snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه سنتی کاشانه روشن کاشان

location_on
کاشان، میدان کمال الملک، خیابان فاضل نراقی، کوچه فرهنگ ۳۱ (محله درب باغ)، بن بست حرم

اقامتگاه سنتی کاشانه روشن کاشان در بافت تاریخی و مرکز شهر کاشان قرار دارد. قدمت این خانه به حدود ۱۰۰ سال پیش بر می‌گردد و در سال ۱۳۹۴ بازسازی شده است. اکنون با تعداد ۸ اتاق در بنایی دو طبقه و حیاط‌دار، از مسافران و گردشگران شهر کاشان پذیرایی می‌کنند و گزینه‌ای متفاوت و اقتصادی در زمان سفر بین هتل‌های شهر کاشان می‌باشد. اتاق‌های تمیز و دنج، حیاط باصفا، خدمات خوب، و پرسنل خوش‌رو از مزایای اقامت در اقامتگاه سنتی کاشانه روشن کاشان به‌شمار می‌روند.با ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پیاده‌روی می‌توانید از خانه‌های تاریخی کاشان مانند خانه بروجردی‌ها یا طباطبایی بازدید کنید. در ۵۰۰ متری اقامتگاه سنتی کاشانه روشن هم بازار سنتی کاشان قرار گرفته که هنر دست مردم کاشان را می‌توانید به‌عنوان سوغات ببینید و بخرید. با ۵ دقیقه هم برای خرید در کاشان به خیابان بابا افضل و خیابان فاضل نراقی می‌رسید. رستوران و کافه اقامتگاه مهینستان راهب هم در چند قدمی محل اقامتتان برای صرف غذا و نوشیدنی در دسترس شماست. برای رفت و آمد در شهر کاشان هم از ایستگاه اتوبوس و تاکسی در خیابان فاضل نراقی می‌توانید استفاده کنید. کافه هرنو و کافه کارگاه هم پیاده ۱۰ دقیقه از اقامتگاه سنتی کاشانه روشن کاشان فاصله دارند.

امکانات اقامتگاه سنتی

check_box
کپسول آتش‌نشانی
check_box
چایخانه سنتی
check_box
خدمات خانه‌داری

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین اقامتگاه سنتی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه