دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

مجتمع گردشگری اکو کمپ شباهنگ کویر یزد

location_on
یزد، بلوار دهه فجر، به طرف شهرک مشاغل، کیلومتر ۲۰

کمپ کویری شباهنگ یزد، با فاصله ۱۰ کیلومتری از عروس شهرهای کویری ایران قرار گرفته. این کمپ کویری در سال ۱۳۹۵ به بهره‌برداری رسیده و در مجموع ۱۸ اتاق دارد که همه آنها دارای توالت فرنگی هستند و گرمایش آنها نیز به وسیله بخاری تامین می‌شود. کمپ کویری شباهنگ از شهر خیلی دور نیست و این موضوع یکی از ویژگی‌های مثبت آن محسوب می‌شود. شما از این کمپ کویری با ۲۰ دقیقه رانندگی می‌توانید به جاذبه‌هایی مثل نارستون و مسجد جامع یزد برسید و هایپراستار هم در همین فاصله قرار دارد. خود کمپ، رستوران و کافی‌شاپ دارد، ولی تالار یزد نیز که یکی از بهترین رستوران‌های یزد است در فاصله ۲۰ دقیقه‌ای واقع شده. مانند بیشتر کمپ‌های کویری، امکان سافاری، شترسواری و اسب‌سواری و رصد آسمان پرستاره کویر هم در کمپ کویری شباهنگ وجود دارد. 

امکانات مجتمع گردشگری

check_box
نمازخانه
check_box
اینترنت رایگان و محدود در لابی
check_box
رمپ
check_box
کافی‌شاپ
check_box
خدمات تور

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین مجتمع گردشگری

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

شرایط کنسلی رزرو در مجتمع گردشگری اکو کمپ شباهنگ کویر یزد :

در قسمت قوانین انصراف از رزرو، شرایط کنسلی رزرو این هتل ذکر شده است. برای ثبت درخواست لغو رزرو با پشتیبانی می‌توانید تماس بگیرید. اسنپ تریپ برای کنسلی رزرو مجتمع گردشگری اکو کمپ شباهنگ کویر یزد هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و میزان جریمه با در نظر گرفتن تاریخ کنسلی و قوانین هتل تعیین می‌شود.

امکانات مجتمع گردشگری اکو کمپ شباهنگ کویر یزد:

در مجتمع گردشگری اکو کمپ شباهنگ کویر یزد امکاناتی همچون کافی‌شاپ، رستوران ایرانی، اینترنت رایگان و محدود، آلاچیق، روم سرویس، خدمات خانه‌داری، تاکسی سرویس، پارکینگ روباز و رمپ برای مسافرین آماده سازی شده است.

مزیت رزرو مجتمع گردشگری اکو کمپ شباهنگ کویر یزد از اسنپ تریپ:

در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اتاق‌های مجتمع گردشگری اکو کمپ شباهنگ کویر را با دیگر هتل‌های یزد مقایسه کنید و اتاق مورد نظر خود را با بهترین و مناسب ترین کیفیت رزرو کنید.خدمات پشتیبانی هم به صورت ۲۴ ساعته ارائه می‌شود و پاسخگوی سوالات شما درباره رزرو در شهر یزد هستند.

تایپ اتاق‌های مجتمع گردشگری اکو کمپ شباهنگ کویر یزد:

در مجتمع گردشگری اکو کمپ شباهنگ کویر یزد اتاق‌های دو تخته تویین، هشت تخته و شش نفره قابل رزرو است.