snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه سنتی کیانپور اصفهان

location_on
اصفهان، چهارباغ پایین، کوچه پشت بارو ۱۴، کوچه شهید بحرینیان، بن بست گل داوودی

یکی از زیباترین هتل‌های اصفهان، خانه تاریخی کیانپور است و همین که قدم در آن بگذارید، گویی زمان به عقب برمی‌گردد و قدم در دل تاریخ گذاشته‌اید. خانه تاریخی کیانپور که به سبک خانه‌های اعیانی ساخته شده در خیابان زیبای چهارباغ پایین قرار گرفته. این خانه تاریخی یکی از یادگارهای زیبای دوره قاجار است که پس از مرمت و افزوده شدن امکانات امروزی کاربری هتل را پیدا کرده. اتاق‌های هتل فضایی سنتی دارد و دیوارهایش مزین به گچبری و نقاشی‌های قجری است و با وسایل سنتی و صنایع دستی  مخصوص اصفهان همچون پارچه‌های قلمکار تزئین شده است. همین فضا در سرتاسر خانه از رستوران آن تا دالان‌هایش هم خودنمایی می‌کند. خانه تاریخی کیانپور که یکی از آثار ملی است حیاط باصفایی نیز دارد که حوض بزرگی با گلدان‌های اطراف آن این زیبایی را تکمل می‌کند. اتاق‌ها دور تا دور حیاط واقع شده‌اند و با باز شدن پنجره‌ها تصویری باورنکردنی را پیش رویت خلق می‌کنند. این خانه تاریخی با دیدنی‌های اصفهان همچون زاینده رود، سی و سه پل نقش جهان، کاخ چهلستون فاصله چندانی ندارد و از آن گذشته خود خیابان چهارباغ هم جان می‌دهد برای پیاده روی.  

امکانات اقامتگاه سنتی

check_box
اتاق میهمانی و جلسات کاری
check_box
سرویس بهداشتی فرنگی
check_box
روم سرویس ۲۴ ساعته
check_box
تاکسی سرویس
check_box
صندوق امانات

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین اقامتگاه سنتی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
با توجه به شرایط خاص هتل‌ها در ایام نوروز، متاسفانه امکان کنسلی یا تغییر اتاق برای رزروهای نوروزی وجود ندارد.
check
شرایط کنسلی در روزهای عادی در صورت اعلام کنسلی کمتر از ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۱۰۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر میشود.
check
در صورت اعلام کنسلی بین ۴۸ تا ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۲۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر میشود.

امتیاز اقامتگاه سنتی از دید کاربران اسنپ‌تریپ

۳.۲
۱ نظر
وضعیت نظافت
۳.۰
خوشرویی و رفتار کارکنان
۴.۰
موقعیت مکانی و دسترسی
۳.۰
کیفیت غذا و پذیرایی
۳.۰
امکانات اقامتگاه
۳.۰
کیفیت اقامتگاه نسبت به قیمت
۳.۰
رعایت پروتکل های بهداشتی
۳.۰

نظرات مسافران

در صورت اقامت در این اقامتگاه نظر و امتیاز خود را ثبت کنید تا دیگران با اطمینان بیشتری اقامتگاه مناسب برای سفرشان را انتخاب کنند‌.
poker-emoji
poker-emoji
stars۳.۲
دو تخته دابل فراغتخانه
تجربه دو شب اقامت در کیان پور این طور بود که بدون اجازه از آدم وارد اتاق شدن برای نظافت در صورتی که اصلا من ازشون نخواستم واحد نظافت کنن و‌حتی سرویس حمام هم شارژ نکردند با این که اومدن داخل توی یخچال آجیل بسته بندی شده و دست نخورده داشتم که فراموش کردم. برگشتم که برم گفتند انداختیم دور، در صورتی که چندان هایم. هنوز توی قسمت امانت بود و‌میدونستن که برمیگردم ، فضای قسمت صبحانه با وجود معماری و‌نقاشی قشنگ‌ هست ولی کوچیکه و سر میز صبحانه. دو خانواده باهم میشینند هم زمان . بهتره در زمان های خلوت و مسافر خیلی کم این جا رو انتخاب کنید،
thumb_upنقاط قوت
خوشرویی کارکنان بهش خدمات
thumb_downنقاط ضعف
بدون اجازه نظافت اتاق انجام دادن، تنوع پایین صبحانه، اتاق ها کوچیک بود
برچسب های این اقامتگاه