snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه سنتی سرای اوروزا یزد

location_on
یزد، خیابان انقلاب، کوچه انقلاب ۱۲، کوچه رهی، پلاک ۲۵

اقامتگاه سنتی سرای اوروزا یزد خانه‌ای ۹۰ ساله و به جا مانده از دوره پهلوی است که در بافت تاریخی شهر یزد قرار دارد. این اقامتگاه با تعداد ۵ اتاق، پس از مرمت و بازسازی، در سال ۱۳۹۸ درهای خود را به روی مسافران شهر یزد گشود. حیاط باصفا، معماری سنتی، حال و هوای قدیمی، فضای دنج و دلنشین اقامتگاه سنتی سرای اوروزا یزد این مکان را به گزینه‌ی مناسب اقامت در بین هتل‌های شهر یزد تبدیل کرده است.در اتاق‌های اقامتگاه سنتی سرای اوروزا یزد تلویزیون و یخچال پیدا نمی‌کنید و اقامتی به دور از تکنولوژی را تجربه خواهید کرد. همچنین حمام، سرویس بهداشتی، و آشپزخانه به صورت مشترک برای همه مهمانان است و اقامتگاهی مناسب برای سفرهای گروهی با قیمت اقتصادی می‌باشد. در حیاط و کنار حوض اقامتگاه سنتی سرای اوروزا لحظاتی را می‌توانید بنشینید و از آرامش و زیبایی لذت ببرید.از اقامتگاه سنتی سرای اوروزا یزد تا اماکن تاریخی و جاذبه‌های دیدنی شهر یزد مانند بافت تاریخی یزد، مسجد جامع، زندان اسکندر، و باغ دولت آباد ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پیاده‌روی دارید. برای خرید در شهر یزد با خودرو ۱۰ دقیقه تا مجتمع تجاری ستاره یزد و بازار بزرگ یزد فاصله است. برای صرف غذا و نوشیدنی هم می‌توانید به رستوران سالار و کافه هنر سر بزنید. 

امکانات اقامتگاه سنتی

check_box
تاکسی سرویس
check_box
حمام عمومی
check_box
روم سرویس
check_box
کپسول آتش‌نشانی
check_box
آشپزخانه عمومی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین اقامتگاه سنتی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.