بلیط هواپیما تهران به نجف

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

0 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

برای مشاهده نتایج، بعد از اعمال تغییرات دلخواه، لطفا جستجو کنید.

چه زمانی بلیط هواپیما تهران نجف را بخریم؟

بیشتر

توجه به شرایط آب و هوا از نکات قابل توجه قبل از هر سفر است. فصل بهار و پاییز بهترین فصل سفر به نجف است. چرا که در فصل بهار هوا مطبوع است و برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری بهترین موقع است. چرا که این فصول آب و هوای دلپذیر تری برای گردشگران دارد. اما اگر می‌خواهید سفر ارزان‌تر و کم‌‌هزینه‌تری داشته باشید، فصل پاییز زمان مناسبی برای سفر به نجف است چرا که بلیط هواپیما تهران نجف در این فصل ارزان‌تر از سایر ماه‌های سال است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران نجف

بیشتر

برای خرید بلیط هواپیما تهران نجف کافی است وارد سایت اسنپ تریپ شوید. با استفاده از فیلترهای قیمتی که در سایت نمایش داده شده، می‌توانید پروازهای محدوده قیمتی موردنظرتان را مشاهده کنید. مزایای خرید آنلاین  بلیط هواپیما تهران نجف این است که می‌توانید علاوه بر یک خرید امن و کاملا آنلاین، به صورت 24 ساعته با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

چگونه ارزان ترین بلیط هواپیما تهران نجف را پیدا کنیم؟

بیشتر

یکی از راه‌های پیدا کردن بلیط هواپیمای تهران نجف این است که بلیط خود را به صورت چارتری از اسنپ‌تریپ بخرید. کافی است در قسمت فیلتر مربوطه، گزینه سیستمی یا چارتری را انتخاب کنید تا پروازهای مورد نظر از تهران به نجف برایتان نشان داده شود.

پرواز تهران نجف از کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

بیشتر

پروازهای ایران به عراق تنوع زیادی دارد و بسیاری از ایرلاین‌های داخلی و خارجی در این مسیر پرتردد مسافران را بین دو کشور ایران و عراق جا به جا می‌کنند.در حال حاضر پرواز تهران نجف ایرلاین‌های قشم ایر و معراج به صورت مستقیم انجام می‌شوند.

مدت زمان پرواز تهران نجف چقدر است؟

بیشتر

شرکت‌های هواپیمایی مختلفی در این مسیر هوایی فعالیت می‌کنند و بسته به نوع هواپیمایی قیمت بلیط در این مسیر متفاوت است. مدت زمان پرواز از تهران به نجف به طور متوسط 1 ساعت و 15 دقیقه است.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران نجف

مزایای خرید بلیط هواپیما تهران به نجف از اسنپ‌تریپ چیست؟

بیشتر

در سایت اسنپ‌تریپ، با وارد کردن مبدا و مقصد مورد نظرتان، لیست پروازهای تهران نجف را می‌توانید مشاهده و تمام اطلاعات مربوط به آن را مطالعه کنید. پس از بررسی و مقایسه، خرید بلیط هواپیما تهران نجف در اسنپ‌تریپ، در زمان کمی انجام و کامل می‌شود. علاوه بر آن، به خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته دسترسی دارید و با عضویت در خبرنامه، از اولین نفراتی خواهید بود که از تخفیف‌ها باخبر می‌شوید.

چگونه بلیط هواپیما تهران نجف را با بهترین قیمت بخرم؟

بیشتر

فیلترهای متنوع و گوناگون سایت اسنپ‌تریپ، امکان دسته‌بندی بلیط‌های هواپیما تهران به نجف را به شما می‌دهد. با استفاده از فیلتر قیمتی می‌توانید بودجه مورد نیازتان را برای سفر به نجف مشخص کنید و پروازهای در همان محدوده قیمتی را ببینید. در تقویم قیمتی هم، ارزان‌ترین روز برای خرید بلیط تهران به نجف مشخص شده. علاوه بر آن، با انتخاب گزینه‌هایی مانند کمترین قیمت یا بیشترین تخفیف، نرخ بلیط هواپیما تهران نجف از ارزان‌ترین نشان داده می‌شود.

