snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل مارون بهبهان

starstar
۲ ستاره
starstar
۲ ستاره
location_on
بهبهان، جاده سیمان، پشت شرکت بهربرداری مارون

هتل ۲ ستاره مارون در شهر بهبهان قرار گرفته شده است. این هتل دارای ۷ باب اتاق دوتخته تویین می‌باشد که قابلیت یک نفر اضافه در اتاق دارد. هتل مارون بهبهان دارای فضای سبز با چشم اندازی زیبا است. لازم به ذکر است بدانید در این منطقه بدلیل کوهستانی بودن خطوط ایرانسل و همراه اول از آنتن دهی ضعیفی برخوردارند. هتل مارون یکی از بهترین انتخاب‌ها برای رزرو هتل در شهر بهبهان است. شما می‌توانید هتل مارون بهبهان را با بهترین قیمت بصورت آنلاین از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید. 

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

قوانین کنسلی هتل مارون بهبهان:

هتل مارون بهبهان هم مانند دیگر هتل‌های این شهر، جریمه‌ای را تحت عنوان جریمه کنسلی رزرو دارند. اسنپ تریپ بابت لغو رزرو هزینه دریافت نمی‌کند. چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در هتل مارون بهبهان داشتید، پس از تماس شما با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان های ما از هتل، آن را به اطلاع شما خواهند رساند.

هزینه یک شب اقامت در هتل مارون بهبهان:

قیمت اتاق در هتل مارون بهبهان بستگی به فصلی که سفر می‌کنید و نوع اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اتاق‌های هتل مارون بهبهان را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

چرا هتل مارون بهبهان را از اسنپ تریپ رزرو کنم؟

در سایت اسنپ تریپ می‌توانید هتل مارون بهبهان را با دیگر هتل‌های این شهر مقایسه کنید و بهترین گزینه را برای اقامت در بهبهان رزرو کنید. با چند کلیک ساده هم رزرو آنلاین اتاق در هتل مارون بهبهان در سایت اسنپ تریپ می‌توانید انجام دهید.