دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

مهمانسرا مهر فرهنگیان (اسنپ‌روم) تهران

location_on
تهران، نازی آباد، میدان بهمنیار، ابتدای خیابان بهمنیار، پلاک ۱۴۶

مهمانسرا مهر فرهنگیان تهران در خیابان بهمنیار و در محله نازی‌آباد تهران قرار گرفته است. این مهمانسرا تعداد ۱۷ اتاق در دو طبقه دارد و به عنوان گزینه‌ای مقرون به صرفه و ارزان در بین هتل‌های شهر تهران معرفی می‌شود. تقریبا اکثر اتاق‌های مهمانسرا مهر فرهنگیان تهران دو تخته هستند که هرکدام قیمتی متفاوت از دیگری دارند. از دیگر امکانات مهمانسرا می‌توان به رستوران و اینترنت در لابی اشاره کرد.موقعیت مکانی مهمانسرا مهر فرهنگیان تهران هم مناسب است؛ از ایستگاه مترو علی‌آباد تا مهمانسرا با خودرو یا تاکسی کمتر از ۱۰ دقیقه فاصله دارید که دسترسی به دیگر نقاط شهر تهران را برای شما فراهم می‌کند. چند مکان دیدنی نزدیک به مهمانپذیر مهر فرهنگیان قرار دارند که در زمان اقامت خود می‌توانید به آن‌ها سر بزنید؛ بازار نازی آباد (۱ کیلومتر)، بوستان ولایت (۲ کیلومتر)، موزه مقدم، کاخ گلستان، و بازار بزرگ تهران (۵ کیلومتر) برخی از آن‌ها هستند.

امکانات

check_box
اینترنت در لابی
check_box
صندوق امانات
check_box
رستوران
check_box
لابی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.