خرید بلیط هواپیما تهران به دبی

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

34 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

Mahan Air airline logo

Mahan Air

Tehran

2 ساعت

Dubai

7 مهر

چارتری

برای 1 نفر

5,353,446

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

6

Qeshm Air airline logo

Qeshm Air

Tehran

2 ساعت

Dubai

7 مهر

سیستمی
4%

برای 1 نفر

5,826,700

5,596,219

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

+9

Qeshm Air airline logo

Qeshm Air

Tehran

2 ساعت

Dubai

7 مهر

سیستمی
4%

برای 1 نفر

6,366,300

6,113,544

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

+9

Mahan Air airline logo

Mahan Air

Tehran

2 ساعت 5 دقیقه

Dubai

7 مهر

سیستمی
5%

برای 1 نفر

6,608,600

6,243,200

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

Fly Dubai airline logo

Fly Dubai

Tehran

2 ساعت 10 دقیقه

Dubai

7 مهر

سیستمی

برای 1 نفر

6,403,272

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

چه زمانی بلیط هواپیما تهران دبی را بخریم؟

بیشتر

توجه به شرایط آب و هوا از نکات قابل توجه قبل از هر سفر است. بهترین زمان سفر به دبی معمولا از اواخر پاییز تا اواسط بهار است. در این فصول می‌توانید بلیط هواپیما تهران دبی را با قیمت مناسب‌تری بخرید و یک سفر خوب و به یادماندنی داشته باشید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران دبی

بیشتر

برای خرید بلیط هواپیما تهران دبی کافی است وارد سایت اسنپ تریپ شوید. با استفاده از فیلترهای قیمتی که در سایت نمایش داده شده، می‌توانید پروازهای محدوده قیمتی موردنظرتان را مشاهده کنید. مزایای خرید آنلاین  بلیط هواپیما تهران دبی این است که می‌توانید علاوه بر یک خرید امن و کاملا آنلاین، به صورت 24 ساعته با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

چگونه ارزان ترین بلیط هواپیما تهران دبی را پیدا کنیم؟

بیشتر

یکی از راه‌های پیدا کردن بلیط هواپیمای تهران دبی این است که بلیط خود را به صورت چارتری از اسنپ‌تریپ بخرید. کافی است در قسمت فیلتر مربوطه، گزینه سیستمی با چارتری را انتخاب کنید تا پروازهای مورد نظر از تهران به دبی برایتان نشان داده شود.

پرواز تهران دبی از کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

بیشتر

در حال حاضر بلیط هواپیما تهران دبی را می‌توانید از چندین ایرلاین داخلی و خارجی خریداری کنید که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما تهران دبی ماهان ایر، ایرفلوت، هواپیمایی امارات، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی عمان ایر و هواپیمایی کویت اشاره کرد.

مدت زمان پرواز تهران دبی چقدر است؟

بیشتر

مدت زمان پرواز تهران دبی به طور متوسط 2 ساعت و 38 دقیقه است. 

پرواز تهران دبی از چه فرودگاه‌هایی انجام می‌شود؟

بیشتر

مبدا پروازهای تهران به دبی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی است و مقصد، فرودگاه آل مکتوم است. فاصله تهران تا دبی با هواپیما، حداکثر 2 ساعت به طول می‌انجامد.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران دبی

آیا سفر به دبی نیاز به ویزا دارد؟

بیشتر

با هر قصدی که به دبی سفر می‌کنید به ویزا جهت ورود به دبی نیاز خواهید داشت. ویزاهای دبی به توریستی، کار و تجارت، ترانزیت، و تحصیلی تقسیم می‌شوند. مدت ویزای توریستی از 14 روزه، یک ماهه، تا سه ماهه متغیر است و با توجه به مدت زمان اقامتتان در دبی برای هر کدام می‌توانید اقدام کنید.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما تهران دبی را با ارزانترین قیمت خرید؟

بیشتر

در سایت اسنپ‌تریپ پس از انتخاب تهران و دبی به عنوان مبدا و مقصد، لیستی از پروازهای تهران به دبی برایتان نمایش داده می‌شود. با استفاده از فیلترهایی مانند بیشترین تخفیف یا کمترین قیمت، می‌توانید پروازها را از کمترین به بیشترین قیمت مشاهده کنید. علاوه بر آن، توجه داشته باشید که تاریخ و فصل سفر به دبی را در روزهای خلوت‌تر انتخاب کنید تا بلیط‌های ارزانتر هواپیما تهران دبی را بخرید.

