هتل های کرمانشاه

رزرو هتل در کرمانشاه با بهترین قیمت و پشتیبانی ۲۴ ساعته

تا
8 هتل پیدا شد.

چرا به کرمانشاه سفر کنیم؟

کرمانشاه یکی از بزرگترین شهرهای کردنشین ایران بوده که اماکن طبیعی و تاریخی مهمی را در خود جای داده است. کرمانشاه در غرب ایران قرار دارد و در طول تاریخ همواره از راه‌های مهم ارتباطی با دیگر کشورها به‌شمار می‌رود. طاق بستان و سنگ نوشته‌های بیستون، تنها دو مورد از جاذبه‌های تاریخی هستند که مسافران بسیاری را هر ساله به کرمانشاه جذب می‌کند. اسنپ‌تریپ تخفیف‌های متنوعی در اغلب روزهای سال دارد تا سفر و اقامتی اقتصادی در یکی از هتل‌های کرمانشاه را سپری کنید.

بیشتر

کدام یک از هتل‌های کرمانشاه در نزدیکی جاذبه‌های گردشگری است؟

اگر تمایل دارید در سفر به کرمانشاه به طاق بستان نزدیک باشید، می‌توانید به سراغ رزرو یکی از هتل‌های بلوار طاق بستان بروید. نزدیک به بیستون هم تعدادی هتل و اقامتگاه قرار دارند تا دسترسی مسافران به این اماکن تاریخی کرمانشاه راحت‌تر باشد. در سایت اسنپ‌تریپ آدرس و موقعیت دقیق هتل‌های کرمانشاه قابل مشاهده است تا بتوانید برای رزرو هتل خود راحت‌تر تصمیم بگیرید.

بیشتر

در زمان سفر به کرمانشاه چه سوغاتی بخریم؟

در فهرست خوردنی‌هایی که باید در سفرتان به کرمانشاه امتحان کنید، حتما نان برنجی، کاک، و نان خرمایی را قرار دهید. جاجیم، گلیم، چرم، و نمد هم برخی از سوغات و صنایع دستی کرمانشاه هستند که از بازار یا فروشگاه‌های صنایع دستی حاضر در برخی از هتل‌های کرمانشاه می‌توانید تهیه کنید.

بیشتر

چگونه بهترین هتل‌های کرمانشاه را با مناسب‌ترین قیمت رزرو کنیم؟

با وارد کردن تاریخ مورد نظر خود برای مسافرت به کرمانشاه، لیست و قیمت هتل‌های کرمانشاه برای شما نمایش داده می‌شود. با توجه به اینکه در چه فصلی از سال به کرمانشاه سفر می‌کنید، هزینه اتاق در هتل کرمانشاه متفاوت خواهد بود. در اکثر روزهای سال با رزرو آنلاین هتل کرمانشاه از اسنپ‌تریپ می‌توانید از تخفیف بهره‌مند شوید. تعدادی از ارزانترین هتل‌های کرمانشاه در میدان فردوسی و خیابان مدرس قرار گرفته‌اند.

بیشتر

بهترین زمان سفر به کرمانشاه چه فصلی است؟

از آنجا که کرمانشاه شهر سردی ا‌ست، بهار و تابستان بهترین فصل‌ها برای مسافرت به کرمانشاه هستند. همچنین تعداد مسافران در این روزها و ایام تعطیلات زیاد می‌شود. اسنپ‌تریپ در روزهای شلوغ سفر به کرمانشاه، با کمپین و تخفیف‌ها قیمت هتل در کرمانشاه را برای رزرو شما کمتر می‌کند.

بیشتر

شرایط کنسلی رزرو هتل در کرمانشاه چگونه است؟

اسنپ‌تریپ هزینه‌ای بابت کنسلی رزرو هتل در کرمانشاه دریافت نمی‌کند و برای کنسل کردن رزرو اتاق در یکی از هتل‌های کرمانشاه، می‌توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. پس از پیگیری پشتیبانی از میزان جریمه رزرو هتل، اسنپ‌تریپ آن را به اطلاع شما می‌رساند.

بیشتر

در هتل‌های کرمانشاه چه ساعتی می‌توانیم اتاق را تحویل بگیریم؟

هتل‌های کرمانشاه هم در ساعت 14 اتاق و سوئیت را به مسافران تحویل می‌دهند. همچنین پیش از ساعت 12 ظهر هم مهمانان موظف به خروج و تخلیه اتاق می‌باشند.

بیشتر

چطور به کرمانشاه سفر کنیم؟

اگر سفر هوایی به کرمانشاه را انتخاب می‌کنید، فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه مقصد شما خواهد بود که در حدود 8 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است. ایستگاه راه‌آهن کرمانشاه هم نزدیک به هتل‌های کرمانشاه هستند و با تاکسی می‌توانید خود را به هتل و اقامتگاه خود برسانید. سفر جاده‌ای هم یکی از انتخاب‌های خوب برای مسافرت به کرمانشاه بوده که از شهرهای دیگری هم می‌توانید دیدن کنید.

بیشتر