snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل سپند تهران

starstarstar
۳ ستاره
starstarstar
۳ ستاره
location_on
تهران، خیابان استاد نجات اللهی، خیابان سپند( سپند مرکزی حد فاصل خ نجات اللهی و خ شهید قرنی )،انتهای ضلع شمالی خیابان، پلاک ۲۵

هتل سپند یکی از هتل‌های ۳ ستاره تهران است. این هتل از نظر موقعیت جغرافیایی در منطقه خوبی از پایتخت قرار گرفته است و به ساختمان‌های اداری دسترسی خوبی دارد. از این‌ها گذشته چند سالی است که خیابان کریم‌خان به قطب فرهنگی تهران تبدیل شده است و اگر اهل کافه‌گردی، بازدید از گالری‌های هنری و پرسه‌زدن در کتاب‌فروشی‌ باشید از بودن در این منطقه لذت خواهید برد. اگر هم بخواهید از این هتل به مناطق دیگر تهران دسترسی داشته باشید کافی است چند دقیقه از هتل سپند تا خیابان کریم‌خان و هفت‌تیر پیاده‌روی کنید تا به ایستگاه تاکسی و اتوبوس و مترو برسید. هتل سپند رستوران و کافی‌شاپ ندارد، اما لازم نیست نگران باشید، همان‌طور که اشاره کردیم این هتل در منطقه‌ای قرار گرفته است که رستوران وکافه‌های خیلی خوبی در اطرافش قرار دارد و با یکی دو دقیقه پیاده‌روی به این کافه و رستوران‌ها می‌رسید.

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.