دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی ستاره یزد

location_on
یزد، خیابان فهادان، کوچه بقعه دوازده امام، بن بست دوم سمت راست

حتما اقامت در خانه‌ای که از دوره قاجار به جا مانده، تجربه نابی خواهد بود و اقامتگاه بوم‌گردی ستاره یزداین فرصت را در اختیارمان می‌گذارد. این اقامتگاه در بافت تاریخی فهادان یزد واقع شده، همان محلی‌ای که در دوقدمی‌اش جاهای دیدنی‌ای مثل بقعه ۱۲ امام، خانه لاری‌ها و مجموعه امیرچخماق قرار گرفته. اقامتگاه بوم‌گردی ستاره در سال ۱۳۹۶ و پس از بازسازی‌های انجام گرفته درهایش به روی مهمانان گشوده شد و بنایی با قدمت یک قرن است. از یک راهروی خشتی سقف‌دار می‌گذرید و وارد حیاط باصفا و خشتی می‌شوید و بیش از همه چیز حوض نقلی و باغچه کوچک گل‌کاری شده و اتاق‌هایی با در و پنجره چوبی چشمتان را می‌گیرد. این اقامتگاه دارای ۸ اتاق است که در بازسازی‌شان تلفیق معماری سنتی و مدرن رعایت شده. صبحانه سرا و چایخانه سنتی هم در بام اقامتگاه بوم‌گردی ستاره قرار گرفته‌اند و چشم‌اندازی به کوچه‌های باریک و سقف دار شهر دارند. 

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
اینترنت در لابی
check_box
خود پرداز
check_box
کافی‌شاپ معمولی‌
check_box
جعبه کمک های اولیه
check_box
کافی‌شاپ ۲۴ ساعته

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

چرا اقامتگاه بوم‌گردی ستاره یزد یک انتخاب مناسب برای اقامت در شهر یزد است؟

اقامتگاه بوم‌گردی ستاره یزد در بافت تاریخی و کهن شهر یزد قرار گرفته شده که قدمت حدود ۷۰ سال دارد و متعلق به دوره قاجاریه، که در سال ۱۳۹۶ افتتاح و شروع به فعالیت کرده. این اقامتگاه دلنشین با قیمت مناسب، فضای کاملا سنتی و زیبایی دارد.حیاط کاهگلی، حوض نقلی وسط حیاط با یک لیوان چای برای شب نشینی عالی است.

چطور می‌توانم رزروم را در اقامتگاه بوم‌گردی ستاره یزد را کنسل کنم؟

در صورت تصمیم به کنسلی رزرو در اقامتگاه بوم‌گردی ستاره یزد ، می‌توانید از طریق پنل کاربری در سایت اسنپ تریپ درخواست خود را ثبت کنید. تیم پشتیبانی اسنپ تریپ به صورت ۲۴ ساعته آماده به پاسخگویی سوالات شما هستند و می‌توانند شما را راهنمایی کنند. طبق قوانین، هتل‌های یزد مبلغی را تحت عنوان جریمه کنسلی دریافت می‌کنند که بسته به زمان و تاریخ سفر متغیر است. اسنپ‌تریپ هزینه‌ای بابت کنسلی رزرو هتل نمی‌گیرد و این مبلغ توسط هتل تعیین می‌شود.

فاصله بین اقامتگاه بوم‌گردی ستاره یزد تا فرودگاه و ایستگاه راه آهن یزد:

از اقامتگاه بوم‌گردی ستاره یزد تا ایستگاه راه آهن یزد ۱۲ دقیقه و تا فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد ۱۷ دقیقه با خودرواست.

فاصله اقامتگاه بوم‌گردی ستاره یزد تا جاذبه‌های تاریخی و دیدنی یزد:

بسیاری از مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری شهر یزد مثل بقعه ۱۲ امام، خانه لاری‌ها و مجموعه امیرچخماق در دو قدمی این اقامتگاه قرار گرفته شده است.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی ستاره یزد:

اقامتگاه سنتی ستاره یزد در بافت قدیمی و کهن شهر یزد در خیابان فهادان، کوچه بقعه دوازده امام،قرار گرفته است.برای پیدا کردن راحت‌تر این اقامتگاه، موقعیت دقیق آن را بر روی نقشه سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده کنید.