snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل هانی پارس مشهد

starstar
۲ ستاره
starstar
۲ ستاره
location_on
مشهد، خیابان خسروی، سرشور ۸

هتل دو ستاره هانی پارس هتلی نوساز  نزدیک به حرم است که مسافران با چهاردقیقه پیاده روی می توانند به ورودی باب الجواد حرم مطهر امام رضا (ع) برسند. نوساز بودن، نزدیکی به حرم و قیمت مناسب هتل هانی پارس کافی است تا بسیاری از مسافران این هتل را برای اقامتشان در مشهد انتخاب کنند، و وقتی به هتل می رسند و برخورد پرسنل با تجربه هتل را می بینند از انتخابشان بیشتر  احساس رضایت می کنند. مسافرانی که در هتل هانی پارس اقامت دارند می توانند با چند قدم پیاده روی به بازار قدیمی سرشور برسند. این بازار یکی از قدیمی ترین بازارهای مشهد و از میراث باستانی این شهر است. در نزدیکی این هتل داروخانه، حسینه و فروشگاه های بسیاری وجود دارد که مسافران می توانند به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند. شما با رزرو هتل هانی پارس و اقامت در آن می توانید در رستوران این هتل غذاهای لذیذی را تجربه کنید.

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

موقیت های مکانی و دسترسی های هانی پارس

مراکز نزدیک به هتل را میتوانید از روی نقشه مشاهده کنید.

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله هتل هانی پارس مشهد تا حرم:

از هتل هانی پارس مشهد فاصله تا حرم ورودی باب الرضا ۸ دقیقه پیاده‌‌روی فاصله است. همچنین ورودی‌های باب الجواد، حرعاملی، خیابان نواب صفوی، خیابان شیرازی، صحن جمهوری و ورودی شیخ طبرسی ۴ دقیقه با خودرو راه دارید.

بازار و مراکز خرید در نزدیکی هتل هانی پارس مشهد:

در نزدیکی این هتل بازار مرکزی، بازار رضا، بازار گوهرشاد، بازار جنت، بازار فردوسی، بازار بین المللی بعثت، مرکز خرید خورشید، برج تجاری آکسون، مرکز خرید آسمان و مرکز خرید اطلسیه قرار گرفته شده است. شما می‌توانید با کمتر از ۵ دقیقه رانندگی به یکی از این مراکز و بازار ها برای خرید برسید.

فاصله هتل هانی پارس مشهد تا دسترسی‌ها:

از هتل هانی پارس مشهد فاصله تا فرودگاه بین المللی ۱۴ دقیقه، فاصله تا ایستگاه راه آهن ۶ دقیقه و فاصله تا پایانه مسافربری امام رضا(ع) ۶ دقیقه با خودرو می‌باشد.

مکان‌های دیدنی و گردشگری در نزدیکی هتل هانی پارس مشهد:

موزه فرش، موزه ظروف، پارک باغ ملی، باغ خونی، گنبد خشتی، پارک کوهسنگی، باغ پرندگان، سرزمین عجایب و کوهستان پارک شادی در فاصله کمی با هتل هانی پارس مشهد قرار گرفته شده است. شما می‌توانید با کمتر از ۲۰ دقیقه رانندگی به یکی از این مکان‌ها برسید.

رستوران‌های اطراف هتل هانی پارس مشهد:

رستوران رضایی، رستوران سدروس، رستوران ارکیده سیاه، رستوران قصر هدیش، رستوران دریایی سولو، رستوران آبشار، رستوران آبنوس، رستوران پدیده شاندیز و رستوران ارم شاندیز در نزدیکی هتل هانی پارس مشهد قرار گرفته شده است.