snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل آپارتمان هومن مشهد

starstar
۲ ستاره
starstar
۲ ستاره
location_on
مشهد، خیابان شیرازی، شیرازی ۲۴

هتل آپارتمان هومن از هتل‌آپارتمان‌های شهر مشهد است. سال ۱۳۹۶ احداث شده و دارای ۴۰ واحد اقامتی در ۵ طبقه است. از نظر رفت‌وآمد در چند قدمی ایستگاه اتوبوس ابتدای بالا خیابان است و تا مترو سعدی ۱۰ دقیقه، راه‌آهن ۱۲ دقیقه، پایانه‌ی مسافربری ۱۷ دقیقه و تا فرودگاه ۲۴ دقیقه فاصله‌دارید. از نظر جغرافیایی و با کمی رانندگی تا جاذبه‌هایی مثل کلیسای مسروپ قدس، گنبد سبز، آرامگاه نادرشاه افشار ۶ دقیقه، حرم امام رضا (ع) و مسجد گوهرشاد حدود ۸ دقیقه، آرامگاه شیخ بهایی ۱۴ دقیقه، مسجد ۷۲ تن ۱۸ دقیقه، پارک کوه سنگی ۲۱ دقیقه، پارک آبی ایرانیان ۲۹ دقیقه و تا آرامگاه فردوسی ۵۸ دقیقه فاصله‌ دارید. هتل‌آپارتمان هومن جهت صرف غذا و نوشیدنی دارای کافی‌شاپ ۲۴ ساعته و رستوران ایرانی است. اگر هم جای دیگری مدنظرتان بود، می‌توانید از رستوران پسران کریم استفاده کنید که با ماشین تا محل اقامت شما کمتر از ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

امکانات هتل آپارتمان

check_box
آسانسور
check_box
نمازخانه
check_box
اینترنت رایگان و محدود در لابی
check_box
کافی‌شاپ
check_box
پارکینگ سر پوشیده با ظرفیت محدود

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

موقیت های مکانی و دسترسی های هومن

مراکز نزدیک به هتل آپارتمان را میتوانید از روی نقشه مشاهده کنید.

قوانین هتل آپارتمان

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در هتل آپارتمان هومن مشهد داشتید، پس از تماس شما با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان‌های ما از هتل، آن را به اطلاع شما خواهند رساند.