مزایای خرید بلیط هواپیما تهران به دبی از اسنپ تریپ چیست؟

بیشتر

در سایت اسنپ‌تریپ بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با چند کلیک ساده، خرید بلیط هواپیما تهران دبی را می‌توانید انجام دهید. تنوع ایرلاین‌ها و ساعت‌های مختلف پرواز، ارائه ارزانترین نرخ بلیط هواپیمای تهران دبی، و مراحل ساده و آسان خرید بلیط تنها چند مورد از مزیت‌های استفاده از سایت اسنپ‌تریپ است. تیم پشتیبانی هم به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما درباره خرید آنلاین بلیط هواپیما می‌باشد.

مدت زمان پرواز تهران دبی چقدر است؟

بیشتر

فاصله هوایی از تهران به دبی حدود 600 کیلومتر است که پرواز مسقیم به دبی معمولا 2 ساعت طول می‌کشد. البته با توجه به پرواز و ایرلاینی که انتخاب می‌کنید، ممکن است در طول مسیر توقف داشته باشید که بر زمان پرواز تهران به دبی تاثیر می‌گذارد.

پس از خرید بلیط هواپیما تهران دبی به کدام فرودگاه برویم؟

بیشتر

پروازهای بین‌المللی از مبدا تهران از فرودگاه امام خمینی صورت می‌گیرد. بنابراین برای پروازهای تهران به دبی هم لازم است 3 تا 4 ساعت قبل از پرواز به فرودگاه امام بروید تا زمان کافی برای انجام مراحل قبل از سوار شدن به هواپیما را هم داشته باشید.

بهترین زمان خرید پرواز تهران به دبی چه زمانی است؟

بیشتر

در صفحه پروازهای تهران به دبی در سایت اسنپ تریپ، تقویم قیمتی تاریخ‌های نزدیک به تاریخی را که جستجو کرده‌اید نشان می‌دهد. ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران دبی در تقویم قیمتی با رنگ سبز مشخص شده که می‌توانید پرواز با ایرلاین مورد نظرتان را به راحتی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما از تهران به مقصد دبی چقدر است؟

بیشتر

اسنپ‌تریپ بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران دبی را ارائه می‌کند و میزان هزینه پرداختی برای سفر به دبی بستگی به عوامل مختلفی دارد، مانند؛ ایرلاین، کلاس پرواز، تعداد توقف‌ها، سن مسافر، زمان و فصل سفر، روز و ساعت پرواز تهران به دبی. همچنین قیمت بلیط هواپیما از تهران به دبی رفت و برگشت با یک طرفه متفاوت است.

چگونه می‌توان بلیط پرواز تهران دبی را کنسل کرد؟

بیشتر

در صورت تصمیم بر کنسل کردن بلیط هواپیما تهران دبی، در سایت اسنپ تریپ می‌توانید درخواستتان را ثبت کنید. اگر هم سوالی داشتید تیم پشتیبانی با یک تماس در دسترس شماست. میزان جریمه کنسلی بلیط هواپیما تهران دبی با توجه به قوانین هواپیمایی متغیر است و زمان کنسلی بلیط و فاصله آن تا پرواز هم بی‌تاثیر نیست.

ارزانترین ایرلاین موجود برای پرواز تهران دبی کدام است؟

بیشتر

پس از جستجوی پروازهای از تهران به دبی، لیستی از ایرلاین‌های ارائه دهنده این پرواز را می‌توانید مشاهده کنید. در قسمت فیلتر ایرلاین اسنپ‌‌تریپ، نام شرکت هواپیمایی با قیمت پایه پرواز قرار داده شده است و با انتخاب ایرلاین مورد نظر، لیست پرواز تهران به دبی توسط همان ایرلاین نمایش داده می‌شود. ایرلاین‌های ایرانی مانند ماهان و شرکت‌های هواپیمایی خارجی از جمله امارات، قطر، و ترکیش پرواز تهران به دبی را ارائه می‌دهند.