بلیط هواپیما دبی به تهران

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

1 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

Mahan Air

Dubai

2 ساعت 15 دقیقه

Tehran

17 خرداد

سیستمی
4%

برای 1 نفر

28,690,000

27,434,480

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

سوالات متداول بلیط هواپیما دبی تهران

مزایای خرید بلیط هواپیما دبی به تهران از اسنپ تریپ چیست؟

بیشتر

اسنپ‌تریپ همواره بهترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما دبی تهران دارد و از تخفیف‌های ویژه در زمان خرید آنلاین بلیط هواپیما بهره‌مند می‌شوید. فیلترهای متنوع در سایت، امکان مرتب کردن و مشاهده لیست پروازهای دبی به تهران با توجه به قیمت، تعداد توقف‌ها، و ایرلاین را به شما می‌دهد. تنها با چند کلیک و به راحتی خرید بلیط هواپیما دبی تهران از اسنپ‌تریپ انجام می‌شود و امکان کنسلی بلیط به صورت غیرحضوری را هم دارید. علاوه بر آن، خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته قابل دسترس است.

چگونه بلیط هواپیما دبی تهران را با ارزان‌ترین قیمت می‌توان خرید؟

بیشتر

پس از انتخاب دبی و تهران به عنوان مبدا و مقصد در سایت اسنپ‌تریپ، لیستی از پروازهای این مسیر با چندین ایرلاین معتبر برای شما نمایش داده می‌شود. با استفاده از گزینه‌های کمترین قیمت یا بیشترین تخفیف، لیست بلیط هواپیما دبی تهران را از ارزان‌ترین قیمت می‌توانید مرتب کنید. با فیلتر قیمتی هم مقدار هزینه‌ای که برای سفر به تهران در نظر دارید را تعیین کنید و پروازهای در همان محدوده قیمت را ببینید. برای خرید بلیط ارزان قیمت دبی به تهران، سعی کنید 1 تا 2 ماه زودتر بلیطتان را بخرید و زمان‌های خلوت‌تر را برای سفر انتخاب کنید.

مدت زمان پرواز دبی تهران چقدر است؟

بیشتر

با توجه به ایرلاینی که بلیط هواپیما دبی تهران را خریداری می‌کنید، مدت زمان پرواز هم متفاوت است. برخی از پروازهای دبی تهران که با ایرلاین‌های خارجی صورت می‌گیرد، حداقل 1 توقف دارند. مدت زمان پرواز مستقیم از دبی به تهران حدود 2 ساعت است. تمام اطلاعات مربوط به ساعت پرواز و مدت توقف را در اسنپ‌تریپ می‌توانید ببینید.

آیا از دبی به مقصد تهران پرواز مستقیم وجود دارد؟

بیشتر

بعضی از ایرلاین‌های ایرانی مانند ماهان و قشم ایر، در برخی از روزهای سال پرواز مستقیم دبی به تهران را ارائه می‌کنند. با استفاده از فیلتر بدون توقف در سایت اسنپ‌تریپ، لیست پروازهای مستقیم دبی تهران را می‌توانید مشاهده کنید.

پروازهای از مبدا دبی در کدام فرودگاه‌ تهران به زمین می‌نشیند؟

بیشتر

پروازهای خارجی در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و در 50 کیلومتری مرکز شهر فرود می‌آیند. فرودگاه بین‌المللی دبی که مبدا سفر شماست، در 15 کیلومتری مرکز دبی قرار دارد.

قیمت بلیط هواپیما از دبی به مقصد تهران چقدر است؟

بیشتر

نرخ بلیط هواپیما دبی تهران به عوامل مختلفی مثل کلاس پرواز، ایرلاین، سیستمی و چارتری، نرخ ارز، تعداد توقف‌های مسیر، تاریخ خرید بلیط و فصل مسافرت، و یک طرفه و دو طرفه بودن بلیط بستگی دارد. در سایت اسنپ‌تریپ امکان بررسی قیمت پروازهای دبی تهران و با ایرلاین‌های مختلف را دارید.

چگونه می‌توان بلیط پرواز دبی تهران را کنسل کرد؟

بیشتر

هر ایرلاینی قوانین کنسلی و نرخ جریمه متفاوتی دارد. برای کنسلی بلیط هواپیما دبی تهران، کافیست با پشتیبانی 24 ساعته اسنپ‌تریپ تماس بگیرید تا مراحل کنسلی بلیط هواپیما برای شما به جریان بیافتد. در زمان خرید بلیط هواپیما هم می‌توانید قوانین و شرایط کنسلی مربوط به هر ایرلاین را مطالعه کنید.

بهترین ایرلاین برای پرواز از دبی به تهران کدام است؟

بیشتر

ایرلاین‌های داخلی و خارجی معتبری پرواز دبی به تهران را دارند. هواپیمایی‌های ترکیش، فلای دبی، قشم ایر، ماهان، قطر، امارات، مالزی، لوفت‌هانزا، و سوئیس اینترنشنال بعضی از ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط هواپیما دبی تهران هستند. با توجه به ترجیح خودتان، از فیلتر ایرلاین اسنپ‌تریپ استفاده کنید تا مراحل خرید بلیط هواپیما دبی به تهران در زمان کمتری انجام شود.