snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل کاملیا سبزوار

starstarstar
۳ ستاره
starstarstar
۳ ستاره
location_on
سبزوار، میدان سربداران

هتل ۳ ستاره کاملیا در سال ۱۳۸۰ در محیطی زیبا در شهر سبزوار ساخته شده و در سال ۱۳۸۹ مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل در ۵ طبقه بنا شده و دارای ۶۰ باب اتاق که شامل اتاق و سوئیت می‌باشد برای مسافران آماده شده است. یکی از ویژگی های هتل کاملیا سبزوار فاصله نزدیک آن تا مرکز شهر است. با اقامت در هتل کاملیا سبزوار دسترسی آسانی به جاذبه های دیدنی شهر مانند مساجد تاریخی شهر و خانه الداغی خواهید داشت. رستوران صدف با سرو غذاهای متنوع ایرانی و فرنگی با ظرفیت ۳۵۰ نفر در طول شبانه روز آماده خدمات رسانی به میهمانان و زائرین می‌باشد. شما میتوانید هتل کاملیا سبزوار را بهترین قیمت از سایت اسنپ تریپ بصورت آنلاین رزرو کنید. 

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله هتل کاملیا سبزوار تا پایانه مسافربری:

یکی از ویژگی های هتل کاملیا سبزوار برای مسافرانی که با خودرو شخصی سفر نمی‌کنند این است که هتل تا پایانه مسافربری ۲ دقیقه با خودرو و ۶ دقیقه پیاده فاصله دارد.

فاصله هتل کاملیا سبزوار تا مرکز خرید:

اگر اهل خرید هستید در نزدیکی این هتل مرکز خرید بزرگ ثامن قرار گرفته شده است که از هتل کاملیا سبزوار با ۵ دقیقه رانندگی می‌توانید برای خرید به آنجا برسید.

آدرس هتل کاملیا در سبزوار:

هتل کاملیا در سبزوار، میدان سربداران قرار دارد و یکی از هتل های نزدیک به مرکز شهر در بین هتل های سبزوار به شمار می‌رود. موقعیت هتل کاملیا سبزوار بر روی نقشه و آدرس هتل در سایت اسنپ تریپ قابل مشاهده است.

هزینه اقامت در هتل کاملیا سبزوار:

قیمت اتاق و سوئیت در هتل کاملیا سبزوار بستگی به فصلی که به سبزوار سفر می‌کنید و نوع اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اتاق و سوئیت های هتل کاملیا سبزوار را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

قوانین کنسلی هتل کاملیا سبزوار:

هتل کاملیا سبزوار هم مانند دیگر هتل های ۳ ستاره این شهر، جریمه ای را تخت عنوان جریمه کنسلی رزرو دارند. اسنپ تریپ بابت کنسل کردن رزرو هتل هزینه ای دریافت نمی‌کند. چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در هتل کاملیا سبزوار داشتید، پس از تماس با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان های ما از هتل آن را به اطلاع شما خواهند رساند.