمدار مشهد قرار دارند؟

بیمارستان سینا، بیمارستان بنت الهدی، بیمارستان آریا، بیمارستان امام رضا، بیمارستان شهید کامیاب، و بیمارستان مهر برخی از بیمارستان‌های نزدیک به هتل آپارتمان علمدار مشهد هستند.

فاصله هتل آپارتمان علمدار تا ایستگاه راه آهن و فرودگاه مشهد چقدر است؟

از هتل آپارتمان علمدار مشهد تا ایستگاه راه آهن ۲۰ دقیقه و تا فرودگاه مشهد حدود ۳۰ دقیقه با خودرو طول می‌کشد.

کدام مراکز خرید نزدیک به هتل آپارتمان علمدار مشهد هستند؟

بازار رضا، مرکز خرید آسمان، بازار هفده شهریور، پاساژ کیمیا، و مرکز خرید آرمان از مراکز خرید نزدیک به هتل آپارتمان علمدار مشهد می‌باشند.