• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد

آدرس اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد

"یزد، خیابان دهم فروردین، کوچه روشن، پلاک 3."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد

بیشتر بخوانید
اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد در خیابان دهم فروردین و مرکز شهر قرار گرفته. این اقامتگاه که خانه‌ای قدیمی و تقریبا 100 ساله است، در بین هتل‌های شهر یزد اقامتی مقرون به‌صرفه و اقتصادی را ارائه می‌دهد. اقامتگاه که 8 اتاق در بنای 2 طبقه‌ای خود دارد، در سال 1396 بازسازی شده و اکنون آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران است. اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد امکانات و خدماتی از جمله آشپزخانه عمومی، اینترنت، خدمات تور و گشت دارد.
موقعیت اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد ایده‌آل است و به راحتی به بسیاری از مکان‌های تاریخی و دیدنی یزد دسترسی دارید. از اقامتگاه تا مجموعه‌ی امیرچخماق و آب انبار شش بادگیر حدود 15 دقیقه پیاده فاصله است. از محل اقامتتان تا بافت تاریخی یزد، زندان اسکندر، خانه لاری‌ها، آب انبار گیو، حمام و بازار خان، موزه‌ی آیینه و باغ دولت‌آباد 10 دقیقه با خودرو طول می‌کشد. با یک ساعت رانندگی از اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد به شهر میبد می‌توانید بروید و از یخچال خشتی میبد دیدن کنید. رستوران نقش جهان در 4 کیلومتری اقامتگاه برای صرف غذا گزینه‌ای در دسترس است. از اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد تا ایستگاه راه آهن 10 دقیقه، فرودگاه شهید صدوقی یزد و پایانه مسافربری 20 دقیقه با خودرو فاصله است.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد

مشاهده بیشتر
 • خدمات تهیه بلیط
 • جعبه کمک های اولیه
 • اینترنت رایگان و نامحدود
 • کرایه اتومبیل با راننده
 • گشت رایگان
 • حمام عمومی
 • کپسول آتش‌نشانی
 • آشپزخانه عمومی

رزرو اتاق در اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه

رزرو اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد از اسنپ‌تریپ چه مزیتی دارد؟

رزرو اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد با بهترین قیمت و بیشترین تخفیف در اسنپ‌تریپ امکان‌پذیر است. از نظرات و تجربه اقامت مسافران اقامتگاه بوم گردی درباره کیفیت خدمات و غذا می‌توانید در اسنپ تریپ مطلع شوید. اقامتگاه را با توجه به مواردی از جمله قیمت، موقعیت مکانی و امکانات با دیگر هتل‌های شهر یزد مقایسه و بررسی کنید. همچنین با امتیاز همراهی از تخفیف در زمان رزرو اقامتگاه بوم گردی برخوردار خواهید شد. تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ به صورت 24 ساعته در دسترس شماست.

بیشتر

آدرس اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد چیست؟

اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد در مرکز شهر و خیابان دهم فروردین قرار گرفته. موقعیت دقیق مکانی اقامتگاه در نقشه اسنپ‌تریپ قابل مشاهده است.

بیشتر

فاصله اقامتگاه بوم گردی گنجه تا بافت تاریخی و دیدنی‌های یزد چقدر است؟

اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد در فاصله کمی از بافت تاریخی، دیدنی‌ها و جاذبه‌های یزد قرار گرفته. از اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد تا میدان امیر چخماق، موزه آب، میدان ساعت، مسجد جامع یزد، زندان اسکندر، باغ دولت آباد و موزه لاری‌ها حدود 5 تا 10 دقیقه با خودرو فاصله است.

بیشتر

اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد چه امکانات و خدماتی دارد؟

اقامتگاه بوم گردی گنجه امکانات متناسب با قیمتی را به مسافران ارائه می‌کند خدمات گشت و تهیه بلیط، آشپزخانه عمومی و اینترنت از امکانات اقامتگاه هستند. فضای سبز و حیاط دنج اقامتگاه هم حال و هوایتان را می‌تواند عوض کند. جزئیات امکانات اتاق‌های اقامتگاه گنجه را در اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده کنید.

بیشتر

هزینه اقامت در اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد چقدر است؟

زمان و فصل سفر، نوع اتاق و تعداد مسافران بر روی هزینه رزرو هتل یزد اثر می‌گذارد. از اتاق‌های 1، 2 و 3 تخته در این اقامتگاه قابل رزروند. اسنپ‌تریپ برای رزرو اقامتگاه گنجه و دیگر هتل‌های یزد تخفیف دارد.

بیشتر

فاصله اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد تا ایستگاه راه آهن و فرودگاه چقدر است؟

از اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد تا ایستگاه راه آهن 10 دقیقه، و پایانه مسافربری و فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی یزد 20 دقیقه با خودرو فاصله است.

بیشتر

آیا اقامتگاه بوم گردی گنجه یزد به وسایل حمل و نقل عمومی دسترسی دارد؟

در زمان اقامت در اقامتگاه بوم گردی گنجه از تاکسی، تاکسی‌های اینترنتی و اتوبوس برای رفت و آمد در شهر یزد می‌توانید استفاده کنید.

بیشتر