snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل بوستان اهواز

starstarstarstar
۴ ستاره
starstarstarstar
۴ ستاره
location_on
اهواز، گلستان، بلوار فروردین، منازل سازمانی آب و برق

هتل بوستان اهواز، هتل اصیلی‌ست. در سال ۱۳۵۳ شروع به کار کرده و آخرین بازسازی بر روی آن در سال ۱۳۹۴ انجام شده. هتل بوستان در گروه هتل‌های ۴ ستاره جای می‌گیرد و به همین دلیل هم امکانات کاملی دارد. این هتل در دو طبقه دارای ۲۶ واحد اقامتی، یک کانکت و دو سوئیت است که همگی از آشپزخانه، تلویزیون ال ای دی، سرویس ایرانی و فرنگی، سیستم تهویه، اینترنت و وان برخودارند. اگر از امکانان خود هتل هم بخواهید بدانید باید بگوییم استخر و جکوزی، فروشگاه‌های صنایع دستی، فضای سبز، ترانسفر فرودگاهی و امکان اجاره اتومبیل بخشی از آنهاست. شما از هتل بوستان تا رودخانه کارون ۲ دقیقه پیاده راه دارید و پل سفید، نماد شهر اهواز هم در ۹ دقیقه‌یتان واقع است. فاصله ۲۰ دقیقه‌ای تا فرودگاه شهر اهواز و فاصله ۸ دقیقه‌ای تا نمایشگاه بین‌المللی این شهر کار شما را راحت خواهد کرد، ضمن اینکه خیابان لشگرآباد، راسته فلافلی‌های اهواز هم در ۶ دقیقه‌تان واقع شده. 

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.