snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی نقره یزد

location_on
یزد، خیابان امام، محله فهادان، محوطه زندان اسکندر به سمت زورخانه پهلوان یزدی

اقامتگاه بوم‌گردی نقره یزد به تازگی به عنوان اقامتگاه شروع به کار کرده است. اگر می‌خواهید اقامتی دلنشین را در بافت سنتی یزدتجربه کنید، اقامتگاه بوم‌گردی نقره گزینه خوبی برایتان خواهد بود. این اقامتگاه با ۸ اتاق، رستوران، کافی شاپ و شرایط رفاهی مناسبش اقامت خوشی را برایتان فراهم می‌ کند. محوطه زیبای اقامتگاه با حیاطی دنج و حوض آبی اش هم حسی نوستالژیک را در شما زنده خواهد کرد. همچنین از آنجایی که اقامتگاه بوم‌گردی نقره در بافت سنتی یزد ساخته شده، از نظر دسترسی در موقعیت خوبی قرار گرفته است و به جاذبه‌ های گردشگری مانند زندان اسکندر دسترسی خیلی خوبی دارد. 

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
گشت غیررایگان
check_box
اینترنت رایگان و نامحدود
check_box
کپسول آتش‌نشانی
check_box
سرویس بهداشتی ایرانی عمومی
check_box
چایخانه سنتی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله اقامتگاه بوم‌گردی نقره یزد تا دسترسی‌ها:

از اقامتگاه بوم‌گردی نقره یزد فاصله تا ایستگاه راه آهن ۱۰ دقیقه، فاصله تا فرودگاه بین المللی شهید صدوقی ۱۳ دقیقه و فاصله تا پایانه مسافربری ۱۶ دقیقه با خودرو است.

مکان‌های دیدنی و گردشگری در نزدیکی اقامتگاه بوم‌گردی نقره یزد:

بقعه دوازده امام، زندان اسکندر، خانه لاری‌ها، محله فهادان، مسجد جامع و میدان امیرچخماق تا اقامتگاه بوم‌گردی نقره یزد حدود ۸ دقیقه پیاده‌روی فاصله دارد. همچنین مجموعه خان، بازار خان، باغ دولت آباد، بادگیرها، آتشکده زرتشتیان یزد، رودخانه قدیم یزد و مرکز خرید آریا با خودرو کمتر از ۱۵ دقیقه فاصله دارد.

امکانات اتاق‌های اقامتگاه بوم‌گردی نقره یزد:

در هر اتاق اقامتگاه بوم‌گردی نقره یزد امکاناتی همچون تلویزیون، تلفن، یخچال، مینی بار، اسپیلت، اینترنت رایگان و نامحدود و سرویس بهداشتی اختصاصی در هر اتاق برای مسافرین آماده سازی شده است.

هزینه اقامت در اقامتگاه بوم‌گردی نقره یزد:

قیمت اتاق در اقامتگاه بوم‌گردی نقره بستگی به فصلی که به یزد سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق‌ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.