snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

مهمانسرا سهند (اسنپ‌روم) تهران

location_on
تهران، خیابان سعدی جنوبی، پایین تر از کوچه پست

مهمانسرا سهند تهران که در خیابان سعدی جنوبی قرار گرفته، از سال ۱۳۸۴ با تعداد ۲۳ اتاق از مسافران و گردشگران شهر تهران پذیرایی می‌کند و یکی از گزینه‌های اقتصادی اقامت در میان هتل‌های شهر تهران در زمان سفر به‌شمار می‌رود. اتاق‌های مهمانسرا سهند تهران ظرفیت دو و سه نفر را دارند و از امکانات دیگر آن می‌توان به اینترنت در لابی و رستوران اشاره کرد. موقعیت جغرافیایی و مرکز شهر بودن مهمانسرا سهند باعث شده است تا مسافران زیاد به آن جذب شوند. به راحتی می‌توانید به بازار بزرگ تهران (۲ کیلومتر)، و جاذبه‌های تفریحی و گردشگری شهر تهران دسترسی داشته باشید. برای رفت و آمد در شهر تهران می‌توانید به ایستگاه مترو امام خمینی و یا ایستگاه مترو ملت با ۱۰ دقیقه پیاده‌روی بروید. با حدود ۱۵ دقیقه پیاده‌روی از مهمانسرا سهند تهران در خیابان سعدی جنوبی می‌توانید به خیابان لاله‌زار سر بزنید و از کافه‌ها و مراکز خرید متعددی که در این منطقه قرار دارند، استفاده کنید.

امکانات

check_box
آسانسور
check_box
رستوران
check_box
لابی
check_box
اینترنت در لابی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.