آیا برای سفر به نجف به ویزا نیاز دارم؟

بیشتر

مسافران ایرانی برای سفرهای زیارتی، کاری، و سیاحتی به عراق و شهرهای آن، به ویزا نیاز دارند. ویزای عراق به صورت فردی و گروهی، و بلند مدت و کوتاه مدت ارائه می‌شود و با توجه به مدت زمان سفر، درخواستتان را می‌توانید ثبت کنید.

مدت زمان پرواز تهران نجف چقدر است؟

بیشتر

مسافت و فاصله هوایی تهران تا نجف حدود 768 کیلومتر است که معمولا پروازهای آن در مدت زمان 1 ساعت و 30 دقیقه انجام می‌شود.

آیا از تهران به نجف می‌توانم بلیط هواپیما چارتری تهیه کنم؟

بیشتر

بلیط هواپیما تهران نجف به صورت چارتری و سیستمی و توسط ایرلاین‌های معتبر ارائه می‌شود. در قسمت اطلاعات مربوط به پرواز، نوع سیستمی یا چارتری بودن بلیط هواپیما تهران به نجف مشخص شده و می‌توانید خرید آن را برای بسیاری از روزها انجام دهید.

چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما از تهران به نجف اثر دارد؟

بیشتر

زمان و فصل سفر، تعداد توقف‌ها، ایرلاین و کلاس پرواز، بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت، سیستمی یا چارتری بودن، و روز و ساعت پرواز تهران به نجف، از مواردی هستند که بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارند. هر چه نزدیک‌تر به تاریخ مورد نظرتان خرید بلیط هواپیما تهران نجف را انجام دهید، میزان هزینه‌ای که باید بپردازید هم افزایش می‌یابد. تعداد توقف‌ها در پروازهای خارجی هم یکی دیگر از عوامل ارزان یا گران بودن قیمت بلیط هواپیماست.

برای پرواز تهران به نجف به کدام فرودگاه بروم؟

بیشتر

پروازهای تهران به نجف از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی صورت می‌گیرد که در 50 کیلومتری مرکز شهر تهران قرار گرفته. بهتر است برای پروازهای خارجی حداقل 2 تا 3 قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید. پرواز تهران نجف هم در فرودگاه بین‌المللی نجف و در 12 کیلومتری مرکز شهر به زمین می‌نشیند.

کارت پرواز تهران نجف را از کجا بگیریم؟

بیشتر

پس از ورود به فرودگاه امام خمینی و عبور از گیت‌های امنیتی، می‌توانید از طریق تابلوهای اطلاعات به محل تحویل چمدان و صدور کارت پرواز تهران نجف بروید. پس از ارائه مدارک شناسایی و پاسپورت، کارت پرواز تهران به نجف برای شما صادر می‌شود.

کدام ایرلاین‌ها پرواز تهران به نجف دارند؟

بیشتر

شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و خارجی، پرواز تهران به نجف را با قیمت‌های متفاوت ارائه می‌دهند. ایرلاین‌های زاگرس، قشم ایر، کاسپین، و وارش برخی از شرکت‌های ایرانی ارائه دهنده پرواز این مسیر هوایی هستند. بلیط هواپیما تهران به نجف توسط شرکت‌های هواپیمایی ترکیش، فلای دبی، و قطر هم به فروش می‌رسد. توجه داشته باشید که در اکثر پروازها با شرکت‌های هواپیمایی خارجی، یک توقف خواهید داشت که آن را در اسنپ‌تریپ و قسمت اطلاعات بلیط می‌توانید ببینید.

شرایط کنسلی بلیط پرواز تهران نجف چیست؟

بیشتر

با توجه به قوانین ایرلاین و زمان درخواست لغو، درصد جریمه کنسلی بلیط هواپیما تهران نجف متفاوت است. با نزدیک‌تر شدن به تاریخ بلیط، درصد این مبلغ افزایش می‌یابد. در صورت سوال درباره مراحل و نحوه کنسل کردن بلیط هواپیما تهران نجف می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته اسنپ‌تریپ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.